Ekibimiz

Goethe-Institut Schwaebisch Hall - Team Foto: Goethe-Institut
Ekibimiz sizleri Goethe Enstitüsü'nde sevgiyle selamlar. Dil kurslarımıza ya da etkinliklerimize ilişkin sorularınızı memnuniyetle cevaplandırmaya hazırız. 
Sabine Haupt Sabine Haupt
Enstitü yönetimi
Tel.: +49 791 97887-20
sabine.haupt@goethe.de
Svenja Hecklau-Brümmer Svenja Hecklau-Brümmer
Pedagojik yönetim
Tel.: +49 791 97887-16
svenja.hecklau@goethe.de
Volker Hüneburg Volker Hüneburg
İşletme yönetim servisi
Tel.: +49 791 97887-13
volker.hueneburg@goethe.de
Ulrike Odermath
Kayıt
Sınavlar
Vize
Tel.: +49 791 97887-10
odermath@goethe.de
Martina Kipka
Kayıt
Sınavlar
Vize
Tel.: +49 791 97887-11
martina.kipka@goethe.de
Regina Klenk
Konaklama yönetimi
Tel.: +49 791 97887-14
klenk@goethe.de
Anita Nicklas
Muhasebe
Sağlık Sigortası
Tel.: +49 791 97887-12
nicklas@goethe.de
Luise Pfefferkorn
Etüt merkezi
Tel.: +49 791 97887-22
pfefferkorn@goethe.de
Laura Acksteiner
Kültür ve boş zamanları değerlendirme programı
Tel.: +49 791 97887-21
laura.acksteiner@goethe.de
Nadja Wiegandt
kafeterya
Tel.: +49 791 97887-25
nadja.wiegandt@goethe.de
Riccardo Porcu
Bina görevlisi
Tel.: +49 791 97887-24
riccardo.porcu@goethe.de