Kaimahi

Team Goethe-Institut Neuseeland © Goethe-Institut
Kaiako Auckland © Goethe-Institut

E āhei ana koe te toro tika ki ngā kaimahi o te rōpū Goethe-Institut i Aotearoa.
Tirohia ngā tūhono kei raro o ia tari hei rapu i te tangata pai hei whakautu i tō pātai. Ka pai ki a mātou te āwhina atu i a koe.

Anna Kalbhenn - Portrait Anna Kalbhenn
Kaitohutohu
Waea.: +64 21 826102
anna.kalbhenn@goethe.de
Elke Diedrichs - Goethe-Institut Neuseeland Elke Diedrichs
Head of Administration, IT-Manager
Deputy Director
Waea.: +64 4 3813758
elke.diedrichs@goethe.de
Anna Kalbhenn - Portrait Anna Kalbhenn
Kaitohutohu
Waea.: +64 21 826102
anna.kalbhenn@goethe.de
Hannah Willibald Portrait Hannah Willibald
Ahurea Hōtaka
Waea.: +64 21 807057
hannah.willibald@goethe.de
Anna Kalbhenn - Portrait Anna Kalbhenn
Kaitohutohu
Waea.: +64 21 826102
anna.kalbhenn@goethe.de
Hannah Willibald Portrait Hannah Willibald
Ahurea Hōtaka
Waea.: +64 21 807057
hannah.willibald@goethe.de
Portrait Yona Brand Yona Sofie Brand
Ūpoko Tari Reo
Waea.: + 64 21 825667
yona.brand@goethe.de
Portrait Luca Dehmer Luca Dehmer
Tari Akoranga Reo
Whakahaere
Waea.: +64 21 829027
luca.dehmer@goethe.de
Portrait Finn Diedrichs Farnan Finn Diedrichs Farnan
Tari Akoranga Reo
Whakahaere
Waea.: +64 21 829027
finn.diedrichs.farnan@goethe.de
Yasmin Rosner - Portrait Yasmin Rosner
Tari Reo
Kaiako
Waea.: +64 4 3856924
yasmin.rosner@goethe.de
Anke Szczepanski - Goethe-Institut Neuseeland Anke Szczepanski
Kaiako
Portrait Ann-Valeria Havill Ann-Valeria Havill
Kaiako
Anne Blumenthal
Kaiako
Arrenda Maryzona - Goethe-Institut Neuseeland Arrenda Maryzona
Kaiako
Chuan Guo - Portrait Chuan Guo
Kaiako
Portrait Debora Bleuler Debora Bleuler
Kaiako
Portrait Margareta Spittel Gosia Spittel
Kaiako
Janelle Wood - Portrait Janelle Wood
Kaiako
Jess Macauley Portrait Jess Macauley
Kaiako
Mahi Christidou - Goethe-Institut Neuseeland Mahi Christidou
Kaiako
Portrait Nik Kronen Niklas Kronen
Kaiako
Sohani Sachdeva - Portrait Sohani Sachdeva
Kaiako
Ulrike Fister, Portrait Ulrike Fister
Kaiako
Portrait Yona Brand Yona Sofie Brand
Ūpoko Tari Reo
Waea.: + 64 21 825667
yona.brand@goethe.de
Alexandra Töniges - Goethe-Institut Neuseeland Alexandra Töniges
Kaitohu Reo Tiamana
Waea.: +64 27 261 42 79
alexandra.toeniges@goethe.de
Elke Diedrichs - Goethe-Institut Neuseeland Elke Diedrichs
Head of Administration, IT-Manager
Deputy Director
Waea.: +64 4 3813758
elke.diedrichs@goethe.de
Portrait Finn Diedrichs Farnan Finn Diedrichs Farnan
Tari Akoranga Reo
Whakahaere
Waea.: +64 21 829027
finn.diedrichs.farnan@goethe.de
Beatrice Zager Portrait Beatrice Zager
Tauira - Tari Akoranga Reo
Clara Scheffler
Tauira - Ahurea Hōtaka