Çalışanlarımız

Goethe-Institut İzmir çalışanları Foto: Goethe-Institut/Sabri Görkem

İzmir’deki Goethe-Institut çalışanlarıyla doğrudan iletişime geçebilirsiniz.Birimlerimizden birinde size yardımcı olacak ve sorularınızı yanıtlayacak bir yetkili mutlaka vardır.

Dr. Rudolf Bartsch Anna Weber
Enstitü Müdürü ve Dil Bölümü Müdürü
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4467012
anna.weber@goethe.de
Dr. Rudolf Bartsch Anna Weber
Enstitü Müdürü ve Dil Bölümü Müdürü
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4467012
anna.weber@goethe.de
Özlem Günerli Özlem Günerli
Etkinlik sorumlusu
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4251414
oezlem.guenerli@goethe.de
Özen Sezer Özen Sezer
Kütüphane ve Bilgi Merkezi Müdürü
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4251414
Oezen.Sezer@goethe.de
Leman Deniz Kalender
Kütüphane Çalışanı
Tel.: +90 232 4895687 - 113
Faks: +90 232 4251414
kutuphane-izmir@goethe.de
Dr. Rudolf Bartsch Anna Weber
Enstitü Müdürü ve Dil Bölümü Müdürü
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4467012
anna.weber@goethe.de
Nuray Köse Nuray Köse
Dil kursları Bölümü Başkanı
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4467012
nuray.koese@goethe.de
Goethe-Institut Izmir - Şehnaz Temizkan Şehnaz Temizkan
Dil kursları bürosu
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4467012
sehnaz.temizkan@goethe.de
Goethe-Institut Izmir - Nuriye Cin Nuriye Cin
Kadrolu öğretmen, Eğitmen
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4467012
nuriye.cin@goethe.de
Seyhan Belgin
Dil kursları bürosu
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4467012
seyhan.belgin@goethe.de

Dil kursları bürosu
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4467012
figen.akgun@goethe.de
Claudia Adam-Cevizoğlu Claudia Adam-Cevizoğlu
Eğitim İşleri Müdüriyeti
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4251414
claudia.adam@goethe.de
Serpil Gencer Serpil Gencer
Mali ve İdari İşleri Müdürü
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4251414
serpil.gencer@goethe.de
Vesile Dizmen Vesile Dizmen
Birim Yardimcisi
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4251414
vesile.dizmen@goethe.de
Emel Zorluer
Birim Yardimcisi
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4251414
emel.zorluer@goethe.de
Murat Kumcu Murat Kumcu
Santral görevlisi
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4251414
murat.kumcu@goethe.de
Özlem Bora Bora Özlem
Santral görevlisi
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4251414
oezlem.bora@goethe.de
Mustafa Görmüş
Santral görevlisi
Tel.: Tel.: +90 232 489 56 87
Faks: Fax: +90 232 425 14 14
Serhan Gürses Serhan Gürses
Bina Sorumlusu
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4467012
serhan.guerses@goethe.de
Erhan Belgin Erhan Belgin
Bilgi işlem sorumlusu, Teknik eleman
Tel.: +90 232 4895687
Faks: +90 232 4251414
erhan.belgin@goethe.de
Fadime Yılmaz
Hizmetli