Προσωπικο του Ινστιτουτου

Angela Kaya
Γενική Διευθύντρια του Goethe-Institut Athen και των Ινστιτούτων Goethe της Νοτιοανατολικής Ευρώπης
Τηλ.: 210 3661 002/000
Φαξ: 210 3643 518
Angela.Kaya@goethe.de
Karolina Kolokytha Καρολίνα Κολοκυθά
Γραμματεία Διεύθυνσης
Τηλ.: +30 210 3661002
Φαξ: +30 210 3643518
Karolina.Kolokytha@goethe.de
Christel Mahnke Christel Mahnke
Διευθύντρια Ψηφιακής Επικοινωνίας και Υπηρεσιών Πληροφόρησης
Τηλ.: +30 210 3661008
Φαξ: +30 210 3643518
Christel.Mahnke@goethe.de
Vicky Trachani Βίκυ Τραχανή
Τύπος και Επικοινωνία
Τηλ.: +30 210 3661043
Φαξ: +30 210 3643518
Vicky.Trachani@goethe.de
Nikos Vlamis Νίκος Βλάμης
Ίντερνετ και Social Media Manager
Τηλ.: +30 210 3661083
Φαξ: +30 210 3643518
Nikolaos.Vlamis@goethe.de
Gosia Cabaj Gosia Cabaj
Εθελόντρια του Goethe-Institut
Τηλ.: +30 21 0366 1034
Gosia.Cabaj@goethe.de
Dr. Stefanie Peter
Διευθύντρια Πολιτιστικών Προγραμμάτων του Goethe-Institut Athen & των Ινστιτούτων Goethe της Νοτιοανατολικής Ευρώπης
Τηλ.: +30 210 3661015
Φαξ: +30 210 3643518
Stefanie.Peter@goethe.de
Natalia Sartori
Ειδικά προγράμματα για την περιοχή της Νοτιοανατολικής Ευρώπης
Τηλ.: +30 210 3661044
Φαξ: +30 210 3643518
natalia.sartori@goethe.org
Σοφία Μιχαηλίδου
Πολιτιστικά προγράμματα
Ταινιοθήκη
Τηλ.: 210 3661016
Φαξ: + 30 210 3643518
Sofia.Michailidou@goethe.de
Δανάη Μωραΐτη
Πολιτιστικά προγράμματα
Τηλ.: +30 210 3661014
Φαξ: +30 210 3643518
Danae.Moraiti@goethe.de
Ίρις Ασημακοπούλου
Πολιτιστικά προγράμματα
Τηλ.: +30 210 3661004
Φαξ: +30 210 3643518
Iris.Asimakopoulou@goethe.de
Μάλαμα Κούτσαρη
Πολιτιστικά προγράμματα
Τηλ.: +30 210 3661004
Φαξ: +30 210 3643518
Malama.Koutsari@goethe.de
Christel Mahnke Christel Mahnke
Διευθύντρια Ψηφιακής Επικοινωνίας και Υπηρεσιών Πληροφόρησης
Τηλ.: +30 210 3661008
Φαξ: +30 210 3643518
Christel.Mahnke@goethe.de
Dimitris Soudias Δημήτρης Σουδίας
Διευθυντής Τομέα Πληροφόρησης & Bιβλιοθήκης
Τηλ.: +30 210 3661056
Φαξ: +30 210 3643518
dimitris.soudias@goethe.de
Christine Tzimis Christine Tzimis
Προώθηση Λογοτεχνίας και Μεταφράσεων
Τηλ.: +30 210 3661011
Christine.Tzimis@goethe.de
Frauke Weimar Frauke Weimar
Δανεισμός και πληροφορίες
Τηλ.: +30 210 3661033
Frauke.Weimar@goethe.de
Nikoletta Stathopoulou Νικολέττα Σταθοπούλου
Δανεισμός & πληροφορίες / Εργαστήρι Μάθησης «Βιβλιοθήκη» Goethe-Institut Athen
Τηλ.: +30 210 3661055
Φαξ: +30 210 3643518
Nikoletta.Stathopoulou@goethe.de
Gosia Cabaj Gosia Cabaj
Εθελόντρια του Goethe-Institut
Τηλ.: +30 21 0366 1034
Gosia.Cabaj@goethe.de
Sulochana Giesler Sulochana Giesler
Διευθύντρια Γλωσσικού και Εξεταστικού Τμήματος
Υποδιευθύντρια του Ινστιτούτου
Τηλ.: +30 210 3661027
Φαξ: +30 210 3643518
Sulochana.Giesler@goethe.de
Μαρία Σαργιαννίδου
Γραμματεία Διεύθυνσης Γλωσσικού Τμήματος
Τηλ.: +30 210 3661027
Φαξ: +30 210 3643518
Maria.Sargiannidou@goethe.de
Roland Stumpf Roland Stumpf
Εισηγητής Γλωσσικού Τμήματος
Τηλ.: +30 210 3661019
Φαξ: +30 210 3643518
Roland.Stumpf@goethe.de
Ilse Lücke Ilse Lücke
Ύπεύθυνη Εξετάσεων
Τηλ.: +30 210 3661025
Φαξ: +30 210 3643518
Ilse.Luecke@goethe.de
Julia Alexiou Ιουλία Αλεξίου
Τμήμα Εξετάσεων
Τηλ.: +30 210 3661020
Φαξ: +30 210 3643518​
Julia.Alexiou@goethe.de
Malena Katimertzi Μαλένα Κατιμερτζή
Τμήμα Εξετάσεων
Τηλ.: +30 210 3661020
Φαξ: +30 210 3643518​
Malena.Katimertzi@goethe.de
Georgia Lagou Γεωργία Λαγού
Τμήμα Εξετάσεων
Τηλ.: +30 210 3661020
Φαξ: +30 210 3643518​
Georgia.Lagou@goethe.de
Σταυρούλα Λώτση
Τμήμα Εξετάσεων
Τηλ.: +30-210-36 61 020
Φαξ: +30 210 3643518
Stavroula.Lotsi@goethe.de
Kostas Kalamaras Κώστας Καλαμάρας
Τμήμα Εξετάσεων
Τηλ.: 2103661023
Φαξ: +30 210 3643518
Kostas.Kalamaras@goethe.de
Χάρις Παναγοπούλου
Γλωσσικό Τμήμα
Τηλ.: +30 210 36 61 038
Φαξ: +30 210 3643518​
mathimata-athen@goethe.de
Iliana Kikidou Ηλιάνα Κικίδου
Υπεύθυνη του Τμήματος Εκπαιδευτικής Συνεργασίας
Τηλ.: +30 210 3661046
Φαξ: +30 210 3643518
Iliana.Kikidou@goethe.de
Anessa Androbik Anessa Androbik
Εκπαιδευτική Συνεργασία
Τηλ.: +30 210 3661017
Φαξ: +30 210 3643518
Anessa.Androbik@goethe.de
Martina Karapanou Μαρτίνα Καραπάνου
Συντονισμός προγραμμάτων „PASCH“
Τηλ.: +30 210 3661 081
Φαξ: +30 210 3643518
Martina.Karapanou@goethe.de
Sotiropoulou Penelope Πηνελόπη Σωτηροπούλου
Συντονισμός Ειδικών Προγραμμάτων
Τηλ.: + 30 210 3661087
Φαξ: +30 210 3643518​
Penelope.Sotiropoulou@goethe.de
Anna Slavi Άννα Σλάβη
Συντονισμός Προγραμμάτων Erasmus+
Τηλ.: + 30 210 3661086
Φαξ: +30 210 3643518​
Anna.Slavi@goethe.de
Kai Ueberall Kai Ueberall
Οικονομικός Διευθυντής των Ινστιτούτων Goethe της Νοτιοανατολικής Μεσογείου
Τηλ.: +30 210 3661007
Φαξ: +30 210 3643518
Kai.Ueberall@goethe.de
Giannis Moussas Γιάννης Μούσας
Μισθοδοσία
Τηλ.: +30 210 3661013
Φαξ: +30 210 3643518
Giannis.Mousas@goethe.de
Angela Chrysikaki
Διευθύντρια Διοικητικών και Οικονομικών Υπηρεσιών
Τηλ.: +30 210 3661026
Φαξ: +30 210 3643518
Angela.Chrysikaki@goethe.de
Οδυσσέας Αντωνιάδης
Μηχανογράφηση
Συστήματα Υπολογιστών
Τηλ.: +30 210 3661030
Φαξ: +30 210 3643518
Odysseas.Antoniadis@goethe.de
Έφη Φοροζίδου
Λογιστήριο
Τηλ.: +30 210 3661000
Φαξ: +30 210 3643518
Evi.Forozidou@goethe.de
Ilona Kösling Ilona Kösling
Λογιστήριο
Τηλ.: 210 36 61 012
Φαξ: +30 210 3643518
Ilona.Koesling@goethe.de
Άρης Οικονόμου
Επιστάτης
Τηλ.: +30 210 3661024
Φαξ: +30 210 3643518
Aris.Ikonomou@goethe.de
Παναγιώτης Δενδρινός
Υποδοχή
Τηλ.: 2103661000
Φαξ: +30 210 3643518
ath-rezeption@goethe.de
Κυριακή Λεωνίδου
Υποδοχή
Τηλ.: 2103661000
Φαξ: +30 210 3643518
ath-rezeption@goethe.de