Ekibimiz

Ekibimiz sizleri Goethe Enstitüsü'nde sevgiyle selamlar. Dil kurslarımıza ya da etkinliklerimize ilişkin sorularınızı memnuniyetle cevaplandırmaya hazırız.

Dr. Gabriele Gauler
Enstitü yönetimi
Tel.: +49 30 25906-426
gabriele.gauler@goethe.de
Karin Thelemann
Pedagojik yönetim
Tel.: +49 30 25906-431
karin.thelemann@goethe.de
Sophie Grünbeck
İşletme yönetim servisi
Tel.: +49 30 25906-403
sophie.gruenbeck@goethe.de
Julia Lachenmaier
İşletme organizasyonu
Tel.: +49 30 25906-474
julia.lachenmaier@goethe.de
Magdalena Graf
Resepsiyon
Kurs danışmanlığı
Tel.: +49 30 25906-412
magdalena.graf@goethe.de
Susanne Gupta
Resepsiyon
Tel.: +49 30 25906-3
berlin@goethe.de
Paola Hoffleit
Resepsiyon
Tel.: +49 30 25906-3
berlin@goethe.de
Vanessa Blohm
Sınavlar
Tel.: +49 30 25906-413
berlin.pruefungen@goethe.de
Silviane Obst
Sınavlar
Tel.: +49 30 25906-408
obst@goethe.de
Eliana de la Fontaine
Müşteri yönetimi
Tel.: +49 30 25906-402
eliana.delafontaine@goethe.de
Mouna Meliani
Kurs danışmanlığı
Okul sınıfları için kurslar
Tel.: +49 30 25906-402
meliani@goethe.de
Magdalena Ucar
Konaklama yönetimi
Tel.: +49 30 25906-405
berlin.zimmervermittlung@goethe.de
Swantje Küppers
Konaklama yönetimi
Tel.: +49 30 25906-451
berlin.zimmervermittlung@goethe.de
Elena Beltrop
Muhasebe
Tel.: +49 30 25906-401
beltrop@goethe.de
Petra Stürmann
Muhasebe
Tel.: +49 30 25906-411
stuermann@goethe.de
Carolin Kuzdas
Etüt merkezi
Tel.: +49 30 25906-410
kuzdas@goethe.de
Ulrich Neumann
Etüt merkezi
Tel.: +49 30 25906-410
neumann@goethe.de
Felix Goldmann
Kültür ve boş zamanları değerlendirme programı
Tel.: +49 30 25906-424
felix.goldmann@goethe.de
Jutta Brennauer
Kültür ve boş zamanları değerlendirme programı
Tel.: +49 30 25906-441
jutta.brennauer@goethe.de
Anne Mai
Kültür ve boş zamanları değerlendirme programı
Tel.: +49 03025906-511
anne.mai@goethe.de

İleri eğitim merkezi Berlin

Erika Broschek
Yönetimi
Tel.: +49 30 25906-455
erika.broschek@goethe.de
Sibylle Marschner
Tel.: +49 30 25906-445
sibylle.marschner@goethe.de
Lena Veldscholten
Tel.: +49 30 25906-452
lena.veldscholten@goethe.de