Medewerkers

U kunt direct contact opnemen met alle medewerkers van het Goethe-Institut Nederland. In een van onze afdelingen vindt u zeker de persoon die u het beste met uw vraag kan helpen. We helpen u graag verder!

Directie Martin Bach
Directie
martin.bach@goethe.de

Hoofd taalafdeling
Adjunct directeur
Tel.: +31 20 531 29 19
dorothee.winnen@goethe.de
Claudia Curio, SBPO Dr. Claudia Curio
Culturele programma's
Tel.: +31 10 2092078
claudia.curio@goethe.de
Nora Lassahn
Digitale media en communicatie
Tel.: +31102092092
nora.lassahn@goethe.de
Kim Zieschang, MIBO Kim Zieschang
Bibliotheek & Informatiecentrum, medewerkster
Tel.: +31 10 2092089
kim.zieschang@goethe.de

Hoofd taalafdeling
Adjunct directeur
Tel.: +31 20 531 29 19
dorothee.winnen@goethe.de
Johanna Scholtyssek, BSO Johanna Scholtyssek
Taalcursussen en examens
Tel.: +31 10 209 20 90
johanna.scholtyssek@goethe.de
Margit Gill, SBSP Margit Gill
Bureau voor taalcursussen
Tel.: +31 10 2092073
taal-rotterdam@goethe.de
Lotte Bruns Lotte Bruns
Bureau voor taalcursussen
Tel.: +31 10 2092073
taal-rotterdam@goethe.de

Hoofd taalafdeling
Adjunct directeur
Tel.: +31 20 531 29 19
dorothee.winnen@goethe.de
Anne-Katrin Bläske, ExU Anne-Katrin Bläske
Onderwijsexpert
Tel.: +31 10 2092092
anne-katrin.blaeske@goethe.de
Gabi van der Avoort, VL Gabi van der Avoort
Hoofd administratie
Tel.: +31 10 2092070
gabi.vanderavoort@goethe.de
Michel van Es, ITA Michel van Es
Systembeheerder
Tel.: +31 20 5312916
michel.vanes@goethe.de
Marco Douma Marco Douma
technisch huismeester
Tel.: +31 10 209 20 97
marco.douma@goethe.de