Nasz zespół

Nasi pracownicy czekają na Ciebie w Goethe-Institut. Jesteśmy do dyspozycji w razie pytań dotyczących naszych kursów językowych lub imprez.
Dr. Gabriele Gauler
Kierownik ośrodka
Tel.: +49 30 25906-426
gabriele.gauler@goethe.de
Karin Thelemann
Kierownik ds. pedagogicznych
Tel.: +49 30 25906-431
karin.thelemann@goethe.de
Sophie Grünbeck
Kierownik administracji
Tel.: +49 30 25906-403
sophie.gruenbeck@goethe.de
Julia Lachenmaier
Organizacji biznesowych
Tel.: +49 30 25906-474
julia.lachenmaier@goethe.de
Adrienne Boros
Doradztwo w sprawach kursów
Tel.: +49 30 25906-402
adrienne.boros@goethe.de
Magdalena Graf
Doradztwo w sprawach kursów
Tel.: +49 30 25906-412
magdalena.graf@goethe.de
Mouna Meliani
Doradztwo w sprawach kursów
Kursy dla szkół
Tel.: +49 30 25906-402
meliani@goethe.de
Susanne Gupta
Recepcja
Tel.: +49 30 25906-3
berlin@goethe.de
Paola Hoffleit
Recepcja
Tel.: +49 30 25906-3
berlin@goethe.de
Vanessa Blohm
Egzaminy
Tel.: +49 30 25906-413
berlin.pruefungen@goethe.de
Silviane Obst
Egzaminy
Tel.: +49 30 25906-408
berlin.pruefungen@goethe.de
Eliana de la Fontaine
Zarządzania relacjami z klientami
Tel.: +49 30 25906-402
eliana.delafontaine@goethe.de
Magdalena Ucar
Administracja zakwaterowaniem
Tel.: +49 30 25906-405
berlin.zimmervermittlung@goethe.de
Swantje Küppers
Administracja zakwaterowaniem
Tel.: +49 30 25906-451
berlin.zimmervermittlung@goethe.de
Elena Beltrop
Księgowość
Tel.: +49 30 25906-401
beltrop@goethe.de
Petra Stürmann
Księgowość
Tel.: +49 30 25906-411
stuermann@goethe.de
Carolin Kuzdas
Medioteka
Tel.: +49 30 25906-410
kuzdas@goethe.de
Ulrich Neumann
Medioteka
Tel.: +49 30 25906-410
neumann@goethe.de
Felix Goldmann
Program kulturalno-rozrywkowy
Tel.: +49 30 25906-424
felix.goldmann@goethe.de
Jutta Brennauer
Program kulturalno-rozrywkowy
Tel.: +49 30 25906-441
jutta.brennauer@goethe.de
Anne Mai
Program kulturalno-rozrywkowy
Tel.: +49 03025906-511
anne.mai@goethe.de

Centrum Doskonalenia Zawodowego Berlin

Erika Broschek
Kierownik
Tel.: +49 30 25906-455
erika.broschek@goethe.de
Sibylle Marschner
Tel.: +49 30 25906-445
sibylle.marschner@goethe.de
Lena Veldscholten
Tel.: +49 30 25906-452
lena.veldscholten@goethe.de