Ekibimiz

Goethe-Institut Bonn Foto: Goethe-Institut/Lorenz Niketta

Ekibimiz sizleri Goethe Enstitüsü'nde sevgiyle selamlar. Dil kurslarımıza ya da etkinliklerimize ilişkin sorularınızı memnuniyetle cevaplandırmaya hazırız.

Annesusanne Fackler
Enstitü yönetimi
Tel.: +49 228 95756-13
annesusanne.fackler@goethe.de

Joachim Vieritz
Pedagojik yönetim
Tel.: +49 228 95756-15
paedagogik.bonn@goethe.de

Oliver Swaczyna
İşletme yönetim servisi
Tel.: +49 228 95756-25
oliver.swaczyna@goethe.de

Gillian Alebrand
Etüt Merkezi
Tel.: +49 228 95756-16
gillian.alebrand@goethe.de

Silvia Weigl
Muhasebe
Tel.: +49 228 95756-14
silvia.weigl@goethe.de

Karin Koch
Danışma
Konaklama
Tel.: +49 228 95756-21
bonn.zimmervermittlung@goethe.de

Anita Reuschenberg
Danışma
Sınavlar
Tel.: +49 228 95756-0
anita.reuschenberg@goethe.de

Christian Striebeck
Danışma
Kayıt
Tel.: +49 228 95756-11
christian.striebeck@goethe.de

Sinah Hottgenroth
Danışma
Akşam kursları
Sınavlar
Tel.: +49 228 95756-0
sinah.hottgenroth@goethe.de

Larissa Stahl
Kültür ve boş zamanları değerlendirme programı
Tel.: +49 228 95756-19
larissa.stahl@goethe.de