Medewerkers

U kunt direct contact opnemen met alle medewerkers van het Goethe-Institut Nederland. In een van onze afdelingen vindt u zeker de persoon die u het beste met uw vraag kan helpen. We helpen u graag verder!

Mikko Fritze Mikko Fritze
Directeur
Tel.: +31 20 5312906
mikko.fritze@goethe.de
Frank Wittig, LS Frank Wittig
Adjunct-directeur en hoofd taalafdeling
Tel.: +31 20 5312919
Fax: +31 20 638 4631
frank.wittig@goethe.de
Helga Marx, BPO Helga Marx
Coördinatie cultureel programma
Tel.: +31 20 531 2908
Fax: +31 20 638 4631
helga.marx@goethe.de
Astrid Nolte, SBPO Astrid Nolte
Medewerkster cultureel programma
Tel.: +31 20 5312907
Fax: +31 20 6384631
astrid.nolte@goethe.de
Sophia Karimi, SBPO Sophia Karimi
Medewerkster cultureel programma
Tel.: +31 20 5312909
Fax: +31 20 638 4631
sophia.karimi@goethe.de
Barbara Mulzer, LIBO Barbara Mulzer
Hoofd van de bibliotheek
Informatiecentrum, webmaster
Tel.: +31 20 5312903
Fax: +31 20 6384631
barbara.mulzer@goethe.de
Wolfgang Schreiber, VLK Wolfgang Schreiber
Advies voor het vak Duits
in Amsterdam
Tel.: +31 20 5312902
Fax: +31 20 6384631
wolfgang.schreiber@goethe.de
Frank Wittig, LS Frank Wittig
Adjunct-directeur en hoofd taalafdeling
Tel.: +31 20 5312919
Fax: +31 20 638 4631
frank.wittig@goethe.de
Christine Jansen Christine Jansen
Taalcursussen en examens
Tel.: +31 20 531 2912
Fax: +31 20 638 4631
christine.jansen@goethe.de
Bertus Schiphirst, SBSPO Bertus Schiphorst
Bureau voor taalcursussen
Tel.: +31 20 5312911
Fax: + 31 20 6384631
bertus.schiphorst@goethe.de
Julia Heydorn, VLK Julia Heydorn
Docente Duits
Tel.: +31 20 531 2900
Fax: +31 20 638 4631
julia.heydorn@goethe.de
Sandra Petrych, VLK Sandra Petrych
Docente Duits
Tel.: +31 20 531 2900
Fax: +31 20 638 4631
sandra.petrych@goethe.de
Frank Wittig, LS Frank Wittig
Adjunct-directeur en hoofd taalafdeling
Tel.: +31 20 5312919
Fax: +31 20 638 4631
frank.wittig@goethe.de
Gudrun Müller, VLK Gudrun Müller
Medewerkster Bildungskooperation Deutsch
Tel.: +31 20 5312900
Fax: +31 20 6384631
gudrun.mueller@goethe.de
Patricia Tilkorn
Medewerkster Bildungskooperation Deutsch
Tel.: +31 20 5312918
Fax: +31 20 6384631
patricia.tilkorn@goethe.de
Mathias Toscher Mathias Toscher
Medewerker Bildungskooperation Deutsch
Tel.: +31 20 5312917
Fax: +31 20 6384631
mathias.toscher@goethe.de
Sandra Petrych, VLK Sandra Petrych
Medewerkster Bildungskooperation Deutsch
Tel.: +31 20 531 2914
Fax: +31 20 638 4631
sandra.petrych@goethe.de
Ulkrike Boer, SBBKD Ulrike Boer
Secretariaat Examenservice
Tel.: +31 20 531 2914
Fax: +31 20 638 4631
ulrike.boer@goethe.de
Wolfgang Schreiber, VLK Wolfgang Schreiber
Advies voor het vak Duits
in Amsterdam
Tel.: +31 20 5312902
Fax: +31 20 6384631
wolfgang.schreiber@goethe.de
Gabi van der Avoort, VL Gabi van der Avoort
Hoofd administratie
Tel.: +31 10 2092070
Fax: +31 10 2092072
gabi.vanderavoort@goethe.de
Sigrid Hart Sigrid Hart
Boekhouding
Tel.: +31 20 531 2900
Fax: +31 20 638 4631
sigrid.hart@goethe.de
Michel van Es, ITA Michel van Es
ICT en Mediatechniek
Tel.: +31 20 5312916
Fax: +31 20 638 4631
michel.vanes@goethe.de
Henning Luther, DHP Henning Luther
Receptie
Tel.: +31 20 531 2900
Fax: +31 20 638 4631
henning.luther@goethe.de
Angelika Nikkel, DHP Angelika Nikkel
Receptie
Tel.: +31 20 531 2900
Fax: +31 20 638 4631
angelika.nikkel@goethe.de