Ekibimiz

Goethe-Institut Schwaebisch Hall - Team Foto: Goethe-Institut
Ekibimiz sizleri Goethe Enstitüsü'nde sevgiyle selamlar. Dil kurslarımıza ya da etkinliklerimize ilişkin sorularınızı memnuniyetle cevaplandırmaya hazırız. 
Sabine Haupt Sabine Haupt
Enstitü yönetimi
Tel.: +49 791 97887-20
sabine.haupt@goethe.de
Svenja Hecklau-Brümmer Svenja Hecklau-Brümmer
Kayıt
Dersler
Tel.: +49 791 97887-16
svenja.hecklau@goethe.de
Ulrike Odermath
İşletme yönetim servisi
Tel.: +49 791 97887-10
ulrike.ritz@goethe.de
Lisa Redeker
Kayıt
Sınavlar
Vize
Tel.: +49 791 97887-11
lisa.redeker@goethe.de
Regina Klenk
Konaklama yönetimi
Tel.: +49 791 97887-14
klenk@goethe.de
Anita Eisebraun
Muhasebe
Tel.: +49 791 97887-31
anita.eisebraun@goethe.de
Nadja Wiegandt
kafeterya
Tel.: +49 791 97887-25
nadja.wiegandt@goethe.de