Ekibimiz

Ekibimiz sizleri Goethe Enstitüsü'nde sevgiyle selamlar. Dil kurslarımıza ya da etkinliklerimize ilişkin sorularınızı memnuniyetle cevaplandırmaya hazırız.
Daniel Stoevesandt
Enstitü yönetimi
Tel.: +49 40 238543-0
daniel.stoevesandt@goethe.de
Nikola Bunke
İşletme yönetim servisi
Tel.: +49 40 238543-0
nikola.bunke@goethe.de
Heike Degenkolbe
Kurs danışmanlığı
Konaklama yönetimi
Tel.: +49 40 238543-68
heike.degenkolbe@goethe.de
Thomas Burandt
Kurs danışmanlığı
Kayıt
Yoğun kurslar
Tel.: +49 40 238543-60
thomas.burandt@goethe.de
Anett Schroeder
Sınavlar
Tel.: +49 40 238543-63
anett.schroeder@goethe.de
Anja Steinhilb
Muhasebe
Tel.: +49 40 238543-67
anja.steinhilb@goethe.de
Dominik Nikolaiczek
Stajyer
Tel.: +49 40 238543-50
dominik.nikolaiczek@goethe.de