Ekibimiz

Goethe-Institut Frankfurt - Team Foto: Goethe-Institut/Britta Hüning
Ekibimiz sizleri Goethe Enstitüsü'nde sevgiyle selamlar. Dil kurslarımıza ya da etkinliklerimize ilişkin sorularınızı memnuniyetle cevaplandırmaya hazırız.
Uwe Mohr Uwe Mohr
Enstitü yönetimi
Diesterwegplatz 72
60594 Frankfurt
Tel.: +49 69 961227-14
uwe.mohr@goethe.de
Helga Sekanina-Georg Helga Sekanina-Georg
Pedagojik yönetim
Tel.: +49 69 961227-15
helga.sekanina-georg@goethe.de
Felix Valentin
İşletme yönetim servisi
Tel.: +49 69 961227-10
felix.valentin@goethe.de
Heike Himmelreich
İşletme organizasyonu
Tel.: +49 69 961227-13
heike.himmelreich@goethe.de
Erika Spangenberg
Kurs danışmanlığı
Ticari müşteriler
Tel.: +49 69 961227-21
spangenberg@goethe.de
Janina Bölle
Kurs danışmanlığı
Sınavlar
Tel.: +49 69 961227-12
janina.boelle@goethe.de
Edith Grünebaum
Kurs danışmanlığı
Tel.: +49 69 961227-24
gruenebaum@goethe.de
Kateryna Eichler
Kurs danışmanlığı
Sınavlar
Tel.: +49 69 961227-19
kateryna.eichler@goethe.de
Anja Hemmersbach
Etüt merkezi
Tel.: +49 69 961227-20
anja.hemmersbach@goethe.de