Çalışanlarımız

Goethe-Institut Istanbul Foto: Goethe-Institut/Bernhard Ludewig

İstanbul’daki Goethe-Institut çalışanlarıyla doğrudan iletişime geçebilirsiniz.Birimlerimizden birinde size yardımcı olacak ve sorularınızı yanıtlayacak bir yetkili mutlaka vardır.

Goethe-Institut Istanbul - Dr. Reimar Volker Dr. Reimar Volker
Enstitü müdürü
Tel.: +90 212 2492009
reimar.volker@goethe.de
Platzhalter Verena Sommerfeld
Müdür yardımcısı
Dil bölümü yöneticisi
verena.sommerfeld@goethe.de
Özlem Kaymak Özlem Kaymak Hoş
Enstitü Müdür Asistanı
oezlem.kaymak@goethe.de
Yeşim Turgay Yeşim Turgay
Basın ve halkla ilişkiler
yesim.turgay@goethe.de
Fügen Uğur Fügen Uğur
Kültürel etkinlikler sorumlusu (Film)
fuegen.ugur@goethe.de
Petra Diehl Petra Diehl
Kültürel etkinlikler sorumlusu (Müzik, sergiler, tiyatro ve dans)
petra.diehl@goethe.de
Foto Pia Entenmann
Tarabya Kültür Akademisi Kuratörü
pia.entenmann@goethe.de
Platzhalter Lena Alpozan
Kültürel etkinlikler sorumlusu (Tarabya Kültür Akademisi)
lena.alpozan@goethe.de
Çiğdem İkiışık Çiğdem İkiışık
Kültürel etkinlikler sorumlusu (Müzik ve Tarabya Kültür Akademisi)
cigdem.ikiisik@goethe.de
Tijen Togay Tijen Togay
Proje koordinatörü "Göç ve Uyum"
Tijen.Togay@goethe.de
Ayşe  Taşpınar Ayşe Taşpınar
Program sorumlusu "Göç ve Uyum"
Ayse.Taspinar@goethe.de
Rejane Herwig Rejane Herwig
Program sorumlusu "Göç ve Uyum"
Rejane.Herwig@goethe.de
Foto Ulrike Gasser
Proje yöneticisi "Kültür için Alan"
ulrike.gasser@goethe.de
Melida Tüzünoğlu Melida Tüzünoğlu
Program yürütücüsü "Kültür için Alan"
Melida.Tuzunoglu@goethe.de
Melike Cömlek Melike Çömlek
Proje koordinatörü "Kültür için Alan"
Melike.Coemlek@goethe.de
Filiz Sieben Filiz Sieben
Proje koordinatörü "Kültür için Alan"
Filiz.Sieben.extern@goethe.de
Sanem Yardımcı Sanem Yardımcı
Kütüphane ve Bilgi Hizmetleri Yöneticisi
sanem.yardimci@goethe.de
Meltem Arun Meltem Arun
Kütüphane çalışanı
meltem.arun@goethe.de
Maria Karadaş Maria Karadaş
Kütüphane çalışanı
maria.karadas@goethe.de
Foto Vinzenz Hörmann
Kütüphane çalışanı
hoermann.vinzenz@goethe.de
Platzhalter Verena Sommerfeld
Müdür yardımcısı
Dil bölümü yöneticisi
verena.sommerfeld@goethe.de
Platzhalter Birsen Barış
Dil kursları ve sınavlar sorumlusu
birsen.baris@goethe.de
Rafet Kurtuluş Rafet Kurtuluş
Kurs koordinasyonu
rafet.kurtulus@goethe.de
Şenay Gözükara Şenay Gözükara
Aile birleşimi kursları, Start Deutsch 1 sınavı
senay.goezuekara@goethe.de
Enis Aşkar Enis Aşkar
Standart kurslar ve yoğun kurslar hakkında bireysel bilgi ve danışmanlık
enis.askar@goethe.de
Müjde Oflaz Müjde Oflaz
Kurslar ve sınavlar hakkında genel bilgi ve danışma
muejde.oflaz@goethe.de
Ümit Örsçekiç Ümit Örsçekiç
Kurslar ve sınavlar hakkında genel bilgi ve danışma
uemit.oerscekic@goethe.de
Platzhalter Hatice Yeni
Kurslar ve sınavlar hakkında genel bilgi ve danışma
hatice.yeni@goethe.de
Süleyman Türk Süleyman Türk
Goethe-Test PRO sınavı koordinatörü
sueleyman.tuerk@goethe.de
Foto Gülseren Güleryüz
Start Deutsch 1 sınavı için bireysel bilgilendirme ve danışma
guelseren.gueleryuez@goethe.de
Platzhalter Dilman Muradoğlu
Sınav koordinatörü
dilman.muradoglu@goethe.de
Platzhalter
Gençlik sınavları koordinasyonu
fit@goethe.de
Platzhalter Verena Sommerfeld
Müdür yardımcısı
Dil bölümü yöneticisi
verena.sommerfeld@goethe.de
Platzhalter Nurten Doğan
Eğitim işbirliği müdürü
nurten.dogan@goethe.de
Gülbin Ezel Gülbin Ezel
Eğitim işbirliği uzmanı
guelbin.ezel@goethe.de
Emine Karaca Emine Karaca
Eğitim işbirliği uzmanı
emine.karaca@goethe.de
Platzhalter Melanie Späthe
Ders danışmanı
melanie.spaethe@goethe.de
Ebru Ergin Ebru Ergin
İdari birim yöneticisi
ebru.ergin@goethe.de
Nalan Kamil Nalan Kamil
İdari birim elemanı
nalan.kamil@goethe.de
Foto: Ali Çakıcı
Telefon santrali ve resepsiyon
ali.cakici@goethe.de
Mehmet Askar Mehmet Aşkar
Bina teknik sorumlusu
mehmet.askar@goethe.de
Mahir Yılmaz Mahir Yılmaz
Teknik eleman
mahir.yilmaz@goethe.de
Osman Bozkurt Osman Bozkurt
Şöför
osman.bozkurt@goethe.de
Platzhalter Gökhan Büyüktuncay
Bina hizmetleri görevlisi
goekhan.bueyuektuncay@goethe.de
Ahmet Kafalı Ahmet Kafalı
Bilgi İşlem Uzmanı
ahmet.kafali@goethe.de