Çalışanlarımız

Goethe-Institut Istanbul Foto: Goethe-Institut/Bernhard Ludewig

İstanbul’daki Goethe-Institut çalışanlarıyla doğrudan iletişime geçebilirsiniz.Birimlerimizden birinde size yardımcı olacak ve sorularınızı yanıtlayacak bir yetkili mutlaka vardır.

Goethe-Institut Istanbul - Dr. Reimar Volker Dr. Reimar Volker
Enstitü müdürü
Tel.: +90 212 2492009
reimar.volker@goethe.de
Platzhalter Verena Sommerfeld
Müdür yardımcısı
Dil bölümü yöneticisi
verena.sommerfeld@goethe.de
Özlem Kaymak Özlem Kaymak Hoş
Enstitü Müdür Asistanı
oezlem.kaymak@goethe.de
Yeşim Turgay Yeşim Turgay
Basın ve halkla ilişkiler
yesim.turgay@goethe.de
Fügen Uğur Fügen Uğur
Kültürel etkinlikler sorumlusu (Film)
fuegen.ugur@goethe.de
Petra Diehl Petra Diehl
Kültürel etkinlikler sorumlusu (Müzik, sergiler, tiyatro ve dans)
petra.diehl@goethe.de
Foto Pia Entenmann
Tarabya Kültür Akademisi Kuratörü
pia.entenmann@goethe.de
Platzhalter Lena Alpozan
Kültürel etkinlikler sorumlusu (Tarabya Kültür Akademisi)
lena.alpozan@goethe.de
Çiğdem İkiışık Çiğdem İkiışık
Kültürel etkinlikler sorumlusu (Müzik ve Tarabya Kültür Akademisi)
cigdem.ikiisik@goethe.de
Platzhalter Serap Aktürk
Program sorumlusu "Göç ve Uyum"
serap.aktuerk@goethe.de
Hanna Dede Hanna Dede
Proje direktörü "Kültür için Alan"
Hanna.Dede@goethe.de
Melida Tüzünoğlu Melida Tüzünoğlu
Program yöneticisi "Kültür için Alan"
Melida.Tuzunoglu@goethe.de
Filiz Sieben Filiz Sieben
Proje koordinatörü "Kültür için Alan"
Filiz.Sieben@goethe.de
Yontu Diken Yontu Diker
Proje koordinatörü "Kültür için Alan"
Yontu.Diker@goethe.de
Sanem Yardımcı Sanem Yardımcı
Kütüphane ve Bilgi Hizmetleri Yöneticisi
sanem.yardimci@goethe.de
Meltem Arun Meltem Arun
Kütüphane çalışanı
meltem.arun@goethe.de
Foto Vinzenz Hörmann
Kütüphane çalışanı
vinzenz.hoermann@goethe.de
Foto Ebru Temür
Kütüphane çalışanı
ebru.temuer@goethe.de
Platzhalter Verena Sommerfeld
Müdür yardımcısı
Dil bölümü yöneticisi
verena.sommerfeld@goethe.de
Foto Gülhan Tezcan
Dil kursları ve sınavları müdürü
Guelhan.Tezcan@goethe.de
Şenay Gözükara Şenay Gözükara
Aile birleşimi kursları, Start Deutsch 1 sınavı
senay.goezuekara@goethe.de
Enis Aşkar Enis Aşkar
Standart kurslar ve yoğun kurslar hakkında bireysel bilgi ve danışmanlık
enis.askar@goethe.de
Müjde Oflaz Müjde Oflaz
Kurslar ve sınavlar hakkında genel bilgi ve danışma
muejde.oflaz@goethe.de
Ümit Örsçekiç Ümit Örsçekiç
Kurslar ve sınavlar hakkında genel bilgi ve danışma
uemit.oerscekic@goethe.de
Platzhalter Hatice Yeni
Kurslar ve sınavlar hakkında genel bilgi ve danışma
hatice.yeni@goethe.de
Foto Gülseren Güleryüz
Start Deutsch 1 sınavı için bireysel bilgilendirme ve danışma
guelseren.gueleryuez@goethe.de
Simay Kılıç
Start Deutsch 1 sınavı için bireysel bilgilendirme ve danışma
simay.kilic@goethe.de
Platzhalter Betül Inal
Gençlik sınavları koordinasyonu
fit-istanbul@goethe.de
Platzhalter Verena Sommerfeld
Müdür yardımcısı
Dil bölümü yöneticisi
verena.sommerfeld@goethe.de
Platzhalter Selin Gündönüm
Eğitim İşbirliği Müdürü
selin.gundonum@goethe.de
Platzhalter Sibel Ocak
Ders Danışmanı
sibel.ocak@goethe.de
Gülbin Ezel Gülbin Ezel
Eğitim İşbirliği Uzmani
guelbin.ezel@goethe.de
Esra Bulut
Eğitim İşbirliği Uzmanı
esra.bulut@goethe.de
Ebru Ergin Ebru Ergin
İdari birim yöneticisi
ebru.ergin@goethe.de
Nalan Kamil Nalan Kamil
İdari birim elemanı
nalan.kamil@goethe.de
Foto: Ali Çakıcı
Telefon santrali ve resepsiyon
ali.cakici@goethe.de
Mehmet Askar Mehmet Aşkar
Bina teknik sorumlusu
mehmet.askar@goethe.de
Mahir Yılmaz Mahir Yılmaz
Teknik eleman
mahir.yilmaz@goethe.de
Osman Bozkurt Osman Bozkurt
Şöför
osman.bozkurt@goethe.de
Platzhalter Gökhan Büyüktuncay
Bina hizmetleri görevlisi
goekhan.bueyuektuncay@goethe.de
Ahmet Kafalı Ahmet Kafalı
Bilgi İşlem Uzmanı
ahmet.kafali@goethe.de