Ekibimiz

Goethe-Institut Frankfurt - Team Foto: Goethe-Institut/Britta Hüning
Ekibimiz sizleri Goethe Enstitüsü'nde sevgiyle selamlar. Dil kurslarımıza ya da etkinliklerimize ilişkin sorularınızı memnuniyetle cevaplandırmaya hazırız.

Jutta Gehrig Jutta Gehrig
Enstitü yönetimi
Tel.: +49 69 961227-0
jutta.gehrig@goethe.de
Claudia Both-Billinger Claudia Both-Billinger
Pedagojik yönetim
Tel.: +49 69 961227-15
both-billinger@goethe.de
Felix Valentin Felix Valentin
İşletme yönetim servisi
Tel.: +49 69 961227-10
felix.valentin@goethe.de
Rabi Hanna
Muhasebe
Tel.: +49 69 961227-13
rabi.hanna@goethe.de
Erika Spangenberg
Kurs danışmanlığı
Ticari müşteriler
Tel.: +49 69 961227-21
spangenberg@goethe.de
Janina Bölle
Kurs danışmanlığı
Sınavlar
Tel.: +49 69 961227-12
janina.boelle@goethe.de
Edith Grünebaum
Kurs danışmanlığı
Tel.: +49 69 961227-24
gruenebaum@goethe.de
Anna Koderisch
Kurs danışmanlığı
Tel.: +49 69 961227-11
anna.koderisch@goethe.de
Kateryna Eichler
Konaklama yönetimi
Tel.: +49 69 961227-19
kateryna.eichler@goethe.de
Anja Hemmersbach
Etüt merkezi
Tel.: +49 69 961227-20
anja.hemmersbach@goethe.de
Lisa Beck
Kültür ve boş zamanları değerlendirme programı
Tel.: +49 69 961227-23
lisa.beck@goethe.de