Nasz zespół

Goethe-Institut Frankfurt - Team Zdjęcie: Goethe-Institut/Britta Hüning
Nasi pracownicy czekają na Ciebie w Goethe-Institut. Jesteśmy do dyspozycji w razie pytań dotyczących naszych kursów językowych lub imprez.
Jutta Gehrig Jutta Gehrig
Kierownik ośrodka
Tel.: +49 69 961227-0
jutta.gehrig@goethe.de
Claudia Both-Billinger Claudia Both-Billinger
Kierownik ds. pedagogicznych
Tel.: +49 69 961227-15
both-billinger@goethe.de
Felix Valentin Felix Valentin
Kierownik administracji
Tel.: +49 69 961227-10
felix.valentin@goethe.de
Rabi Hanna
Księgowość
Tel.: +49 69 961227-13
rabi.hanna@goethe.de
Erika Spangenberg
Doradztwo w sprawach kursów
Klienci biznesowi
Tel.: +49 69 961227-21
spangenberg@goethe.de
Janina Bölle
Doradztwo w sprawach kursów
Egzaminy
Tel.: +49 69 961227-12
janina.boelle@goethe.de
Edith Grünebaum
Doradztwo w sprawach kursów
Tel.: +49 69 961227-24
gruenebaum@goethe.de
Anna Koderisch
Doradztwo w sprawach kursów
Tel.: +49 69 961227-11
anna.koderisch@goethe.de
Kateryna Eichler
Administracja zakwaterowaniem
Tel.: +49 69 961227-19
kateryna.eichler@goethe.de
Anja Hemmersbach
Medioteka
Tel.: +49 69 961227-20
anja.hemmersbach@goethe.de
Lisa Beck
Program kulturalno-rozrywkowy
Tel.: +49 69 961227-23
lisa.beck@goethe.de