Medewerkers

U kunt direct contact opnemen met alle medewerkers van het Goethe-Institut Nederland. In een van onze afdelingen vindt u zeker de persoon die u het beste met uw vraag kan helpen. We helpen u graag verder!

Mikko Fritze
Directeur
Tel.: +31 20 5312906
mikko.fritze@goethe.de
Helga Marx
Coördinatie cultureel programma
Tel.: +31 20 531 2908
Fax: +31 20 638 4631
helga.marx@goethe.de
Dr. Claudia Curio
Medewerkster culturele programma's
Tel.: +31 10 2092078
Fax: +31 10 2092072
claudia.curio@goethe.de
Marjolein Kranse
Hoofd bibliotheek
Tel.: +31 10 2092092
Fax: +31 10 2092072
marjolein.kranse@goethe.de
Kim Zieschang
Bibliotheek & Informatiecentrum, zelfstudiecentrum
Tel.: +31 10 2092089
Fax: +31 10 2092072
kim.zieschang@goethe.de
Johanna Scholtyssek
Taalcursussen en examens
Tel.: +31 10 209 20 90
Fax: +31 10 209 20 72
johanna.scholtyssek@goethe.de
Margit Gill
Bureau voor taalcursussen
Tel.: +31 10 2092073
Fax: +31 10 2092072
taal-rotterdam@goethe.de
Volker Pfeiffer
Plaatsvervangend directeur en hoofd taalafdeling
Tel.: +31 20 5312919
Fax: +31 20 6384631
volker.pfeiffer@goethe.de
Anne-Katrin Bläske
Onderwijsexpert
Tel.: +31 10 2092092
Fax: +31 10 2092072
anne-katrin.blaeske@goethe.de
Gabi van der Avoort
Hoofd administratie
Tel.: +31 10 2092070
Fax: +31 10 2092072
gabi.vanderavoort@goethe.de
Henning Rosenbrock
Huismeester
Tel.: +31 10 2092090
Fax: +31 10 2092072
Henning.Rosenbrock@goethe.de
Ton Lagerweij
Administratie
Tel.: +31 20 531 2905
Fax: +31 20 638 4631
ton.lagerweij@goethe.de
Michel van Es
ICT en Mediatechniek
Tel.: +31 20 5312916
Fax: +31 20 638 4631
michel.vanes@goethe.de