El nostre equip - Goethe-Institut Spanien

El nostre equip

Foto grupo GIB

Si ho desitgeu, podeu posar-vos directament en contacte amb totes les persones que treballen al Goethe-Institut Barcelona.
Serà un plaer poder-vos ajudar.


Judith Maiworm
Directora
Tel: +34 93 2926004
Fax: +34 93 2926008
judith.maiworm@goethe.de


Marc Borneis
Director adjunt/
Director Acadèmic
Tel: +34 93 2926006
marc.borneis@goethe.de

Jordi González Castelló
Comunicació i web
Tel: +34 93 2926006 int.225
Jordi.Gonzalez-Castello@goethe.de



Albert Bonjoch
Comunicació i xarxes socials
Tel: +34 93 2926006 int.225
Albert.Bonjoch@goethe.de

Ursula Wahl
Cap de departament
Tel: +34 93 2928101
Fax: +34 93 2926008
Ursula.Wahl@goethe.de

Bettina Bremme
Tel: +34 93 2928102
Bettina.Bremme@goethe.de




Lupe García
Tel: +34 93 2928102
Lupe.Garcia@goethe.de

Ramo Bellmann
Cap de la biblioteca
Tel: +34 93 2926007
Ramo.Bellmann@goethe.de



Ulrike Müller
Tel: +34 93 2928103
Ulrike.Mueller@goethe.de

Marc Borneis
Director adjunt/
Director Acadèmic
Tel: +34 93 2926006
marc.borneis@goethe.de

Sonia Baez Peña Wirth
Cap d'estudis
Tel: +34 93 2926006
Sonia.Baez-Pena-Wirth@goethe.de



Franziska Börner
Marketing
Tel: +34 93 2926003​
franziska.boerner@goethe.de



Montse Fortuny
Oficina de cursos
Tel: +34 93 2926006
Montserrat.Fortuny-Rius@goethe.de



Susana Ruiz Ziegler
Oficina de cursos
Tel: +34 93 2926006
Susana.Ruiz-Ziegler@goethe.de



Meritxell Mas
Oficina de cursos
Tel: +34 93 2926006
Meritxell.Mas@goethe.de

Cursos: cursos-barcelona@goethe.de
Exàmens: examens-barcelona@goethe.de


Professorat
Tel: +34 93 2926006

Llista de professores i professors:
 
Ursula Barta






Bettina Busse






Foelke Feenders






Monika Klose-Gerhold






Katharina Lauritsch






Juliane Matz






Kathrin Nitschke






Arnim Schulz






Bernd Westermann






Maria Alonso
Lutz Bütow
Cecilia Dreymüller
René Faupel
Pedro Fernández
Ulrike Fiedler
Mechthild Godehart
Nina Heißenberg
Anna Hila
Beatrix Hippchen
Stefan Kapfer
Claudia Kalász
Manfred Maisel
Sandra Michel
Ewa Paduszynski
Manuela Rimmek
Daniela Walter
Uta Weis
 

Annette Gutmann
Cap de departament
Tel: +34 93 2928106
lp@barcelona.goethe.org



Cristina Molina
Tel: +34 93 2928107
Cristina.Molina@barcelona.goethe.org
bkd@barcelona.goethe.org
 

Monika Wiesner
Cap de departament
Tel: +34 93 2928105
Fax: +34 93 2926005
wiesner@barcelona.goethe.org

Lucía Verdejo Martín
Comptabilitat
Tel: +34 93 2929006
Fax: +34 93 2926005
Lucia.Verdejo-Martin@barcelona.goethe.org

Isabel Riaño Noguera
Administració
Isabel.Riano@barcelona.goethe.org


Teresa Bodí Herrero
Recepció
Tel: +34 93 2926006
Teresa.Bodi-Herrero@barcelona.goethe.org



Asia Chmielewska
Recepció
Tel: +34 93 2926006
Asia.Chmielewska@goethe.de



Sinje Wobbe
Recepció
Tel: +34 93 2926006
Sinje.Wobbe@barcelona.goethe.org

Heiko Püchel
Tècnic informàtic
Tel: +34 93 2926006
puechel@barcelona.goethe.org


Daniel Basilio Martín
Tècnic
Tel: +34 93 2926006
Daniel.Basilio@barcelona.goethe.org
 

Julia Stephanus
Servei d'assessorament sobre cursos a Alemanya
Tel.: +34 662 554 946
julia.stephanus@goethe.de
 

Fotos: David Sirvent

Top