El nostre equip

Foto grupo GIB

Si ho desitgeu, podeu posar-vos directament en contacte amb totes les persones que treballen al Goethe-Institut Barcelona.
Serà un plaer poder-vos ajudar.

Judith Maiworm Judith Maiworm
Directora
Tel: +34 93 2926004
Fax: +34 93 2926008
judith.maiworm@goethe.de


Marc Borneis Marc Borneis
Director adjunt/
Director Acadèmic
Tel: +34 93 2926006
marc.borneis@goethe.de
Jordi González Jordi González Castelló
Comunicació i web
Tel: +34 93 2926006 int.225
Jordi.Gonzalez-Castello@goethe.de



Albert Bonjoch Albert Bonjoch
Comunicació i xarxes socials
Tel: +34 93 2926006 int.225
Albert.Bonjoch@goethe.de
Ursula Wahl
Cap de departament
Tel: +34 93 2928101
Fax: +34 93 2926008
Ursula.Wahl@goethe.de

Bettina Bremme Bettina Bremme
Tel: +34 93 2928102
Bettina.Bremme@goethe.de




Lupe García Lupe García
Tel: +34 93 2928102
Lupe.Garcia@goethe.de
Ramo Bellmann Ramo Bellmann
Cap de la biblioteca
Tel: +34 93 2926007
Ramo.Bellmann@goethe.de



Ulrike Müller Ulrike Müller
Tel: +34 93 2928103
Ulrike.Mueller@goethe.de
Marc Borneis Marc Borneis
Director Acadèmic /
Director adjunt
Tel: +34 93 2926006
marc.borneis@goethe.de

Sonia Baez Peña Wirth Sonia Baez Peña Wirth
Cap d'estudis
Tel: +34 93 2926006
Sonia.Baez-Pena-Wirth@goethe.de



Franziska Börner Franziska Börner
Marketing
Tel: +34 93 2926003​
franziska.boerner@goethe.de



Montse Fortuny Montse Fortuny
Oficina de cursos
Tel: +34 93 2926006
Montserrat.Fortuny-Rius@goethe.de



Meritxell Mas
Oficina de cursos
Tel: +34 93 2926006
Meritxell.Mas@goethe.de

Cursos: cursos-barcelona@goethe.de
Exàmens: examens-barcelona@goethe.de


Professorat
Tel: +34 93 2926006

Llista de professores i professors:
 
Ursula Barta Ursula Barta






Bettina Busse Bettina Busse






Foelke Feenders Foelke Feenders






Monika Klose-Gerhold Monika Klose-Gerhold






Katharina Lauritsch Katharina Lauritsch






Kathrin Nitschke Kathrin Nitschke






Arnim Schulz Arnim Schulz






Bernd Westermann Bernd Westermann






Anja Albani
Maria Alonso
Lutz Bütow
Cecilia Dreymüller
René Faupel
Pedro Fernández
Ulrike Fiedler
Mechthild Godehart
Nina Heißenberg
Anna Hila
Beatrix Hippchen
Stefan Kapfer
Claudia Kalász
Manfred Maisel
Sandra Michel
Michael Riebenbauer
Daniela Walter
Uta Weis
 
Annette Gutmann Annette Gutmann
Cap de departament
Tel: +34 93 2928106
lp@barcelona.goethe.org



 Cristina Molina Cristina Molina
Tel: +34 93 2928107
Cristina.Molina@barcelona.goethe.org
bkd@barcelona.goethe.org
 
Monika Wiesner Monika Wiesner
Cap de departament
Tel: +34 93 2928105
Fax: +34 93 2926005
wiesner@barcelona.goethe.org

Lucía Verdejo Martín
Comptabilitat
Tel: +34 93 2929006
Fax: +34 93 2926005
Lucia.Verdejo-Martin@barcelona.goethe.org

Isabel Riaño Noguera
Administració
Isabel.Riano@barcelona.goethe.org


Teresa Bodí Herrero Teresa Bodí Herrero
Recepció
Tel: +34 93 2926006
Teresa.Bodi-Herrero@barcelona.goethe.org



Asia Chmielewska Asia Chmielewska
Recepció
Tel: +34 93 2926006
Asia.Chmielewska@goethe.de



Sinje Wobbe
Recepció
Tel: +34 93 2926006
Sinje.Wobbe@barcelona.goethe.org

Heiko Püchel
Tècnic informàtic
Tel: +34 93 2926006
puechel@barcelona.goethe.org


Daniel Basilio Daniel Basilio Martín
Tècnic
Tel: +34 93 2926006
Daniel.Basilio@barcelona.goethe.org
 
Julia Stephanus Julia Stephanus
Servei d'assessorament sobre cursos a Alemanya
Tel.: +34 662 554 946
julia.stephanus@goethe.de
 

Fotos: David Sirvent