Medewerkers

U kunt direct contact opnemen met alle medewerkers van het Goethe-Institut Nederland. In een van onze afdelingen vindt u zeker de persoon die u het beste met uw vraag kan helpen. We helpen u graag verder!

Martin Bach Martin Bach
Directie
martin.bach@goethe.de
Dorothee Winnen Dorothee Winnen
Hoofd taalafdeling
Adjunct directeur
Tel.: +31 20 5312919
dorothee.winnen@goethe.de

Astrid Nolte, SBPO Astrid Nolte
Cultureel programma
Tel.: +31 20 5312907
Fax: +31 20 6384631
astrid.nolte@goethe.de
Fabian Reichle Fabian Reichle
Projectmanager
Tel.: +31 20 5312909
fabian.reichle@goethe.de
Viola Karsten Viola Karsten
Projectmanager
viola.karsten@goethe.de

Barbara Mulzer, LIBO Barbara Mulzer
Hoofd bibliotheek
Internetredactie
Tel.: +31 20 5312903
barbara.mulzer@goethe.de
Wolfgang Schreiber, VLK Wolfgang Schreiber
Advies voor het vak Duits
in Amsterdam

Tel.: +31 20 5312902
wolfgang.schreiber@goethe.de

Dorothee Winnen Dorothee Winnen
Hoofd taalafdeling
Adjunct directeur
Tel.: +31 20 5312919
dorothee.winnen@goethe.de
Christine Jansen, BSO Christine Jansen
Taalcursussen en examens
Tel.: +31 20 531 2912
Fax: +31 20 638 4631
christine.jansen@goethe.de
Bertus Schiphirst, SBSPO Bertus Schiphorst
Taalcursusbureau
Tel.: +31 20 5312911
bertus.schiphorst@goethe.de
Julia Heydorn, VLK Julia Heydorn
Docente Duits
Tel.: +31 20 531 2900
Fax: +31 20 638 4631
julia.heydorn@goethe.de
Sandra Petrych, VLK Sandra Petrych
Docente Duits
Tel.: +31 20 531 2900
Fax: +31 20 638 4631
sandra.petrych@goethe.de

Dorothee Winnen Dorothee Winnen
Hoofd taalafdeling
Adjunct directeur
Tel.: +31 20 5312919
dorothee.winnen@goethe.de
Anna Rosenbaum Anna Rosenbaum
Onderwijsexpert
Tel.: +31 20 2048725
anna.rosenbaum@goethe.de
Gudrun Müller, VLK Gudrun Müller
Medewerkster Bildungskooperation Deutsch
Tel.: +31 20 5312900
gudrun.mueller@goethe.de
Patricia Tilkorn
Medewerkster Bildungskooperation Deutsch
Tel.: +31 20 5312918
patricia.tilkorn@goethe.de
Mathias Toscher Mathias Toscher
Medewerker Bildungskooperation Deutsch
Tel.: +31 20 5312917
mathias.toscher@goethe.de
Sandra Petrych, VLK Sandra Petrych
Medewerkster Bildungskooperation Deutsch
Tel.: +31 20 531 2914
sandra.petrych@goethe.de
Ulkrike Boer, SBBKD Ulrike Boer
Secretariaat Examenservice
Tel.: +31 20 531 2914
ulrike.boer@goethe.de
Wolfgang Schreiber, VLK Wolfgang Schreiber
Advies voor het vak Duits
in Amsterdam

Tel.: +31 20 5312902
wolfgang.schreiber@goethe.de

Gabi van der Avoort, VL Gabi van der Avoort
Hoofd administratie
Tel.: +31 10 2092070
gabi.vanderavoort@goethe.de
Sigrid Hart Sigrid Hart
Boekhouding
Tel.: +31 20 531 2900
Fax: +31 20 638 4631
sigrid.hart@goethe.de
Michel van Es, ITA Michel van Es
Systembeheerder
Tel.: +31 20 5312916
michel.vanes@goethe.de
Henning Luther, DHP Henning Luther
Receptie
Tel.: +31 20 531 2900
Fax: +31 20 638 4631
henning.luther@goethe.de
Angelika Nikkel Angelika Nikkel
Receptie
Tel.: +31 20 531 2900
Fax: +31 20 638 4631
angelika.nikkel@goethe.de
Norbèr van Herwaarden Norbèr van Herwaarden
technisch huismeester
Tel.: +312053115
Fax: +31 20 638 4631
norber.vanherwaarden@goethe.de


Top