El nostre equip

Si ho desitgeu, podeu posar-vos directament en contacte amb totes les persones que treballen al Goethe-Institut Barcelona.
Serà un plaer poder-vos ajudar.

Judith Maiworm © Goethe-Institut Judith Maiworm
Directora
Tel: +34 93 2926004
Fax: +34 93 2926008
directora@barcelona.goethe.org

Marc Borneis © Goethe-Institut Marc Borneis
Director adjunt/
Cap de departament de l'ensenyament
Tel: +34 93 2928108
Fax: +34 93 2926005
marc.borneis@goethe.de
Jordi González Castelló
Comunicació i web
Tel: +34 93 2926006 int.225
Jordi.Gonzalez-Castello@goethe.de

Albert Bonjoch
Comunicació i xarxes socials
Tel: +34 93 2926006 int.225
Albert.Bonjoch@goethe.de
Ursula Wahl
Cap de departament
Tel: +34 93 2928101
Fax: +34 93 2926008
Ursula.Wahl@goethe.de

Bettina Bremme
Tel: +34 93 2928102
Bettina.Bremme@goethe.de

Lupe García
Tel: +34 93 2928102
Lupe.Garcia@goethe.de
Ramo Bellmann
Cap de la biblioteca
Tel: +34 93 2926007
Ramo.Bellmann@goethe.de

Ulrike Müller
Tel: +34 93 2928103
Ulrike.Mueller@goethe.de
Marc Borneis © Goethe-Institut Marc Borneis
Director adjunt/
Cap de departament de l'ensenyament
Tel: +34 93 2926006
jefe-estudios@barcelona.goethe.org

Sonia Baez Peña Wirth
Cap d'estudis
Tel: +34 93 2926006
sonia.baezpenawirth@barcelona.goethe.org

Franziska Börner
Marketing
Tel: +34 93 2926003​
Franziska.Boerner@barcelona.goethe.org

Montse Fortuny
Tel: +34 93 2928109
cursos@barcelona.goethe.org

Meritxell Mas
Tel: +34 93 2928109
cursos@barcelona.goethe.org

Susana Ruiz Ziegler
Tel: +34 93 2928109
Susana.Ruiz-Ziegler@barcelona.goethe.org


Professorat
Tel: +34 93 2926006

Llista de professores i professors:
Per a contactar amb el professorat trucar al +34 93 2926006
Maria Alonso
Ursula Barta
Bettina Busse
Lutz Bütow
Cecilia Dreymüller
René Faupel
Foelke Feenders
Pedro Fernández
Ulrike Fiedler
Mechthild Godehart
Nina Heißenberg
Beatrix Hippchen
Stefan Kapfer
Claudia Kalász
 
Monika Klose-Gerhold
Katharina Lauritsch
Manfred Maisel
Kathrin Nitschke
Ewa Paduszynski
Susanna Schilling
Arnim Schulz
Daniela Walter
Uta Weis
Bernd Westermann
Anna Hila
Juliane Matz
Sandra Michel
Manuela Rimmek




 
Annette Gutmann
Cap de departament
Tel: +34 93 2928106
lp@barcelona.goethe.org

Cristina Molina
Tel: +34 93 2928107
Cristina.Molina@barcelona.goethe.org
bkd@barcelona.goethe.org

Diar Amin
Tel: +34 93 2928107
Diar.Amin@barcelona.goethe.org
Monika Wiesner
Cap de departament
Tel: +34 93 2928105
Fax: +34 93 2926005
wiesner@barcelona.goethe.org

Lucía Verdejo Martín
Comptabilitat
Tel: +34 93 2929006
Fax: +34 93 2926005
Lucia.Verdejo-Martin@barcelona.goethe.org

Isabel Riaño Noguera
Administració
Isabel.Riano@barcelona.goethe.org

Teresa Bodí Herrero
Sinje Wobbe
Teresa.Bodi-Herrero@barcelona.goethe.org
Sinje.Wobbe@barcelona.goethe.org
Recepció
Tel: +34 93 2926006
info@barcelona.goethe.org

Heiko Püchel
Tècnic informàtic
Tel: +34 93 2926006
puechel@barcelona.goethe.org

Daniel Basilio Martín
Conserge/tècnic
Tel: +34 93 2926006
Daniel.Basilio@barcelona.goethe.org
 
Julia Stephanus
Servei d'assessorament sobre cursos a Alemanya
Tel.: +34 662 554 946
julia.stephanus@goethe.de