Medewerkers

U kunt direct contact opnemen met alle medewerkers van het Goethe-Institut Nederland. In een van onze afdelingen vindt u zeker de persoon die u het beste met uw vraag kan helpen. We helpen u graag verder!

Mikko Fritze
Directeur
Tel.: +31 20 5312906
mikko.fritze@goethe.de
Helga Marx
Coördinatie cultureel programma
Tel.: +31 20 531 2908
Fax: +31 20 638 4631
helga.marx@goethe.de
Astrid Nolte
Medewerkster cultureel programma
Tel.: +31 20 5312907
Fax: +31 20 6384631
astrid.nolte@goethe.de
Sophia Karimi
Medewerkster cultureel programma
Tel.: +31 20 5312909
Fax: +31 20 638 4631
sophia.karimi@goethe.de
Barbara Mulzer
Hoofd van de bibliotheek
Informatiecentrum, webmaster
Tel.: +31 20 5312903
Fax: +31 20 6384631
barbara.mulzer@goethe.de
Wolfgang Schreiber
DaF-Beratung Amsterdam
Tel.: +31 20 5312902
Fax: +31 20 6384631
wolfgang.schreiber@goethe.de
Volker Pfeiffer
Plaatsvervangend directeur en hoofd taalafdeling
Tel.: +31 20 5312919
Fax: +31 20 6384631
volker.pfeiffer@goethe.de
Christine Jansen
Taalcursussen en examens
Tel.: +31 20 531 2912
Fax: +31 20 638 4631
christine.jansen@goethe.de
Bertus Schiphorst
Bureau voor taalcursussen
Tel.: +31 20 5312911
Fax: + 31 20 6384631
bertus.schiphorst@goethe.de
Julia Heydorn
docente Duits
Tel.: +31 20 531 2900
Fax: +31 20 638 4631
julia.heydorn@goethe.de
Volker Pfeiffer
Plaatsvervangend directeur en hoofd taalafdeling
Tel.: +31 20 5312919
Fax: +31 20 6384631
volker.pfeiffer@goethe.de
Patricia Tilkorn
Medewerkster Bildungskooperation Deutsch
Tel.: +31 20 5312918
Fax: +31 20 6384631
patricia.tilkorn@goethe.de
Mathias Toscher
Medewerker Bildungskooperation Deutsch
Tel.: +31 20 5312917
Fax: +31 20 6384631
mathias.toscher@goethe.de
Gudrun Müller
Medewerkster Bildungskooperation Deutsch
Tel.: +31 20 5312900
Fax: +31 20 6384631
gudrun.mueller@goethe.de
Wolfgang Schreiber
DaF-Beratung Amsterdam
Tel.: +31 20 5312902
Fax: +31 20 6384631
wolfgang.schreiber@goethe.de
Gabi van der Avoort
Hoofd administratie
Tel.: +31 10 2092070
Fax: +31 10 2092072
gabi.vanderavoort@goethe.de
Sigrid Hart
Boekhouding
Tel.: +31 20 531 2900
Fax: +31 20 638 4631
sigrid.hart@goethe.de
Ton Lagerweij
Administratie
Tel.: +31 20 531 2905
Fax: +31 20 638 4631
ton.lagerweij@goethe.de
Michel van Es
ICT en Mediatechniek
Tel.: +31 20 5312916
Fax: +31 20 638 4631
michel.vanes@goethe.de
Henning Luther
Receptie
Tel.: +31 20 531 2900
Fax: +31 20 638 4631
henning.luther@goethe.de
Angelika Nikkel
Receptie
Tel.: +31 20 531 2900
Fax: +31 20 638 4631
angelika.nikkel@goethe.de