El nostre equip

L'equip del Goethe-Institut Barcelona Foto©Robert Esteban
Gabriele Kreuter-Lenz Gabriele Kreuter-Lenz
Directora
Tel.: +34 93 2926004
Fax: +34 93 2926008
Gabriele.Kreuter-Lenz@goethe.de
Marc Borneis Marc Borneis
Director Acadèmic
Director adjunt
Tel.: +34 93 2926006
Marc.Borneis@goethe.de
Franziska Börner Franziska Börner
Marketing i comunicació
Tel.: +34 93 2926003 int. 202
Franziska.Boerner@goethe.de
Lupe García Lupe García
Xarxes socials
Tel.: +34 93 2928102 int. 204
Lupe.Garcia@goethe.de
Ulrike Müller Ulrike Müller
Web
Infocentro | Biblioteca
Tel.: +34 93 2926006 int. 225
Ulrike.Mueller@goethe.de
Ursula Wahl Ursula Wahl
Cap d’activitats culturals
Tel.: +34 93 2928101
Fax: +34 93 2926008
Ursula.Wahl@goethe.de
Bettina Bremme Bettina Bremme
Programació Cultural
Tel.: +34 93 2928102
Bettina.Bremme@goethe.de
Lupe García Lupe García
Xarxes socials
Tel.: +34 93 2928102 int. 204
Lupe.Garcia@goethe.de
Informacions generals i servei:
biblioteca-barcelona@goethe.de
Ramo Bellmann Ramo Bellmann
Cap de la biblioteca
Tel.: +34 93 2926007
Ramo.Bellmann@goethe.de
Ulrike Müller Ulrike Müller
Web
Infocentro | Biblioteca
Tel.: +34 93 2926006 int. 225
Ulrike.Mueller@goethe.de
Marc Borneis Marc Borneis
Director Acadèmic
Director adjunt
Tel.: +34 93 2926006
Marc.Borneis@goethe.de
Sonia Baez Peña Wirth Sonia Baez Peña Wirth
Cap d'estudis
Tel.: +34 93 2926006
Sonia.Baez-Pena-Wirth@goethe.de
Franziska Börner Franziska Börner
Marketing i comunicació
Tel.: +34 93 2926003 int. 202
Franziska.Boerner@goethe.de
Montse Fortuny Montse Fortuny
Oficina de cursos
Tel.: +34 93 2926006
Montserrat.Fortuny-Rius@goethe.de
Merixell Mas Meritxell Mas
Oficina de cursos
Tel.: +34 93 2926006
Meritxell.Mas@goethe.de
Richard Herzog Richard Herzog
Oficina de cursos
Tel.: +34 93 2926006
Richard.Herzog@goethe.de
Cursos
cursos-barcelona@goethe.de
Exàmens
examens-barcelona@goethe.de
Tel: +34 93 2926006
 
Ursula Barta Ursula Barta






Bettina Busse Bettina Busse






Foelke Feenders Foelke Feenders






Nina Heißenberg Nina Heißenberg






Beatrix Hippchen Beatrix Hippchen






Monika Klose-Gerhold Monika Klose-Gerhold






Katharina Lauritsch Katharina Lauritsch






Kathrin Nitschke Kathrin Nitschke






Arnim Schulz Arnim Schulz






Bernd Westermann Bernd Westermann






Maria Alonso
Anja Albani
Lutz Bütow
Cecilia Dreymüller
Pedro Fernández
Ulrike Fiedler
Mechthild Godehart
Stefan Kapfer
Manfred Maisel
Margarete Marte
Sandra Michel
Michael Riebenbauer
Daniela Walter
Uta Weis
 
Annette Gutmann Annette Gutmann
Cap de departament
Tel.: +34 93 2928106
Annette.Gutmann@goethe.de
 Cristina Molina Cristina Molina
Secretariat Servei Pedagògic
Tel.: +34 93 2928107
Cristina.Molina@goethe.de
Claudia Calvo Claudia Calvo L’Orange
Cap de departament
Tel.: +34 93 2928105
Fax: +34 93 2926005
Claudia.Calvo@goethe.de
Lucía Verdejo Martín
Comptabilitat
Tel.: +34 93 2926006
Fax: +34 93 2926005
Lucia.Verdejo-Martin@goethe.de
Isabel Riaño Noguera
Administració
Isabel.Riano-Noguera@goethe.de
Teresa Bodí Herrero Teresa Bodí Herrero
Recepció
Tel.: +34 93 2926006
Teresa.Bodi-Herrero@goethe.de
Asia Chmielewska Asia Chmielewska
Recepció
Tel.: +34 93 2926006
Asia.Chmielewska@goethe.de
Richard Herzog Richard Herzog
Oficina de cursos
Tel.: +34 93 2926006
Richard.Herzog@goethe.de
Sinje Wobbe
Recepció
Tel.: +34 93 2926006
Sinje.Wobbe@goethe.de
Heiko Püchel
Tècnic informàtic
Tel.: +34 93 2926006
Heiko.Puechel@goethe.de
Daniel Basilio Martín Daniel Basilio Martín
Tècnic multimèdia
Tel.: +34 93 2926006
Daniel.Basilio@goethe.de
Bowie von Wolkenstein Bowie von Wolkenstein
Assistent
Julia Stephanus Julia Stephanus
Servei d'assessorament sobre cursos a Alemanya
Tel.: +34 662 554946
Julia.Stephanus@goethe.de

Si ho desitgeu, podeu posar-vos directament en contacte amb totes les persones que treballen al Goethe-Institut Barcelona.
Serà un plaer poder-vos ajudar.

Retrats: David Sirvent / privat