Pers

contactpersoon

 

BRUSSEL

BOZAR
Barbara Porteman
barbara.porteman@bozar.be
Tel. +32 2 507 84 48
Fax +32 479 986 604

Goethe-Institut Brussel / BE CULTURE
Lore Lambrechts (NL, EN)
lore@beculture.be
Tel.: + 32 478 43 66 67
Charlotte Materne (FR)
charlotte@beculture.be
Tel.: + 32 484 82 19 43

 

BERLIJN

Goethe-Institut Hauptstadtbüro
Viola Noll
noll@goethe.de
Tel. +49 30 25 906 471
Fax +49 30 25 906 565

 

LISSABON

Goethe-Institut Lissabon
Isabel Lopes
isabel.lopes@lissabon.goethe.org
Tel. +351 21 882 45 10
Fax +351 21 885 00 03

 

MADRID

Goethe-Institut Madrid
Rosa Fiel
rosa.fiel@madrid.goethe.org
Tel. +34 913 913 953
Fax +34 913 190 497

 

TOULOUSE

Goethe-Institut Toulouse
Stefanie Neubert
neubert@toulouse.goethe.org
Tel. +33 5 612 308 34
Fax +33 5 612 116 66

 

TURIJN

Goethe-Institut Rom
Elisa Costa
costa@rom.goethe.org
Tel. +39 06 844 00 51
Fax +39 06 841 116 28



Downloaden
Persmateriaal We-Traders tentoonstellingen
Toulouse 13.11.2014-17.1.2015
Persbericht 12.11.2014 – Opening We-Traders tentoonstelling Toulouse      (PDF, 628 KB)
Lissabon 3.10.-2.11.2014
Persbericht 24.09.2014 – Opening We-Traders tentoonstelling Lisbon       (PDF, 450 KB)
Berlijn 4.7.-17.8.2014
Persmap We-Traders tentoonstelling Berlijn       (PDF, 1 MB)
Persbericht 06.06.2014 – Opening tentoonstelling Berlijn       (PDF, 190 KB)
Programma preview We-Traders Berlijn 06.06.2014       (PDF, 130 KB)
Turijn 15.5.-15.6.2014
Persbericht 15.05.2014 – Opening tentoonstelling Turijn       (PDF, 390 KB)
Toelichting curatoren We-Traders tentoonstelling Turijn       (PDF, 390 KB)
Madrid 31.1.-16.3.2014
Persbericht 01.05.2014 – Opening tentoonstelling Madrid       (PDF, 240 KB)
Persbericht 01.05.2014 – Opening tentoonstelling Madrid       (PDF, 240 KB)
Toelichting curatoren We-Traders tentoonstelling Madrid       (PDF, 270 KB)
Toelichting curatoren We-Traders tentoonstelling Madrid       (PDF, 280 KB)

 

Persfoto’s
Algemene persfoto’s van We-Traders          (PDF, 700 KB)
Persfoto’s We-Traders tentoonstelling Madrid          (PDF, 617 KB)
Persfoto’s We-Traders tentoonstelling Turijn            (PDF, 660 KB)
Persfoto’s We-Traders tentoonstelling Brussel    (ZIP, 58 MB)

Publicatie WELTSTADT “We-Traders”       (PDF, 2 MB)

 

We-Traders Illustraties

We-Traders Logo © We-TradersWe-Traders Logo    (EPS, 1 MB)
Copyright: Goethe-Institut

We-Traders QR-Code © We-TradersWe-Traders QR-Code    (JPG, 300dpi, 160 KB)

We-Traders Wetraders WetradesBanner    (JPG, 300dpi, 728 KB)
Copyright: Goethe-Institut

We-Traders Wetraders We-Trades Rose EppleGrafik    (JPG, 300dpi, 2,6 MB)
Copyright: Rose Epple