Ekibimiz

Ekibimiz sizleri Goethe Enstitüsü'nde sevgiyle selamlar. Dil kurslarımıza ya da etkinliklerimize ilişkin sorularınızı memnuniyetle cevaplandırmaya hazırız.
Susan Zerwinsky
Enstitü yönetimi
Tel.: +49 621 83385-0
susan.zerwinsky@goethe.de
Felix Valentin
İşletme yönetim servisi
Tel.: +49 69 961227-10
felix.valentin@goethe.de
Bonka von Bredow
Müşteri yönetimi
Dil kursları
Tel.: +49 621 83385-20
bonka.vonbredow@goethe.de
Alessandra Rutica
Müşteri yönetimi
Entegrasyon kursu
Tel.: +49 621 83385-28
alessandra.rutica@goethe.de
Ani Mkrtchyan
Entegrasyon kursu
Tel.: +49 621 83385-27
ani.mkrtchyan@goethe.de
Katharina Karwat
Müşteri yönetimi
Sınavlar
Tel.: +49 621 83385-0
karwat@goethe.de
Sevde Atmaca
Müşteri yönetimi
Muhasebe
Tel.: +49 621 83385-22
sevde.atmaca@goethe.de
Cornelia Wetzel
Bölgesel konaklama yönetimi
Tel.: +49 621 83385-21
cornelia.wetzel@goethe.de
Darijo Zivkovic
Konaklama
Seminer
Tel.: +49 621 83385-29
darijo.zivkovic@goethe.de
Medea Bizjak-Schandin
Etüt merkezi
Tel.: +49 621 83385-30
bizjak-schandin@goethe.de
Annika Stocker
Kültür ve boş zamanları değerlendirme programı
Tel.: +49 621 83385-25
Annika.Stocker@goethe.de
Leonie Dorsch
Kültür ve boş zamanları değerlendirme programı
Tel.: +49 621 83385-26
Leonie.Dorsch@goethe.de
Manuel Schlick
Teknisyeni
Tel.: +49 621 83385-24
manuel.schlick@goethe.de