El nostre equip

Si ho desitgeu, podeu posar-vos directament en contacte amb totes les persones que treballen al Goethe-Institut Barcelona.
Serà un plaer poder-vos ajudar.


Judith Maiworm © © Goethe-Institut Judith Maiworm © Goethe-Institut
Judith Maiworm

Directora
Tel: +34 93 2926004
Fax: +34 93 2926008
judith.maiworm@goethe.de

Marc Borneis © © Goethe-Institut Marc Borneis © Goethe-Institut
Marc Borneis
Director adjunt/
Director Acadèmic
Tel: +34 93 2926006
marc.borneis@goethe.de

Jordi González Castelló
Comunicació i web
Tel: +34 93 2926006 int.225
Jordi.Gonzalez-Castello@goethe.de

Albert Bonjoch
Comunicació i xarxes socials
Tel: +34 93 2926006 int.225
Albert.Bonjoch@goethe.de

Ursula Wahl
Cap de departament
Tel: +34 93 2928101
Fax: +34 93 2926008
Ursula.Wahl@goethe.de

Bettina Bremme
Tel: +34 93 2928102
Bettina.Bremme@goethe.de

Lupe García
Tel: +34 93 2928102
Lupe.Garcia@goethe.de

Ramo Bellmann
Cap de la biblioteca
Tel: +34 93 2926007
Ramo.Bellmann@goethe.de

Ulrike Müller
Tel: +34 93 2928103
Ulrike.Mueller@goethe.de

Marc Borneis
Director adjunt/
Director Acadèmic
Tel: +34 93 2926006
marc.borneis@goethe.de

Sonia Baez Peña Wirth
Cap d'estudis
Tel: +34 93 2926006
Sonia.Baez-Pena-Wirth@goethe.de

Franziska Börner
Marketing
Tel: +34 93 2926003​
franziska.boerner@goethe.de

Oficina de cursos:

Montse Fortuny

Meritxell Mas
Susana Ruiz Ziegler

Tel: +34 93 2926006
Cursos:
cursos-barcelona@goethe.de
Exàmens:
examens-barcelona@goethe.de


Professorat
Tel: +34 93 2926006

Llista de professores i professors:
Maria Alonso
Ursula Barta
Bettina Busse
Lutz Bütow
Cecilia Dreymüller
René Faupel
Foelke Feenders
Pedro Fernández
Ulrike Fiedler
Mechthild Godehart
Nina Heißenberg
Beatrix Hippchen
Stefan Kapfer
Claudia Kalász
 
Monika Klose-Gerhold
Katharina Lauritsch
Manfred Maisel
Kathrin Nitschke
Ewa Paduszynski
Arnim Schulz
Daniela Walter
Uta Weis
Bernd Westermann
Anna Hila
Juliane Matz
Sandra Michel
Manuela Rimmek




 

Annette Gutmann
Cap de departament
Tel: +34 93 2928106
lp@barcelona.goethe.org

Cristina Molina
Tel: +34 93 2928107
Cristina.Molina@barcelona.goethe.org
bkd@barcelona.goethe.org
 

Monika Wiesner
Cap de departament
Tel: +34 93 2928105
Fax: +34 93 2926005
wiesner@barcelona.goethe.org

Lucía Verdejo Martín
Comptabilitat
Tel: +34 93 2929006
Fax: +34 93 2926005
Lucia.Verdejo-Martin@barcelona.goethe.org

Isabel Riaño Noguera
Administració
Isabel.Riano@barcelona.goethe.org

Teresa Bodí Herrero
Sinje Wobbe
Teresa.Bodi-Herrero@barcelona.goethe.org
Sinje.Wobbe@barcelona.goethe.org
Recepció
Tel: +34 93 2926006
info@barcelona.goethe.org

Heiko Püchel
Tècnic informàtic
Tel: +34 93 2926006
puechel@barcelona.goethe.org

Daniel Basilio Martín
Conserge/tècnic
Tel: +34 93 2926006
Daniel.Basilio@barcelona.goethe.org
 

Julia Stephanus
Servei d'assessorament sobre cursos a Alemanya
Tel.: +34 662 554 946
julia.stephanus@goethe.de
 

Top