Ekibimiz

Goethe-Institut Mannheim - Team Foto: Goethe-Institut/Stephan Gawlik
Ekibimiz sizleri Goethe Enstitüsü'nde sevgiyle selamlar. Dil kurslarımıza ya da etkinliklerimize ilişkin sorularınızı memnuniyetle cevaplandırmaya hazırız.
Susan Zerwinsky
Enstitü yönetimi
Tel.: +49 621 83385-0
susan.zerwinsky@goethe.de
Monika Heilmann-Stefano Monika Heilmann-Stefano
Pedagojik yönetim
Tel.: +49 621 83385-41
heilmann-stefano@goethe.de
Torge Luckfiel
İşletme yönetim servisi
Tel.: +49 621 83385-42
torge.luckfiel@goethe.de
Cornelia Wetzel
Bölgesel konaklama yönetimi
Tel.: +49 621 83385-21
cornelia.wetzel@goethe.de
Katharina Karwat
Kurs danışmanlığı
Sınavlar
Tel.: +49 621 83385-0
karwat@goethe.de
Sevde Atmaca
Kurs danışmanlığı
Muhasebe
Sağlık Sigortası
Tel.: +49 621 83385-22
sevde.atmaca@goethe.de
Bonka Nedeltscheva Bonka von Bredow
Kurs danışmanlığı
Kayıt
Tel.: +49 621 83385-20
bonka.vonbredow@goethe.de
Ani Mkrtchyan Ani Mkrtchyan
Entegrasyon kursu
Tel.: +49 621 83385-27
ani.mkrtchyan@goethe.de
Alessandra Rutica
Kurs danışmanlığı
Entegrasyon kursu
Tel.: +49 621 83385-28
alessandra.rutica@goethe.de
Darijo Zivkovic Darijo Zivkovic
Konaklama
Seminer
Tel.: +49 621 83385-27
darijo.zivkovic@goethe.de
Medea Bizjak-Schandin
Etüt merkezi
Tel.: +49 621 83385-30
bizjak-schandin@goethe.de
Marcel Weber
Etüt merkezi
Tel.: +49 621 83385-30
marcel.weber@goethe.de