Ekibimiz

Goethe-Institut Dresden - Team Foto: Goethe-Institut/Thomas Koy
Ekibimiz sizleri Goethe Enstitüsü'nde sevgiyle selamlar. Dil kurslarımıza ya da etkinliklerimize ilişkin sorularınızı memnuniyetle cevaplandırmaya hazırız.
Dr. Dorothea Klenke-Gerdes Dr. Dorothea Klenke-Gerdes
Enstitü yönetimi
Tel.: +49 351 80011-12
dorothea.klenke-gerdes@goethe.de
Robert Sobotta
Pedagojik yönetim
Tel.: +49 351 80011-18
robert.sobotta@goethe.de
Beatrix Bartel Beatrix Bartel
İşletme yönetim servisi
Tel.: +49 351 80011-14
bartel@goethe.de
Claudia Gräfe
Kurs danışmanlığı
Kayıt
Tel.: +49 351 80011-17
claudia.graefe@goethe.de
Anke Vetter
Kurs danışmanlığı
Sınavlar
Tel.: +49 351 80011-28
anke.vetter@goethe.de
Anja Epperlein
Konaklama yönetimi
Tel.: +49 351 80011-11
anja.epperlein@goethe.de
Robert Czernik
Muhasebe
Tel.: +49 351 80011-16
robert.czernik@goethe.de
Ulrike Thoß
Etüt merkezi
Tel.: +49 351 80011-15
thoss@goethe.de
Lisa Heinrich
Kültür ve boş zamanları değerlendirme programı
Tel.: +49 351 80011-13
lisa.heinrich@goethe.de
Tina Wich
Kültür ve boş zamanları değerlendirme programı
Tel.: +49 351 80011-13
tina.wich@goethe.de
Henry Weidig
Teknisyeni
Tel.: +49 351 80011-26
dresden@goethe.de