Супрацоўнікі

Вы можаце звярнуцца наўпрост да супрацоўнікаў Інстытута імя Гётэ ў Беларусі. У аддзелах інстытута Вы, напэўна, знойдзеце каго-небудзь, хто зможа адказаць на Ваша пытанне. Мы ахвотна дапаможам Вам.

Якаб Рачэк Якаб Рачак
Дырэктар Інстытута імя Гётэ ў Мінску
Кіраўнік аддзела культурных праграм
Кіраўнік праекта MOST
Jakob.Racek@goethe.de
Olaf Bollbrinker Олаф Больбрынкер
Намеснік дырэктара
Кіраўнік аддзела нямецкай мовы
olaf.bollbrinker@goethe.de
Якаб Рачэк Якаб Рачак
Дырэктар Інстытута імя Гётэ ў Мінску
Кіраўнік аддзела культурных праграм
Кіраўнік праекта MOST
Jakob.Racek@goethe.de
Vera Dziadok Вера Дзядок
Каардынатар аддзела культурных праграм
vera.dziadok@goethe.de
Ігар Куксін Ігар Куксін
Каардынатар аддзела культурных праграм
igor.kuksin@goethe.de
Ірына Пінігіна-Пятроўская Ірына Пінігіна-Пятроўская
Каардынатар аддзела культурных праграм
Тэл.: +375 17 2377119, -26
irina.pinigina-petrowskaja@goethe.de
Alexander Nasartschuk Аляксандр Назарчук
Кіраўнік інфармацыйна-бібліятэчнага аддзела
Тэл.: +375 17 2377119, -26
Факс: +375 17 2374679
Alexander.Nasartschuk@goethe.de
Вольга Бяжко Вольга Бяжко
Каардынатар праграм інфармацыйна-бібліятэчнага аддзела
olga.beshko@goethe.de
Таццяна Захаранка Таццяна Захарэнка
Асістэнт праекта «Распрацоўка інтэграваных канцэпцый памяшканняў для бібліятэк»
tatjana.zaharenka@goethe.de
Кацярына Насевіч Кацярына Насевіч
Асістэнт інфармацыйна-бібліятэчнага аддзела
ekaterina.nassewitsch@goethe.de
Ілья Дземеш Ілья Дземеш
Асістэнт інфармацыйна-бібліятэчнага аддзела
Ilya.Dzemesh.extern@goethe.de
Olaf Bollbrinker Олаф Больбрынкер
Намеснік дырэктара
Кіраўнік аддзела нямецкай мовы
olaf.bollbrinker@goethe.de
Людміла Наўмовіч Людміла Наўмовіч
Асістэнт курсаў мовы (курсы і экзамены)
Ludmila.Naumowitsch@goethe.de
Алена Шчуроўская
Асістэнт курсаў мовы (экзамены і курсы)

Elena.Stschurowskaja@goethe.de
Ганна Сяргеева Ганна Сяргеева
Асістэнт курсаў мовы (экзамены і курсы)
Anna.Sergejewa@goethe.de
Марына Уласава
Асістэнт курсаў мовы (курсы і экзамены)
Maryna.Ulasawa@goethe.de
Ларыса Чаромухіна к.ф.н. Ларыса Чаромухіна
Кансультант бюро курсаў нямецкай мовы
Выкладчыца нямецкай мовы
Тэл.: +375 17 2374812
Larissa.Tscherjomukhina@goethe.de
Таццяна Антановіч Таццяна Антановіч

tatjana.antonowitsch.extern@goethe.de
Ірына Арбуз Ірына Арбуз
Irina.Arbus@goethe.de
Тамара Давідовіч Тамара Давідовіч
Tamara.Dawidowitsch@goethe.de
Наталля Фурашова к.ф.н. Наталля Фурашова
Natalja.Furaschowa@goethe.de
Ганна Гедройц Ганна Гедройц
Anna.Gedroits@goethe.de
Ганна Гірына Ганна Гірына
Anna.Girina@goethe.de
Клара Голуб Клара Голуб
Klara.Golub@goethe.de
Вольга Грэчанкова Вольга Грэчанкова
Olga.Gretschenkowa@goethe.de
Кацярына Казанкова к.ф.н. Кацярына Казанкова
У дэкрэтным адпачынку
Ekaterina.Kasankowa@goethe.de
Ірына Калантай Ірына Калантай
Irina.Kolontaj@goethe.de
Галіна Корань Галіна Корань
Galina.Koren@goethe.de
Алена Карніенка Алена Карніенка
Jelena.Kornijenko@goethe.de
Наталля Кажэўнікава Наталля Кажэўнікава
Natalja.Koshewnikowa@goethe.de
Юлія Кухарава Юлія Кухарава

Julia.Kucharewa@goethe.de
Таццяна Манкевіч Таццяна Манкевіч
Tatjana.Mankewitsch@goethe.de
Кацярына Маскалёва Кацярына Маскалёва
Katsiaryna.Maskaleva.extern@goethe.de
Марына Міцькіна
Marina.Mitkina@goethe.de
Надзея Молаш к.ф.н. Надзея Молаш
Nadeshda.Molosch@goethe.de
Людміла Наўмовіч Людміла Наўмовіч
Ludmila.Naumowitsch@goethe.de
Надзея Паплаўская Надзея Паплаўская

Nadeshda.Poplawskaja.extern@goethe.de
Ганна Рымар Ганна Рымар
Anna.Rimmar@goethe.de
Вольга Рымкевіч к.ф.н. Вольга Рымкевіч
Olga.Rymkewitsch@goethe.de
Марына Сарнаўская Марына Сарнаўская
Marina.Sarnawskaja.extern@goethe.de
Вольга Зяневіч Вольга Зяневіч
Olga.Senewitsch.extern@goethe.de
Ганна Сяргеева Ганна Сяргеева
Anna.Sergejewa@goethe.de
Ала Жукава Ала Жукава
Alla.Shukowa@goethe.de
Алена Шчуроўская

Elena.Stschurowskaja@goethe.de
Алена Тарасевіч Алена Тарасевіч
Elena.Tarasevich@goethe.de
Ларыса Чаромухіна к.ф.н. Ларыса Чаромухіна
Кансультант бюро курсаў нямецкай мовы
Выкладчыца нямецкай мовы
Тэл.: +375 17 2374812
Larissa.Tscherjomukhina@goethe.de
Марына Каваленка Марына Чыжонак
marina.tschishonok@goethe.de
Іна Тумчонак Іна Тумчонак
Inna.Tumtschjonok@goethe.de
Марына Уласава
Maryna.Ulasawa@goethe.de
Таццяна Васіленка Таццяна Васіленка
Tatjana.Wassilenko@goethe.de
Марыя Верхаводка Марыя Верхаводка
Maria.Werchowodka@goethe.de
Людміла Вараб’ёва Людміла Вараб’ёва
Ludmila.Worobjowa@goethe.de
Анастасія Юркевіч Анастасія Юркевіч

Anastasija.Yurkewitsch@goethe.de
Olaf Bollbrinker Олаф Больбрынкер
Намеснік дырэктара
Кіраўнік аддзела нямецкай мовы
olaf.bollbrinker@goethe.de
Нэлі Галянішчава-Кутузава Нэлі Галянішчава-Кутузава
Каардынатар аддзела супрацоўніцтва ў галіне адукацыйных праграм
Тэл.: +375 17 2377119, -26
nelly.golenischtschewa-kutusowa@goethe.de
Марына Міцькіна
Асістэнт праекта «Школы: партнёры будучыні»
Marina.Mitkina@goethe.de
Аляксандр Несцяровіч
Кіраўнік адміністрацыі
alexander.nesterowitsch@goethe.de
Таццяна Жук
Бухгалтар
Tatjana.Zhuk@goethe.de
Анастасія Юркевіч Анастасія Юркевіч
Асістэнт адміністратыўнага аддзела

Anastasija.Yurkewitsch@goethe.de
Алена Бародзіч Алена Бародзіч
Работнік рэсэпшан/тэлефаніст
empfang@goethe.de
Яўген Казінец Яўген Казінец
Рэдактар інтэрнэт-старонкі
jewgenij.kasinetz@goethe.de
Ліна Ліцкевіч Ліна Ліцкевіч
Тэхнічны супрацоўнік
Юлія Пратасавіцкая Юлія Пратасавіцкая
Работнік рэсэпшан/тэлефаніст
empfang@goethe.de
Вольга Забаўка Вольга Забаўка
Работнік рэсэпшан/тэлефаніст
empfang@goethe.de
Аляксандр Жукаў Аляксандр Жукаў
Інжынер па рамонце і абслугоўванню абсталявання
Alexander.Zhukow@goethe.de
Ірына Рэут
Тэхнічны супрацоўнік
Сяргей Цітовіч
Вадзіцель
Якаб Рачэк Якаб Рачак
Дырэктар Інстытута імя Гётэ ў Мінску
Кіраўнік аддзела культурных праграм
Кіраўнік праекта MOST
Jakob.Racek@goethe.de
Dr. Анатолі Байферт
Кіраўнік працоўнай групы
anatoli.beifert.extern@goethe.de
Алена Больбрынкер Алена Больбрынкер
Каардынатар праекта
Alena.Bollbrinker@goethe.de
Кацярына Ліпніцкая Кацярына Ліпніцкая
Каардынатар праекта
Ekaterina.Lipnitskaja@goethe.de
Наталля Ількевіч Наталля Ількевіч
Каардынатар праекта (у дэкрэтным адпачынку)
natalja.ilkewitsch@goethe.de