Ekibimiz

Goethe-Institut Mannheim - Team Foto: Goethe-Institut/Stephan Gawlik
Ekibimiz sizleri Goethe Enstitüsü'nde sevgiyle selamlar. Dil kurslarımıza ya da etkinliklerimize ilişkin sorularınızı memnuniyetle cevaplandırmaya hazırız.
Dr. Ingo Schoeningh Dr. Ingo Schöningh
Enstitü yönetimi
Tel.: +49 621 83385-0
ingo.schoeningh@goethe.de
Monika Heilmann-Stefano Monika Heilmann-Stefano
Pedagojik yönetim
Tel.: +49 621 83385-41
heilmann-stefano@goethe.de
Torge Luckfiel
İşletme yönetim servisi
Tel.: +49 621 83385-42
torge.luckfiel@goethe.de
Katharina Karwat
Kurs danışmanlığı
Sınavlar
Tel.: +49 621 83385-0
karwat@goethe.de
Elwira Janus
Kurs danışmanlığı
Muhasebe
Sağlık Sigortası
Tel.: +49 621 83385-22
elwira.janus@goethe.de
Bonka Nedeltscheva Bonka von Bredow
Kurs danışmanlığı
Kayıt
Tel.: +49 621 83385-20
bonka.nedeltscheva@goethe.de
Ani Mkrtchyan Ani Mkrtchyan
Entegrasyon kursu
Tel.: +49 621 83385-27
ani.mkrtchyan@goethe.de
Alessandra Rutica
Kurs danışmanlığı
Entegrasyon kursu
Tel.: +49 621 83385-28
alessandra.rutica@goethe.de
Darijo Zivkovic Darijo Zivkovic
Kurs danışmanlığı
Kayıt
Entegrasyon kursu
Tel.: +49 621 83385-27
darijo.zivkovic@goethe.de
Ann-Sophie Holz
Kültür ve boş zamanları değerlendirme programı
Dil tandemi
Tel.: +49 621 83385-26
ann-sophie.holz@goethe.de
Morven Cowey
Kültür ve boş zamanları değerlendirme programı
Dil tandemi
Tel.: +49 621 83385-25
morven.cowey@goethe.de
Medea Bizjak-Schandin
Etüt merkezi
Tel.: +49 621 83385-30
bizjak-schandin@goethe.de
Marcel Weber
Etüt merkezi
Tel.: +49 621 83385-30
marcel.weber@goethe.de
Inmar Shamoun Inmar Shamoun
Teknisyeni
Tel.: +49 621 83385-24
inmar.shamoun@goethe.de