Супрацоўнікі

Вы можаце звярнуцца наўпрост да супрацоўнікаў Інстытута імя Гётэ ў Беларусі. У аддзелах інстытута Вы, напэўна, знойдзеце каго-небудзь, хто зможа адказаць на Ваша пытанне. Мы ахвотна дапаможам Вам.

Dr. Штэфан Ваквіц
Дырэктар Інстытута імя Гётэ ў Мінску
Кіраўнік аддзела культурных праграм
Кіраўнік праекта MOST
Stephan.Wackwitz@goethe.de
Olaf Bollbrinker Олаф Больбрынкер
Намеснік дырэктара
Кіраўнік аддзела нямецкай мовы
olaf.bollbrinker@minsk.goethe.org
Dr. Штэфан Ваквіц
Дырэктар Інстытута імя Гётэ ў Мінску
Кіраўнік аддзела культурных праграм
Кіраўнік праекта MOST
Stephan.Wackwitz@goethe.de
Vera Dziadok Вера Дзядок
Каардынатар аддзела культурных праграм
vera.dziadok@Minsk.goethe.org
Igor Kuksin Ігар Куксін
Каардынатар аддзела культурных праграм
igor.kuksin@Minsk.goethe.org
Irina Pinigina-Petrowskaja Ірына Пінігіна-Пятроўская
Каардынатар аддзела культурных праграм
irina.pinigina-petrowskaja@Minsk.goethe.org
Alexander Nasartschuk Аляксандр Назарчук
Кіраўнік інфармацыйна-бібліятэчнага аддзела
Тэл.: +375 17 2377119, -26
Факс: +375 17 2374679
Alexander.Nasartschuk@Minsk.goethe.org
Таццяна Захаранка Таццяна Захарэнка
Каардынатар праграм інфармацыйна-бібліятэчнага аддзела
tatjana.zaharenka@minsk.goethe.org
Кацярына Насевіч Кацярына Насевіч
Асістэнт інфармацыйна-бібліятэчнага аддзела
ekaterina.nassewitsch@minsk.goethe.org
Вольга Бяжко Бяжко Вольга
Каардынатар праграм інфармацыйна-бібліятэчнага аддзела (у дэкрэтным адпачынку)
olga.beshko@minsk.goethe.org
Дзяніс Латышаў Дзяніс Латышаў
Асістэнт інфармацыйна-бібліятэчнага аддзела
Denis.Latyschew@Minsk.goethe.org
Olaf Bollbrinker Олаф Больбрынкер
Намеснік дырэктара
Кіраўнік аддзела нямецкай мовы
olaf.bollbrinker@minsk.goethe.org
Ганна Сяргеева Ганна Сяргеева
Асістэнт курсаў мовы (экзамены і курсы)
Anna.Sergejewa@Minsk.goethe.org
Марына Уласава
Асістэнт курсаў мовы (курсы і экзамены)
Maryna.Ulasawa@Minsk.goethe.org
Ларыса Чаромухіна Dr. Ларыса Чаромухіна
Кансультант бюро курсаў нямецкай мовы
Larissa.Tscherjomukhina@Minsk.goethe.org
Алена Шчуроўская
Асістэнт курсаў мовы (экзамены і курсы)
У дэкрэтным адпачынку
Elena.Stschurowskaja@Minsk.goethe.org
Таццяна Антановіч Таццяна Антановіч
У дэкрэтным адпачынку
tatjana.antonowitsch.extern@minsk.goethe.org
Ірына Арбуз Ірына Арбуз
Irina.Arbus@Minsk.goethe.org
Тамара Давідовіч Тамара Давідовіч
Tamara.Dawidowitsch@Minsk.goethe.org
Дар’я Францкевіч Дар’я Францкевіч
Darja.Frantskewitsch.extern@Minsk.goethe.org
Наталля Фурашова Dr. Наталля Фурашова
Natalja.Furaschowa@Minsk.goethe.org
Ганна Гедройц Ганна Гедройц
Anna.Gedroits@Minsk.goethe.org
Ганна Гірына Ганна Гірына
Anna.Girina@Minsk.goethe.org
Клара Голуб Клара Голуб
Klara.Golub@Minsk.goethe.org
Вольга Грэчанкова Вольга Грэчанкова
Olga.Gretschenkowa@Minsk.goethe.org
Кацярына Казанкова Dr. Кацярына Казанкова
Ekaterina.Kasankowa@Minsk.goethe.org
Ірына Калантай Ірына Калантай
Irina.Kolontaj@Minsk.goethe.org
Галіна Корань Галіна Корань
Galina.Koren@Minsk.goethe.org
Алена Карніенка Алена Карніенка
Jelena.Kornijenko@Minsk.goethe.org
Наталля Кажэўнікава Наталля Кажэўнікава
Natalja.Koshewnikowa@Minsk.goethe.org
Марына Каваленка Марына Каваленка
Marina.Kowalenko@Minsk.goethe.org
Юлія Кухарава Юлія Кухарава
У дэкрэтным адпачынку
Julia.Kucharewa@Minsk.goethe.org
Таццяна Манкевіч Таццяна Манкевіч
Tatjana.Mankewitsch@Minsk.goethe.org
Марына Міцькіна
Marina.Mitkina@Minsk.goethe.org
Надзея Молаш Dr. Надзея Молаш
Nadeshda.Molosch@Minsk.goethe.org
Людміла Наўмовіч Людміла Наўмовіч
Ludmila.Naumowitsch@Minsk.goethe.org
Надзея Паплаўская Надзея Паплаўская
У дэкрэтным адпачынку
Nadeshda.Poplawskaja.extern@Minsk.goethe.org
Марыя Перарослая Марыя Перарослая
Maria.Pereroslaja@Minsk.goethe.org
Ганна Рымар Ганна Рымар
Anna.Rimmar@Minsk.goethe.org
Вольга Рымкевіч Dr. Вольга Рымкевіч
Olga.Rymkewitsch@Minsk.goethe.org
Марына Сарнаўская Марына Сарнаўская
Marina.Sarnawskaja.extern@Minsk.goethe.org
Ганна Сяргеева Ганна Сяргеева
Anna.Sergejewa@Minsk.goethe.org
Ала Жукава Ала Жукава
Alla.Shukowa@Minsk.goethe.org
Алена Шчуроўская
У дэкрэтным адпачынку
Elena.Stschurowskaja@Minsk.goethe.org
Алена Тарасевіч Алена Тарасевіч
Elena.Tarasevich@Minsk.goethe.org
Ларыса Чаромухіна Dr. Ларыса Чаромухіна
Larissa.Tscherjomukhina@Minsk.goethe.org
Іна Тумчонак Іна Тумчонак
Inna.Tumtschonok@Minsk.goethe.org
Марына Уласава
Maryna.Ulasawa@Minsk.goethe.org
Таццяна Васіленка Таццяна Васіленка
Tatjana.Wassilenko@Minsk.goethe.org
Людміла Вараб’ёва Людміла Вараб’ёва
Ludmila.Worobjowa@Minsk.goethe.org
Анастасія Юркевіч Анастасія Юркевіч

Anastasija.Yurkewitsch@Minsk.goethe.org
Olaf Bollbrinker Олаф Больбрынкер
Намеснік дырэктара
Кіраўнік аддзела нямецкай мовы
olaf.bollbrinker@minsk.goethe.org
Таня Бальдрайх Таня Бальдрайх
Кансультантка па нямецкай мове
Tanja.Baldreich@goethe.de
Нэлі Галянішчава-Кутузава Нэлі Галянішчава-Кутузава
Каардынатар аддзела супрацоўніцтва ў галіне адукацыйных праграм
nelly.golenischtschewa-kutusowa@Minsk.goethe.org
Марына Міцькіна
Асістэнт праекта «Школы: партнёры будучыні»
Marina.Mitkina@Minsk.goethe.org
Аляксандр Несцяровіч
Кіраўнік адміністрацыі
alexander.nesterowitsch@minsk.goethe.org
Таццяна Жук
Бухгалтар
Tatjana.Zhuk@minsk.goethe.org
Анастасія Юркевіч Анастасія Юркевіч
Асістэнт адміністратыўнага аддзела

Anastasija.Yurkewitsch@Minsk.goethe.org
Алена Бародзіч Алена Бародзіч
Работнік рэсэпшан/тэлефаніст
empfang@Minsk.goethe.org
Яўген Казінец Яўген Казінец
Рэдактар інтэрнэт-старонкі
jewgenij.kasinetz@Minsk.goethe.org
Ліна Ліцкевіч Ліна Ліцкевіч
Тэхнічны супрацоўнік
Юлія Пратасавіцкая Юлія Пратасавіцкая
Работнік рэсэпшан/тэлефаніст
empfang@Minsk.goethe.org
Вольга Забаўка Вольга Забаўка
Работнік рэсэпшан/тэлефаніст
empfang@Minsk.goethe.org
Аляксандр Жукаў Аляксандр Жукаў
Інжынер па рамонце і абслугоўванню абсталявання
Alexander.Zhukow@Minsk.goethe.org
Ніна Рудчанка
Тэхнічны супрацоўнік
Сяргей Цітовіч
Вадзіцель
Dr. Штэфан Ваквіц
Дырэктар Інстытута імя Гётэ ў Мінску
Кіраўнік аддзела культурных праграм
Кіраўнік праекта MOST
Stephan.Wackwitz@goethe.de
Д-р Ёханэс Даль Dr. Ёханэс Даль
Кіраўнік працоўнай групы
Johannes.Dahl.extern@goethe.de
Наталля Ількевіч Наталля Ількевіч
Каардынатар праекта
natalja.ilkewitsch@minsk.goethe.org
Алена Больбрынкер Алена Больбрынкер
Каардынатар праекта
Alena.Bollbrinker@goethe.de
Вольга Чалнова
Каардынатар праекта
Olga.Tchelnova@goethe.de