تماس

گروه ما

Goethe-Institut im Exil
Kunsthaus ACUD
Veteranenstraße 21
10119 Berlin

​​​​​​​اگر درباره‌ی پروژه پرسشی دارید لطفاً از طریق ایمیل زیر با ما در تماس باشید:
im-exil@goethe.de

گروه ما

Profilbild Olga Sievers © Lisa Vlasenko اولگا سیورز
مدیریت پروژه گوته اینستیتوت در تبعید
Tel.: +49 89 15921 961
ایمیل: olga.sievers@goethe.de
Marc-André Schmachtel Foto: privat

ماری-آندره شماختل

مدیریت برنامه‌های انستیتو گوته در تبعید
Tel: +49 89 15921 455
marc-andre.schmachtel@goethe.de
Anja Dunkel © Lisa Vlasenko آنیا دونکل
مسئول پروژه و مدیرِ مهمانان
تلفن: 00498915921009
ایمیل: anja.dunkel@goethe.de
Antonia Fuchs © Lisa Vlasenko

آندرئا فوکس

همکار آزاد در بخش برنامه‌ریزی رویدادها
Tel.: +49 89 15921 524
antonia.fuchs@goethe.de

  Ibrahim Hotak © Lisa Vlasenko ابراهیم هوتاک
مشاور گوته اینستیتوت در تبعید (تخصص افغانستان)
تلفن: 00493025906546
ایمیل: Ibrahim.Hotak@goethe.de

Portrait Maximilian Röttger © Riham Elshaikh

Maximilian Röttger

Project management
maximilian.roettger@goethe.de
Lien Heidenreich-Seleme © Armando Rodriguez

Lien Heidenreich-Seleme

Project management Goethe-Institut in Exile
Tel.: +49 89 15921 068
lien.heidenreich@goethe.de

Mascha Breuer © Foto: privat

Mascha Breuer

Supervision Social Media
Tel.: +49 89 15921 218
mascha.breuer@goethe.de
Sebastian Korn © Zebu Kluth

Sebastian Korn

Licensing and disposition
Tel.: +49 89 15921 152
sebastian.korn@goethe.de

کارمندان سابق

Carla Jamatte (April 2023 until December 2023)
Freelance cooperation Martin Roth-Initiative

Júlia Kühne Escolà (January 2022 until September 2023)
Supervision social media and website

کارمن هرولد
مدیریت پروژه و کیوریشنِ انستیتو گوته در تبعید

شتیفانی هیسی (تا  نوامبر سال 2022)
کارمند مستقل رسانه های اجتماعی، ویب سایت و دفترچۀ برنامه

یولیا هولتس (تا 2023)
مسئول هماهنگی پروژه‌ها و روابط عمومی

هنا یونگ (تا مارچ سال 2023)
مدیریت برنامه و کوراتور (متصدی) (سلسلۀ برنامهها در مورد ایران)

الیاث کروزین  
مدیریت پروژه و کوراتور (برنامۀ گفتمان)

دوکتور اولینا لیخوودووا (تا اپرېل سال 2023)
کوراتور (متصدی) در گویته انستیتوت در تبعید (بخش اوکراین)

دییانا سوریا گلوارو (تا دسامبر سال 2022)
کارمند مستقل تنظیم برنامه ها
 

ما را دنبال کنید