Çalışanlarımız

Goethe-Institut Ankara Foto: Goethe-Institut/Bernhard Ludewig

İstanbul’daki Goethe-Institut çalışanlarıyla doğrudan iletişime geçebilirsiniz.Birimlerimizden birinde size yardımcı olacak ve sorularınızı yanıtlayacak bir yetkili mutlaka vardır.

Goethe-Institut Istanbul - Dr. Reimar Volker Dr. Reimar Volker
Enstitü müdürü
Tel.: +90 212 2492009
reimar.volker@goethe.de
Platzhalter Verena Sommerfeld
Müdür yardımcısı
Dil bölümü yöneticisi
verena.sommerfeld@goethe.de
Özlem Kaymak Özlem Kaymak Hoş
Enstitü Müdür Asistanı
oezlem.kaymak@goethe.de
Yeşim Turgay Yeşim Turgay
Basın ve halkla ilişkiler
yesim.turgay@goethe.de
Fügen Uğur Fügen Uğur
Kültürel etkinlikler sorumlusu (Film)
fuegen.ugur@goethe.de
Petra Diehl Petra Diehl
Kültürel etkinlikler sorumlusu (Müzik, sergiler, tiyatro ve dans)
petra.diehl@goethe.de
Pia Entenmann
Tarabya Kültür Akademisi Kuratörü
pia.entenmann@goethe.de
Çiğdem İkiışık Çiğdem İkiışık
Kültürel etkinlikler sorumlusu (Müzik ve Tarabya Kültür Akademisi)
cigdem.ikiisik@goethe.de
Tijen Togay Tijen Togay
Kültürel etkinlikler sorumlusu (Sözel etkinlikler ve Tarabya Kültür Akademisi)
tijen.togay@goethe.de
Platzhalter Lena Alpozan
Kültürel etkinlikler sorumlusu (Tarabya Kültür Akademisi)
lena.alpozan@goethe.de
Foto Ulrike Gasser
Proje sorumlusu
ulrike.gasser@goethe.de
Sanem Yardımcı Sanem Yardımcı
Kütüphane ve Bilgi Hizmetleri Yöneticisi
sanem.yardimci@goethe.de
Meltem Arun Meltem Arun
Kütüphane çalışanı, Koha sorumlusu, internet sitesi sorumlusu
meltem.arun@goethe.de
Ali İhsan Demirci Ali İhsan Demirci
Kütüphane çalışanı
ali-ihsan.demirci@goethe.de
Maria Karadaş Maria Karadaş
Kütüphane çalışanı
maria.karadas@goethe.de
Platzhalter Verena Sommerfeld
Müdür yardımcısı
Dil bölümü yöneticisi
verena.sommerfeld@goethe.de
Platzhalter Birsen Barış
Dil kursları ve sınavlar sorumlusu
birsen.baris@goethe.de
Rafet Kurtuluş Rafet Kurtuluş
Kurs koordinasyonu ve Almanya'daki yetişkin kursları
rafet.kurtulus@goethe.de
Şenay Gözükara Şenay Gözükara
Aile birleşimi kursları, Start Deutsch 1 sınavı ve Almanya´da gençlik kursları hakkında bireysel bilgilendirme ve danışma
senay.goezuekara@goethe.de
Enis Aşkar Eni Aşkar
Standart kurslar ve yoğun kurslar hakkında bireysel bilgi ve danışmanlık
enis.askar@goethe.de
Müjde Oflaz Müjde Oflaz
Kurslar ve sınavlar hakkında genel bilgi ve danışma
muejde.oflaz@goethe.de
Ümit Örsçekiç Ümit Örsçekiç
Kurslar ve sınavlar hakkında genel bilgi ve danışma
uemit.oerscekic@goethe.de
Platzhalter Hatice Yeni
Kurslar ve sınavlar hakkında genel bilgi ve danışma
hatice.yeni@goethe.de
Platzhalter Ayşe Cönbez
Firma kursları koordinatörü
ayse.coenbez@goethe.de
Süleyman Türk Süleyman Türk
Bulats sınavı koordinatörü
sueleyman.tuerk@goethe.de
Foto Gülseren Güleryüz
Start Deutsch 1 sınavı için bireysel bilgilendirme ve danışma
guelseren.gueleryuez@goethe.de
Platzhalter Dilman Muradoğlu
Sınav koordinatörü
dilman.muradoglu@goethe.de
Platzhalter Sevda Türkoğlu
Gençlik sınavları koordinatörü
sevda.tuerkoglu@goethe.de
Platzhalter Verena Sommerfeld
Müdür yardımcısı
Dil bölümü yöneticisi
verena.sommerfeld@goethe.de
Platzhalter Nurten Doğan
Eğitim işbirliği müdürü
nurten.dogan@goethe.de
Gülbin Ezel Gülbin Ezel
Eğitim işbirliği uzmanı
guelbin.ezel@goethe.de
Emine Karaca Emine Karaca
Eğitim işbirliği uzmanı
emine.karaca@goethe.de
Platzhalter Melanie Späthe
Ders danışmanı
melanie.spaethe@goethe.de
Ebru Ergin Ebru Ergin
İdari birim yöneticisi
ebru.ergin@goethe.de
Nalan Kamil Nalan Kamil
İdari birim elemanı
nalan.kamil@goethe.de
Foto Nilgün Bilgiç
İdari birim elemanı
nilguen.bilgic@goethe.de
Foto: Ali Çakıcı
Telefon santrali ve resepsiyon
ali.cakici@goethe.de
Mehmet Askar Mehmet Aşkar
Bina teknik sorumlusu
mehmet.askar@goethe.de
Mahir Yılmaz Mahir Yılmaz
Teknik eleman
mahir.yilmaz@goethe.de
Mesut Turan Mesut Turan
Bilgi işlem sorumlusu
mesut.turan@goethe.de
Osman Bozkurt Osman Bozkurt
Şöför
osman.bozkurt@goethe.de