Ekibimiz

Goethe-Institut Düsseldorf – Team Foto: Goethe-Institut Düsseldorf
Ekibimiz sizleri Goethe Enstitüsü'nde sevgiyle selamlar. Dil kurslarımıza ya da etkinliklerimize ilişkin sorularınızı memnuniyetle cevaplandırmaya hazırız.
Günter Neuhaus Günter Neuhaus
Enstitü yönetimi
Tel.: +49 211 99299-18
neuhaus@goethe.de
Sigrid Axt Sigrid Axt
Pedagojik yönetim
Tel.: +49 211 99299-17
sigrid.axt@goethe.de
Simone Huber Simone Huber
İşletme yönetim servisi
Tel.: +49 211 99299-12
simone.huber@goethe.de
Sabine Kokkinos
Kurs danışmanlığı
Yoğun kurslar
Tel.: +49 211 99299-11
kokkinos@goethe.de
Ulrike Weiß
Sınavlar
Tel.: +49 211 99299-20
pruefungsinformation-duesseldorf@goethe.de
Hannah Köllner
Sınavlar
Tel.: +49 211 99299-25
pruefungsinformation-duesseldorf@goethe.de
Bettina Lantz-Okoye
İşletme organizasyonu
Tel.: +49 211 99299-23
lantz-okoye@goethe.de
Andrea Waldmann
Konaklama yönetimi
Tel.: +49 211 99299-14
andrea.waldmann@goethe.de
Ulrike Zimmermann
Etüt merkezi
Tel.: +49 211 99299-16
zimmermann-reiring@goethe.de