ټیم

Goethe-Institut im Exil
Kunsthaus ACUD
Veteranenstraße 21
10119 Berlin

​​​​​​​د پروژې په اړه کومه پوښتنه لرئ؟ 
لطفاً له موږ سره د ایمېل له لارې اړیکه ونیسئ:
im-exil@goethe.de

زموږ ټیم

Profilbild Olga Sievers © Lisa Vlasenko

اولگا سیورز

د گویته انستیتوت په جلاوطنۍ کې مدیریت
Tel.: +49 89 15921 961
olga.sievers@goethe.de
Marc-André Schmachtel Foto: privat

مارک-آندری شمختل

د گوېته انستیتوت په جلاوطنۍ کې مدیریت
Tel: +49 89 15921 455
marc-andre.schmachtel@goethe.de
Anja Dunkel © Lisa Vlasenko

انیا دونکل

هماهنگی او د مېلمنو مدیریت
Tel.: +49 89 15921 099
anja.dunkel@goethe.de
Antonia Fuchs © Lisa Vlasenko

انتونیا فوکس

د پروگرامونو سازمان ورکولو آزاده کارمنده
Tel.: +49 89 15921 524
antonia.fuchs@goethe.de
Ibrahim Hotak © Lisa Vlasenko

ابراهیم هوتک

په گوېته انستیتوت په جلاوطنۍ کې کوراتور (متصدي) (د افغانستان څانگه)
Tel.: +49 30 25906 546
ibrahim.hotak@goethe.de

Lien Heidenreich-Seleme

Lien Heidenreich-Seleme © Armando Rodriguez Project management Goethe-Institut in Exile
Tel.: +49 89 15921 068
lien.heidenreich@goethe.de

Mascha Breuer © Foto: privat

Mascha Breuer

Supervision Social Media
Tel.: +49 89 15921 218
mascha.breuer@goethe.de
Sebastian Korn © Zebu Kluth

Sebastian Korn

Licensing and disposition
Tel.: +49 89 15921 152
sebastian.korn@goethe.de

Portrait Maximilian Röttger © Riham Elshaikh

Maximilian Röttger

Project management
maximilian.roettger@goethe.de

پخواني کارمندان

Carla Jamatte (April 2023 until December 2023)
Freelance cooperation Martin Roth-Initiative

Júlia Kühne Escolà (January 2022 until September 2023)
Supervision social media and website

کارمین هیرولد
په گوېته انستیتوت په جلاوطنۍ کې د پروگرام مدیریت

شتیفاني هیسي (د 2022 کال تر نوامبر)
د ټولنیزو رسنیو، وېب ساېټ او پروگرام دفترچې آزاده کارمنده 

هنا یونگ (د 2023 کال تر مارچ)
د پروگرام مدیریت او کوراتوره (متصدي) (د ایران په اړه د پروگرامونو لړۍ)

الیاث کروزین (د مارچ څخه تر جولای 2023)
مدیریت پروژه و کوراتور (برنامۀ گفتمان)

دوکتور اولینا لیخوودووا (د 2023 کال تر اپرېل)
په گوېته انستیتوت کې کوراتوره (متصدي) (د اوکراین څانگه)

دییانا سوریا گلوارو (د 2022 کال تر دسامبر)
د پروگرامونو د تنظیمولو آزاده کارمنده

موږ تعقیب کړئ