Zaposlenici

Možete se obratiti direktno zaposlenicima Goethe-Instituta Kroatien.

 

IL GI Kroatien Dr. Matthias Müller-Wieferig
Ravnatelj
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
il-Zagreb@goethe.de
Kristine Petrušić Kristine Petrušić
Voditeljica jezičnog odjela
Zamjenica ravnatelja
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
LS-Zagreb@goethe.de

IL GI Kroatien Dr. Matthias Müller-Wieferig
Ravnatelj
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
il-Zagreb@goethe.de
Ivana Korpar
Referentica u području kulturnog programa
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
ivana.korpar@goethe.de
Hrvoje Ryznar
Projektni referent
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
Hrvoje.Ryznar.extern@goethe.de
Petra Vidović
Koordinatorica projekata
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
Petra.Vidovic@goethe.de
Jasmina Vukas
Koordinatorica projekata
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
Jasmina.Vukas@goethe.de

Snježana Božin
Voditeljica knjižnice
Tel.: +385 1 6195000
lib-zagreb@goethe.de
Višnja Bosnar Jus
Knjižničarka | Webmaster
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
Visnja.Bosnar-Jus@goethe.de
Martina Ćosić Vuglec
Asistentica u knjižnici | Social media
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
martina.cosic-vuglec@goethe.de

Ivana Vrbec Ivana Vrbec
Koordinatorica za tečajeve i ispite
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
ivana.vrbec@goethe.de
Anđa Andrušić Anđa Andrušić
Koordinatorica za ispite
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
andja.andrusic@goethe.de
Matea Beštak Vujić Matea Beštak Vujić
Nastavnica
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
matea.bestak@goethe.de
Katarina Đorić Katarina Đorić
Nastavnica
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
katarina.doric@goethe.de

Kristine Petrušić Kristine Petrušić
Voditeljica jezičnog odjela
Zamjenica ravnatelja
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
LS-Zagreb@goethe.de
Yvonne Klietz
Savjetnica za nastavu
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
yvonne.klietz@goethe.de
Katja Osredečki
Koordinatorica projekta
Inicijativa "Škole: partneri budućnosti"
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
katja.osredecki@goethe.de

Sandra Georgina Jakopović
Voditeljica odjela računovodstva i općih poslova
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
Verwaltung-Zagreb@goethe.de
Snježana Antunović
Recepcija |Asistentica u upravi i računovodstvu
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
Snjezana.Antunovic@goethe.de
Daniel Pošta
Informatičar | tehničar
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
Daniel.Posta@goethe.de
Ivan Reja
Domar| tehničar
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
Ivan.Reja@goethe.de
Vesna Marić
Spremačica
vesna.maric@goethe.de
Roze Požega
Spremačica
roze.pozega@goethe.de

Top