Ekibimiz

Ekibimiz sizleri Goethe Enstitüsü’nde sevgiyle selamlar. Dil kurslarımıza ya da etkinliklerimize ilişkin sorularınızı memnuniyetle cevaplandırmaya hazırız.
Sabine Quenot-Mertes Sabine Quenot-Mertes
Enstitü yönetimi (geçici)
Dil kursları ve sınavlar
Tel.: +49 551 54744-15
sabine.quenot-mertes@goethe.de
Sabine Silz Sabine Silz
İşletme yönetim servisi
Tel.: +49 551 54744-13
sabine.silz@goethe.de
Alice Schrape
Müşteri danışmanlığı
Sınavlar
Tel.: +49 551 54744-12
alice.schrape@goethe.de
Ulrike Lenz
Müşteri danışmanlığı
Kayıt
Tel.: +49 551 54744-14
ulrike.lenz@goethe.de
Constanze Lutze
Muhasebe
Tel.: +49 551 54744-17
lutze@goethe.de
Marie Milde
Oda kiralama / Vezne
Tel.: +49 551 54744-21
marie.milde@goethe.de
Ulrike Eckes
Medya kütüphanesi
Tel.: +49 551 54744-19
ulrike.eckes@goethe.de