Pracownicy

Warto skorzystać z możliwości bezpośredniego kontaktu z pracownikami naszego Instytutu. W naszym zespole z pewnością zawsze znajdzie się ktoś, kto odpowie na Państwa pytania. Chętnie służymy pomocą.

Julia Hanske
Dyrektorka Instytutu
Tel.: + 48 22 5059001
Julia.Hanske@goethe.de
Karin Ende
Zastępczyni Dyrektorki Instytutu
Dyrektorka Działu Językowego
Tel.: +48 22 5059000
Karin.Ende@goethe.de

Renata Prokurat
Koordynatorka projektów kulturalnych
film, media, taniec, konferencje/seminaria
Tel.: +48 22 5059050
Renata.Prokurat@goethe.de
Dorota Swinarska
Koordynatorka projektów kulturalnych
sztuki plastyczne, teatr, literatura, muzyka
Tel.: +48 22 5059051
Dorota.Swinarska@goethe.de
Konrad Szpindler
Pracownik Działu Kultury
Tel.: +48 22 5059037
Konrad.Szpindler@goethe.de

Eva Hackenberg
Dyrektorka Działu Informacja & Biblioteka
Tel.: +48 22 5059030
Eva.Hackenberg@goethe.de
Biblioteka:
Jagoda Perska
Biblioteka, Program promocji przekładów
Tel.: +48 22 5059033
Jagoda.Perska@goethe.de
Piotr Szyposzyński
Biblioteka, Program wizyt grupowych
Tel.: +48 22 5059023
Piotr.Szyposzynski@goethe.de
Agnieszka Tomasik
Recepcja/Biblioteka
Tel.: +48 22 5059031
Agnieszka.Tomasik@goethe.de
Projekty cyfrowe:
Dr. Monika Skarżyńska
Koordynatorka redakcji internetowej
Tel.: +48 22 5059034
Monika.Skarzynska@goethe.de
Konrad Szpindler
Koordynator projektów cyfrowych
Tel.: +48 22 5059037
Konrad.Szpindler@goethe.de
Hanna Krogulska
Administratorka strony internetowej www.goethe.de/warszawa
Tel.: +48 22 5059055
Hanna.Krogulska@goethe.de

Pytania na temat kursów i egzaminów w Goethe-Institut prosimy kierować pod następujące adresy:
kursy w Warszawie: 
kurs-warszawa@goethe.de
kursy w Niemczech:
infoniemcy-warschau@goethe.de
egzaminy w Warszawie:
egzamin-warszawa@goethe.de
Tel: + 48 22 50590-42
Tomasz Gajownik
Dyrektor Kursów i Egzaminów, centra egzaminacyjne w Polsce
Tel.: +48 22 5059041
Tomasz.Gajownik@goethe.de
Agnieszka Skotarek
Kursy i Egzaminy zastępca Dyrektora Kursów i Egzaminów
Tel.: +48 22 5059045
Agnieszka.Skotarek@goethe.de
Ewa Kurkowska
Księgowość / Kursy i Egzaminy
Tel.: +48 22 5059042
Ewa.Kurkowska@goethe.de
Dorota Majdiuk
Kursy i Egzaminy
Tel.: +48 22 5059042
Dorota.Majdiuk@goethe.de
Wanda Typińska
Kursy i Egzaminy
Tel.: +48 22 5059042
Wanda.Typinska@goethe.de

Urszula Altenberger
Urszula.Altenberger@goethe.de
Tetiana Boiko
Tetiana.Boiko@goethe.de
Anna Burs
Anna.Burs@goethe.de
Kamila Chmielewska-Molik
Kamila.Chmielewska-Molik@goethe.de
Danuta Ciemiecka
Danuta.Ciemiecka@goethe.de
Magdalena Czyżo
Magdalena.Czyzo@goethe.de
Irena Dębek
Irena.Debek@goethe.de
Barbara Domińska
Barbara.Dominska@goethe.de
Felix Fröhlich
Felix.Froehlich@goethe.de
Katarzyna Jasińska
Katarzyna.Jasinska@goethe.de
Izabella Kaczor
Izabella.Kaczor@goethe.de
Lidia Karwat
Lidia.Karwat@goethe.de
Marzena Kinal-Rawska
Marzena.Kinal-Rawska@goethe.de
Małgorzata Konopacka
Malgorzata.Konopacka@goethe.de
Ekaterina Krämer
Ekaterina.Kraemer@goethe.de
Marcel Kuoni
Marcel.Kuoni@goethe.de
Małgorzata Kupis
Malgorzata.Kupis@goethe.de
dr Anna Mielniczuk
Anna.Mileniczuk@goethe.de
Barbara Miszczak
Barbara.Miszczak@goethe.de
Dominika Parot
Dominika.Parot@goethe.de
Renata Rudnicka
Renata.Rudnicka@goethe.de
Agnieszka Skotarek
Koordynatorka ds. egzaminów
Tel.: +48 22 5059045
Agnieszka.Skotarek@goethe.de
Piotr Szyposzyński
Biblioteka, Program wizyt grupowych
Tel.: +48 22 5059023
Piotr.Szyposzynski@goethe.de
Maria Tawrel
Maria.Tawrel@goethe.de
Joanna Tołczyk
Joanna.Tolczyk@goethe.de
Anna Turzyniecka
Anna.Turzyniecka@goethe.de
Wiktoria Wojtyra
Wiktoria.Wojtyra@goethe.de
Agnieszka Zatorska-Jakubowska
Agnieszka.Zatorska-Jakubowska@goethe.de
Agata Zdunek
Agata.Zdunek@goethe.de

Karin Ende
Zastępczyni Dyrektorki Instytutu
Dyrektorka Działu Językowego
Tel.: +48 22 5059000
Karin.Ende@goethe.de
Piotr Garczyński
Koordynator projektów multimedialnych
Tel.: +48 22 5059021
Piotr.Garczynski@goethe.de
Patrycja Tajer
Koordynatorka projektów edukacyjnych – Szkolenia dla nauczycieli | Szkoły o profilu zawodowym
Tel.: +48 22 5059022
Patrycja.Tajer@goethe.de
Justyna Ciecharowska
Beauftragte für Bildungskooperation – Netzwerk Deutsch Plus
Tel.: + 48 22 5059029
Justyna.Ciecharowska@goethe.de
Iwona Kuczkowska
Koordynator projektów edukacyjnych i językowych EUNIC
Tel.: +48 22 5059024
Iwona.Kuczkowska@goethe.de
Maximilian Weiss
Konsultant ds. Nauczania Języka Niemieckiego | Wczesna nauka języka niemieckiego | PASCH
Tel.: + 48 22 5059028
Maximilian.Weiss@goethe.de
Justyna Piszczek
Referentka ds. programu PASCH
Tel.: +48 22 5059044
Justyna.Piszczek@goethe.de
Monika Bartyska
Referentka ds. współpracy edukacyjnej
Tel.: + 48 22 5059035
Monika.Bartyska@goethe.de
Jan Mueller
Koordynator kampanii wizerunkowych
Jan.Mueller@goethe.de

Dr. Monika Skarżyńska
Koordynatorka redakcji internetowej
Tel.: +48 22 5059034
Monika.Skarzynska@goethe.de
Hanna Krogulska
Administratorka strony internetowej www.goethe.de/warszawa
Tel.: +48 22 5059055
Hanna.Krogulska@goethe.de
Piotr Garczyński
Koordynator projektów multimedialnych
Tel.: +48 22 5059021
Piotr.Garczynski@goethe.de
Hubert Sekunda
Administrator sieci i sprzętu informatycznego
Tel.: +48 22 5059014
Hubert.Sekunda@goethe.de

Silvia Keeß
Dyrektorka Działu Finansowo-Administracyjnego
Tel.: +48 22 5059011
administracja-warschau@goethe.de
Grażyna Pęgier
Księgowa
Tel.: +48 22 5059012
Grazyna.Pegier@goethe.de
Izabela Gogolin
Księgowość / Recepcja
Tel.: +48 22 5059000
Izabela.Gogolin@goethe.de
Ewa Kurkowska
Księgowość / Kursy i Egzaminy
Tel.: +48 22 5059042
Ewa.Kurkowska@goethe.de
Agnieszka Tomasik
Recepcja/Biblioteka
Tel.: +48 22 5059031
Agnieszka.Tomasik@goethe.de
Rafał Adamowicz
Pracownik techniczny
Tel.: +48 22 5059013
Rafal.Adamowicz@goethe.de