Nasz zespół

Nasi pracownicy czekają na Ciebie w Goethe-Institut. Jesteśmy do dyspozycji w razie pytań dotyczących naszych kursów językowych lub imprez.

Dr. Gabriele Gauler
Kierownik ośrodka
Tel.: +49 30 25906-426
gabriele.gauler@goethe.de


Karin Thelemann
Kierownik ds. językowych
Tel.: +49 30 25906-431
karin.thelemann@goethe.de


Sophie Grünbeck
Kierownik administracji
Tel.: +49 30 25906-403
sophie.gruenbeck@goethe.de


Annette Kraft
Organizacja
Tel.: +49 30 25906-474
kraft@goethe.de


Hannah Osenberg
Recepcja
Tel.: +49 30 25906-3
hannah.osenberg@goethe.de


Magdalena Graf 
Recepcja
Tel.: +49 30 25906-3
magdalena.graf@goethe.de


Vanessa Blohm
Recepcja
Egzaminy
Tel.: +49 30 25906-3
vanessa.nlohm@goethe.de


Silviane Obst
Egzaminy
Tel.: +49 30 25906-408
obst@goethe.de
berlin.pruefungen@goethe.de


Julia Jaite
Organizacja
Tel.: +49 30 25906-420
Julia.Jaite@goethe.de


Mouna Meliani
Doradztwo
Kursy dla szkół
Tel.: +49 30 25906-3
meliani@goethe.de


Antje Schuetz
Doradztwo
Tel.: +49 30 25906-412
Antje.Schuetz@goethe.de


Magdalena Ucar 
Wynajem pokoi
Tel.: +49 30 25906-405
berlin.zimmervermittlung@goethe.de


Eliana de la Fontaine
Wynajem pokoi
Tel.: +49 30 25906-405
berlin.zimmervermittlung@goethe.de


Petra Stürmann
Księgowość
Tel.: +49 30 25906-411
stuermann@goethe.de


Elena Beltrop
Księgowość
Tel.: +49 30 25906-401
beltrop@goethe.de


Carolin Kuzdas
Medioteka
Tel.: +49 30 25906-410
kuzdas@goethe.de


Ulrich Neumann
Medioteka
Tel.: +49 30 25906-410
neumann@goethe.de


Julia Lachenmaier
Program kulturalno-rozrywkowy
Tel.: +49 30 25906-441
julia.lachenmaier@goethe.de


Andrea Untch
Program kulturalno-rozrywkowy
Tel.: +49 30 25906-424
andrea.untch@goethe.de


Anne Mai
Program kulturalno-rozrywkowy
Tel.: +49 03025906-511
anne.mai@goethe.de
 

Centrum Doskonalenia Zawodowego Berlin

Erika Broschek
Kierownik 
Tel.: +49 30 25906-455
erika.broschek@goethe.de


Sibylle Marschner
Tel.: +49 30 25906-445
sibylle.marschner@goethe.de