контакт

Goethe-Institut im Exil
Kunsthaus ACUD
Veteranenstraße 21
10119 Berlin

​​​​​​​У Вас з’явились питання стосовно проєкту? Просимо звертатися до нас електронною поштою за адресою:
im-exil@goethe.de

КОМАНДА

Profilbild Olga Sievers © Lisa Vlasenko

Ольга Зіверс

Керівництво проєкту
Tel.: +49 89 15921 961
olga.sievers@goethe.de
Marc-André Schmachtel Foto: privat

МАРК-АНДРÉ ШМАХТЕЛЬ

Куратор
Тел.: +49 89 15921 455
marc-andre.schmachtel@goethe.de
Anja Dunkel © Lisa Vlasenko

АНЯ ДУНКЕЛЬ

Координація та менеджмент по роботі з гостями
Тел.: +49 89 15921 099
anja.dunkel@goethe.de
Antonia Fuchs © Lisa Vlasenko

Антонія ФУКС

Організація заходів
Tel.: +49 89 15921 524
antonia.fuchs@goethe.de
Ibrahim Hotak © Lisa Vlasenko

ІБРАГІМ ГОТАК

Куратор Афганістан
Тел.: +49 30 25906 546
ibrahim.hotak@goethe.de

Portrait Maximilian Röttger © Goethe-Institut

Максиміліан Рьоттгер

Проєктний менеджмент
maximilian.roettger@goethe.de
Lien Heidenreich-Seleme © Armando Rodriguez

Лієн Хайденрайх-Селеме

Проєктний менеджмент
Tel.: +49 89 15921 068
lien.heidenreich@goethe.de

Mascha Breuer © Foto: privat

Маша Бройер

Підтримка соціальних мереж
Tel.: +49 89 15921 218
mascha.breuer@goethe.de
Sebastian Korn © Zebu Kluth

Себастьян Корн

Ліцензування та планування
Tel.: +49 89 15921 152
sebastian.korn@goethe.de

КОЛИШНІ СПІВРОБІТНИКИ

Карла Джаматте (квітень 2023 - грудень 2023)
Позаштатна співпраця ініціатива Мартіна Рота

Юлія Кюне Ескола (січень 2022 - вересень 2023)
Підтримка соціальних мереж та вебсторінки

КАРМЕН ГЕРОЛЬД
Проєктний менеджмент і кураторка Goethe-Institut в екзилі (низка заходів: Іран)

Стефані Гессен (до листопада 2022 року)
Фрілансерка для соціальних мереж, веб-сайту та програмного буклету

Юлія Гольц (до 2023 р.)
Координаторка й речниця проєкту

Ханна Юнг (до березня 2023 року)
Управління проектами та кураторство (серія подій в Ірані)

Еліас Крьоссен (з березня по липень 2023 року)
Управління проектами та кураторство (дискусійна програма)

Д-р філ. наук, проф. Олена Лиховодова (до квітня 2023 року)
Кураторка Гете-Інституту у вигнанні (фокус Україна) 

Діана Сорія Гальварро (до грудня 2022) 
Позаштатна організаторка подій

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ