Ekibimiz

Goethe-Institut Freiburg – Team Foto: Goethe-Institut
Ekibimiz sizleri Goethe Enstitüsü'nde sevgiyle selamlar. Dil kurslarımıza ya da etkinliklerimize ilişkin sorularınızı memnuniyetle cevaplandırmaya hazırız.
Kay Hug Kay Hug
Enstitü yönetimi
Tel.: +49 761 38671-11
kay.hug@goethe.de
Anna Kuhnt
Pedagojik yönetim
Tel.: +49 761 38671-21
anna.kuhnt@goethe.de
Gifta Martial Gifta Martial
İşletme yönetim servisi
Tel.: +49 761 38671-12
gifta.martial@goethe.de
Anna Günter Anna Günter
Sınavlar
Tel.: +49 761 38671-17
anna.guenter@goethe.de
Franziska Jung
Konaklama yönetimi
Tel.: +49 761 38671-14
franziska.jung@goethe.de
Ulrike Schmieder
Muhasebe
Tel.: +49 761 38671-13
schmieder@goethe.de
Melitta Vierlinger
Kurs danışmanlığı
Tel.: +49 761 38671-10
freiburg@goethe.de
Karis Ziegler
Kurs danışmanlığı
Tel.: +49 761 38671-19
ziegler@goethe.de
Ulrike Zeilinger
Gençlere yönelik kurslar ve özel kurslar
Tel.: +49 761 38671-26
ulrike.zeilinger@goethe.de
Caroline Vassigh
Etüt merkezi
Tel.: +49 761 38671-23
vassigh@goethe.de
Anna-Lena Mölling
Kültür ve boş zamanları değerlendirme programı
Tel.: +49 761 38671-20
anna-lena.moelling@goethe.de
Andreas Hoffmann
Bina sorumlusu Goethe-Institut
Roman Waldowski
Bina sorumlusu Misafirhane