Ekibimiz

Ekibimiz sizleri Goethe Enstitüsü'nde sevgiyle selamlar. Dil kurslarımıza, sınavlarımıza ya da etkinliklerimize ilişkin sorularınızı memnuniyetle cevaplandırmaya hazırız.
Jan Helfer
Enstitü yönetimi
Tel.: +49 40 238543-0
jan.helfer@goethe.de
Nikola Bunke
İşletme yönetim servisi
Tel.: +49 40 238543-0
nikola.bunke@goethe.de
Stefanie Ulmen
Dil kursu ve sınav koordinasyonu
Tel.: +49 40 238543-41
stefanie.ulmen@goethe.de
Teodora Littvay
Kurs danışmanlığı
Yoğun kurslar
Tel.: +49 40 238543-68
teodora.littvay@goethe.de
Anett Schroeder
Sınavlar
Tel.: +49 40 238543-63
anett.schroeder@goethe.de
Heike Degenkolbe
Muhasebe
Tel.: +49 40 238543-67
heike.degenkolbe@goethe.de
Saskia Utesch
Kültür ve boş zamanları değerlendirme programı
Tel.: +49 40 238543-65
AnnaSaskia.Utesch@goethe.de