Çalışanlarımız

Goethe-Institut Istanbul Foto: Goethe-Institut/Bernhard Ludewig

İstanbul’daki Goethe-Institut çalışanlarıyla doğrudan iletişime geçebilirsiniz.Birimlerimizden birinde size yardımcı olacak ve sorularınızı yanıtlayacak bir yetkili mutlaka vardır.

Mani Pournaghi Azar Mani Pournaghi Azar
Enstitü Müdürü
mani.pournaghi@goethe.de
Sabine Haupt Sabine Haupt
Dil Bölümü Müdürü
Enstitü Müdür Yardımcısı
sabine.haupt@goethe.de
Özlem Kaymak Özlem Kaymak
Enstitü Müdür Asistanı
oezlem.kaymak@goethe.de
Fügen Uğur Fügen Uğur
Kültürel etkinlikler sorumlusu (Film)
fuegen.ugur@goethe.de
Petra Diehl Petra Diehl
Kültürel etkinlikler sorumlusu (Müzik, sergiler, tiyatro ve dans)
petra.diehl@goethe.de
Pia Entenmann Pia Entenmann
Tarabya Kültür Akademisi Kuratörü
pia.entenmann@goethe.de
Lena Alpozan Lena Alpozan
Kültürel etkinlikler sorumlusu (Tarabya Kültür Akademisi)
lena.alpozan@goethe.de
Çiğdem İkiışık Çiğdem İkiışık
Kültürel etkinlikler sorumlusu (Müzik ve Tarabya Kültür Akademisi)
cigdem.ikiisik@goethe.de
Tijen Togay Tijen Togay
Kültürel etkinlikler sorumlusu (Müzik ve Tarabya Kültür Akademisi)
tijen.togay@goethe.de
Hanna Dede Hanna Dede
Proje direktörü "Kültür için Alan"
Hanna.Dede@goethe.de
Melida Tüzünoğlu Melida Tüzünoğlu
Program yöneticisi "Kültür için Alan"
melida.tuzunoglu@goethe.de
Ceren Sarıyar Ceren Sarıyar
Proje çalışanı "Kültür için Alan"
ceren.sariyar@goethe.de
Merve Deniz Merve Deniz
Proje çalışanı "Kültür için Alan"
merve.deniz@goethe.de
Elif Betül Şahin Antep Elif Betül Şahin Antep
Proje çalışanı "Kültür için Alan"
ElifBetuel.SahinAntep@goethe.de
Ayse Erarslan Ayşe Erarslan
Proje direktörü "CultureCIVIC"
Ayse.Erarslan@goethe.de
Üstüngel İnanç Üstüngel İnanç
Proje çalışanı "CultureCIVIC"
uestungel.inanc@goethe.de
Leyla Gümüş-Gökçe Leyla Gümüş-Gökçe
Proje çalışanı "CultureCIVIC"
leyla.gumus@goethe.de
Sanem Yardımcı Sanem Yardımcı
Kütüphane ve Bilgi Hizmetleri Yöneticisi
sanem.yardimci@goethe.de
Meltem Arun Meltem Arun
Kütüphane çalışanı
meltem.arun@goethe.de
Vinzenz Hörmann Vinzenz Hörmann
Kütüphane çalışanı
Proje çalışanı "Kültür için Alan" (Bilgi İşlem Uzmanı)
vinzenz.hoermann@goethe.de
Ebru Temür Ebru Temür
Kütüphane çalışanı
Proje çalışanı "AMIF" (Muhasebe)
ebru.temuer@goethe.de
Sabine Haupt Sabine Haupt
Dil Bölümü Müdürü
Enstitü Müdür Yardımcısı
sabine.haupt@goethe.de
Gülhan Tezcan Acar Gülhan Tezcan Acar
Dil Kursları ve Sınavları Müdürü
Guelhan.Tezcan@goethe.de
Gülseren Güleryüz Gülseren Güleryüz
AMIF proje koordinatörü "Vorintegration"
Entegrasyon kursları ve sınav koordinatörü
guelseren.gueleryuez@goethe.de
Ümit Örsçekiç Ümit Örsçekiç
Kurslar ve sınavlar hakkında genel bilgi ve danışma
uemit.oerscekic@goethe.de
Enis Aşkar Enis Aşkar
Kurslar ve sınavlar hakkında genel bilgi ve danışma
enis.askar@goethe.de
Hatice Yeni Hatice Yeni
Kurslar ve sınavlar hakkında genel bilgi ve danışma
hatice.yeni@goethe.de
Simay Kılıç Simay Kılıç
Start Deutsch 1 sınavı için bireysel bilgilendirme ve danışma
simay.kilic@goethe.de
Sibel Yapıcı Sibel Yapıcı
Kurslar ve sınavlar hakkında genel bilgi ve danışma
sibel.yapici@goethe.de
Özer Sessevmez Özer Sessevmez
Kurslar ve sınavlar hakkında genel bilgi ve danışma
oezer.sessevmez@goethe.de
Sabine Haupt Sabine Haupt
Dil Bölümü Müdürü
Enstitü Müdür Yardımcısı
sabine.haupt@goethe.de
Sibel Ocak Sibel Ocak
Ders Danışmanı
sibel.ocak@goethe.de
Özlem Şimşek Özlem Şimşek
Eğitim İşbirliği Uzmanı
ozlem.simsek@goethe.de
Betül İnal Betül İnal
Proje çalışanı "Kinderuni"
betuel.inal@goethe.de
Ebru Ergin Ebru Ergin
İdari Birim Yöneticisi
ebru.ergin@goethe.de
Yasemin Turan Yasemin Turan
İdari Birim Elemanı (İnsan Kaynakları)
yasemin.turan@goethe.de
Okan Aslan Okan Aslan
İdari Birim Elemanı (Muhasebe)
okan.aslan@goethe.de
Platzhalter Istanbul Fatih Kaya
İdari Birim Elemanı (Muhasebe)
fatih.kaya@goethe.de
Ahmet Kafalı Ahmet Kafalı
Bilgi İşlem Uzmanı
ahmet.kafali@goethe.de
Dilek Kaya Cıvak Dilek Kaya Cıvak
Proje çalışanı "CultureCIVIC" (Muhasebe)
dilek.kaya.civak@goethe.de
Vinzenz Hörmann Vinzenz Hörmann
Kütüphane çalışanı
Proje çalışanı "Kültür için Alan" (Bilgi İşlem Uzmanı)
vinzenz.hoermann@goethe.de
Ali Çakıcı Ali Çakıcı
Resepsiyon ve telefon santrali
ali.cakici@goethe.de
Gökhan Osmanoğlu Gökhan Osmanoğlu
Bina sorumlusu (Moda)
goekhan.osmanoglu@goethe.de
Mahir Yılmaz Mahir Yılmaz
Bina hizmetleri görevlisi ve teknik eleman
mahir.yilmaz@goethe.de
Gökhan Büyüktuncay Gökhan Büyüktuncay
Bina hizmetleri görevlisi
goekhan.bueyuektuncay@goethe.de