Ekibimiz

Ekibimiz sizleri Goethe Enstitüsü'nde sevgiyle selamlar. Dil kurslarımıza ya da etkinliklerimize ilişkin sorularınızı memnuniyetle cevaplandırmaya hazırız.
Dr. Gabriele Gauler
Enstitü yönetimi
Tel.: +49 30 25906-426
gabriele.gauler@goethe.de
Karin Thelemann
Pedagojik yönetim
Tel.: +49 30 25906-431
karin.thelemann@goethe.de
Daniela Kügele
İşletme yönetim servisi
Tel.: +49 30 25906-403
daniela.kuegele@goethe.de
Julia Lachenmaier
İşletme organizasyonu
Tel.: +49 30 25906-474
julia.lachenmaier@goethe.de
Andrea Jörgeling
Resepsiyon
Tel.: +49 30 25906-3
berlin@goethe.de
Lara Niehaus-Schmidt
Resepsiyon
Tel.: +49 30 25906-3
berlin@goethe.de
Adrienne Boros
Müşteri yönetimi
Tel.: +49 30 25906-409
adrienne.boros@goethe.de
Hanne Schertel
Müşteri yönetimi
Tel.: +49 30 25906-412
Berlin.Kundenmanagement@goethe.de
Antje Schütz
Müşteri yönetimi
Tel.: +49 30 25906-412
Berlin.Kundenmanagement@goethe.de
Eliana de la Fontaine
Müşteri yönetimi
Tel.: +49 30 25906-420
eliana.delafontaine@goethe.de
Mouna Meliani
Müşteri yönetimi
Tel.: +49 30 25906-402
meliani@goethe.de
Vanessa Blohm
Sınavlar
Tel.: +49 30 25906-413
berlin.pruefungen@goethe.de
Silviane Obst
Sınavlar
Tel.: +49 30 25906-408
berlin.pruefungen@goethe.de
Magdalena Ucar
Konaklama yönetimi
Tel.: +49 30 25906-405
berlin.zimmervermittlung@goethe.de
Swantje Küppers
Konaklama yönetimi
Tel.: +49 30 25906-451
berlin.zimmervermittlung@goethe.de
Elena Beltrop
Muhasebe
Tel.: +49 30 25906-401
beltrop@goethe.de
Petra Stürmann
Muhasebe
Tel.: +49 30 25906-411
stuermann@goethe.de
Ulrich Neumann
Etüt merkezi
Tel.: +49 30 25906-410
neumann@goethe.de
Ronja Thum
Kültür ve boş zamanları değerlendirme programı
Tel.: +49 30 25906-424
ronja.thum@goethe.de
Jutta Brennauer
Kültür ve boş zamanları değerlendirme programı
Tel.: +49 30 25906-441
jutta.brennauer@goethe.de
Alina Hadshiminow
Kültür ve boş zamanları değerlendirme programı
Tel.: +49 03025906-511
alina.hadshiminow@goethe.de

İleri eğitim merkezi Berlin

Erika Broschek
Yönetimi
Tel.: +49 30 25906-455
erika.broschek@goethe.de
Sibylle Marschner
Tel.: +49 30 25906-445
sibylle.marschner@goethe.de
Nour El Nasr
Tel.: +49 30 25906-452
nour.el-nasr@goethe.de