Çalışanlarımız

Goethe-Institut Izmir Goethe-Institut Izmir

İzmir’deki Goethe-Institut çalışanlarıyla doğrudan iletişime geçebilirsiniz.Birimlerimizden birinde size yardımcı olacak ve sorularınızı yanıtlayacak bir yetkili mutlaka vardır.


Enstitü Müdürü ve Dil Bölümü Müdürü
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4467012
Nivin.EL-Sioufy@goethe.de

Enstitü Müdürü ve Dil Bölümü Müdürü
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4467012
Nivin.EL-Sioufy@goethe.de
Özlem Günerli Özlem Günerli
Etkinlik sorumlusu
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4251414
oezlem.guenerli@goethe.de
Emel Zorluer Emel Zorluer
Kütüphane ve Bilgi Hizmetleri Müdürü
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4251414
emel.zorluer@goethe.de
Leman Deniz Kalender
Kütüphane Personeli
Tel.: +90 232 4895687 - 113
Faks: +90 232 4251414
kutuphane-izmir@goethe.de

Enstitü Müdürü ve Dil Bölümü Müdürü
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4467012
Nivin.EL-Sioufy@goethe.de
Nuray Köse Nuray Acun
Dil kursları Bölümü Başkanı
Tel.: +90 232 489 56 87
Faks: +90 232 4467012
nuray.acun@goethe.de
Goethe-Institut Izmir - Şehnaz Temizkan Şehnaz Temizkan
Sınav Bölümü
sehnaz.temizkan@goethe.de
Goethe-Institut Izmir - Seyhan Belgin Seyhan Belgin
Dil kursları bürosu
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4467012
seyhan.belgin@goethe.de
Ebru Sarıhan Ebru Sarıhan
Dil kursları bürosu
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4467012
ebru.sarihan@goethe.de
Figen Akgün Figen Akgün
A1 Sınavı ve Aile Birleşimi Kursu Danışmanlığı
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4467012
figen.akgun@goethe.de
Reyhan Özer Reyhan Özer
Eğitmen
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4467012
reyhan.ozer@goethe.de
Serkan Altuglu Serkan Altuğlu
Entegrasyon öncesi danışmanlığı
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4467012
serkan.altuglu@goethe.de
Claudia Adam-Cevizoğlu Claudia Adam-Cevizoğlu
Eğitim İşleri Müdüriyeti
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4251414
claudia.adam@goethe.de
Nuriye Cin Nuriye Cin
Eğitmen
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4251414
nuriye.cin@goethe.de
Ülke Arısoy Ülke Arısoy
Eğitmen
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4251414
ulke.arisoy@goethe.de
Serpil Gencer Serpil Gencer
Mali ve İdari İşleri Müdürü
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4251414
serpil.gencer@goethe.de
Vesile Dizmen Vesile Çakmak
Birim Yardimcisi
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4251414
vesile.cakmak@goethe.de
Murat Kumcu Murat Kumcu
Santral görevlisi
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4251414
murat.kumcu@goethe.de
Özlem Bora Bora Özlem
Santral görevlisi
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4251414
oezlem.bora@goethe.de
Serhan Gürses Serhan Gürses
Bina Sorumlusu
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4467012
serhan.guerses@goethe.de
Erhan Belgin Erhan Belgin
Bilgi işlem sorumlusu, Teknik eleman
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4251414
erhan.belgin@goethe.de