Ekibimiz

Team Goethe-Institut Hamburg Foto: Goethe-Institut
Ekibimiz sizleri Goethe Enstitüsü'nde sevgiyle selamlar. Dil kurslarımıza ya da etkinliklerimize ilişkin sorularınızı memnuniyetle cevaplandırmaya hazırız.
Dr. Norbert Spitz
Enstitü yönetimi
Tel.: +49 40 238543-0
norbert.spitz@goethe.de
Ulrich Wiegelmann
Pedagojik yönetim
Tel.: +49 40 238543-50
wiegelmann@goethe.de
Nikola Bunke
İşletme yönetim servisi
Tel.: +49 40 238543-0
nikola.bunke@goethe.de
Heike Degenkolbe
Konaklama yönetimi
Tel.: +49 40 238543-68
heike.degenkolbe@goethe.de
Thomas Burandt
Kurs danışmanlığı
Kayıt
Yoğun kurslar
Tel.: +49 40 238543-60
thomas.burandt@goethe.de
Anja Pollack
Kurs danışmanlığı
Kayıt
Akşam kursları
Tel.: +49 40 238543-64
anja.pollack@goethe.de
Anett Schroeder
Kayıt
Sınavlar
Tel.: +49 40 238543-63
anett.schroeder@goethe.de
Beatriz Borlan Moran
Sınavlar
Tel.: +49 40 238543-10
Beatriz.Borlan.Moran@goethe.de
Anja Steinhilb
Muhasebe
Tel.: +49 40 238543-67
anja.steinhilb@goethe.de
Andrea Sánchez Salinas
Etüt merkezi
Tel.: +49 40 238543-51
andrea.sanchez.salinas@goethe.de
Maik Jachens
Kültür ve boş zamanları değerlendirme programı
Tel.: +49 40 238543-65
maik.jachens@goethe.de
Rüdiger Garstecki
Teknisyeni
Tel.: +49 40 238543-0
hamburg@goethe.de