Ekibimiz

Ekibimiz sizleri Goethe Enstitüsü'nde sevgiyle selamlar. Dil kurslarımıza ya da etkinliklerimize ilişkin sorularınızı memnuniyetle cevaplandırmaya hazırız.

Dr. Gabriele Gauler
Enstitü yönetimi
Tel.: +49 30 25906-426
gabriele.gauler@goethe.de


Karin Thelemann
Tel.: +49 30 25906-431
Pedagojik yönetim
karin.thelemann@goethe.de


Sophie Grünbeck
İşletme yönetim servisi
Tel.: +49 30 25906-403
sophie.gruenbeck@goethe.de


Annette Kraft
İşletme organizasyonu
Tel.: +49 30 25906-474
kraft@goethe.de


Hannah Osenberg
Resepsiyon
Tel.: +49 30 25906-3
hannah.osenberg@goethe.de


Magdalena Graf 
Resepsiyon
Tel.: +49 30 25906-3
magdalena.graf@goethe.de


Vanessa Blohm
Resepsiyon
Sınavlar
Tel.: +49 30 25906-3
vanessa.blohm@goethe.de


Silviane Obst
Sınavlar
Tel.: +49 30 25906-408
obst@goethe.de
berlin.pruefungen@goethe.de


Julia Jaite
İşletme organizasyonu
Tel.: +49 30 25906-420
Julia.Jaite@goethe.de


M. Meliani
Müşteri danışmanlığı
Okul sınıfları için kurslar
Tel.: +49 30 25906-3
meliani@goethe.de


Antje Schuetz
Müşteri danışmanlığı
Tel.: +49 30 25906-412
Antje.Schuetz@goethe.de


Magdalena Ucar 
Oda kiralama
Tel.: +49 30 25906-405
berlin.zimmervermittlung@goethe.de


Eliana de la Fontaine
Oda kiralama
Tel.: +49 30 25906-405
berlin.zimmervermittlung@goethe.de


Petra Stürmann
Muhasebe
Tel.: +49 30 25906-411
stuermann@goethe.de


Elena Beltrop
Muhasebe
Tel.: +49 30 25906-401
beltrop@goethe.de


Carolim Kuzdas
Etüt Merkezi
Tel.: +49 30 25906-410
kuzdas@goethe.de


Ulrich Neumann
Etüt Merkezi
Tel.: +49 30 25906-410
neumann@goethe.de


Julia Lachenmaier
Kültür ve boş zamanları değerlendirme programı
Tel.: +49 30 25906-441
julia.lachenmaier@goethe.de


Andrea Untch
Kültür ve boş zamanları değerlendirme programı
Tel.: +49 30 25906-424
andrea.untch@goethe.de


Anne Mai
Kültür ve boş zamanları değerlendirme programı
Tel.: +49 03025906-511
anne.mai@goethe.de

İleri eğitim merkezi Berlin

Erika Broschek
İleri eğitim merkezi yönetim
Tel.: +49 30 25906-455
erika.broschek@goethe.de


Sibylle Marschner
Tel.: +49 30 25906-445
sibylle.marschner@goethe.de