Kaimahi

Goethe-Institut Team New Zealand / Aotearoa © Goethe-Institut Neuseeland

E āhei ana koe te toro tika ki ngā kaimahi o te rōpū Goethe-Institut i Aotearoa.
Tirohia ngā tūhono kei raro o ia tari hei rapu i te tangata pai hei whakautu i tō pātai. Ka pai ki a mātou te āwhina atu i a koe.

Christian Kahnt - Portrait Christian Kahnt
Kaitohutohu
Waea.: +64 4 3856924
director@wellington.goethe.org
Judith Geare - Goethe-Institut Neuseeland Judith Geare
Ūpoko Tari Reo
Deputy Director
Waea.: +64 4 3856924
judith.geare@wellington.goethe.org
Christian Kahnt - Portrait Christian Kahnt
Kaitohutohu
Waea.: +64 4 3856924
director@wellington.goethe.org
Ulrike Rosenfeld - Goethe-Institut Neuseeland Ulrike Rosenfeld
Āpiha Tikanga
Kaiwhakahaere ipurangi
Waea.: +64 4 3856924
arts@wellington.goethe.org
Christian Kahnt - Portrait Christian Kahnt
Kaitohutohu
Waea.: +64 4 3856924
director@wellington.goethe.org
Ulrike Rosenfeld - Goethe-Institut Neuseeland Ulrike Rosenfeld
Āpiha Tikanga
Kaiwhakahaere ipurangi
Waea.: +64 4 3856924
arts@wellington.goethe.org
Judith Geare - Goethe-Institut Neuseeland Judith Geare
Ūpoko Tari Reo
Deputy Director
Waea.: +64 4 3856924
judith.geare@wellington.goethe.org
Martina Scharfenorth Portrait Martina Scharfenorth
Kaiako
Waea.: +64 21 829027
martina.scharfenorth@goethe.de
Anke Szczepanski - Goethe-Institut Neuseeland Anke Szczepanski
Kaiako
Waea.: +64 4 3856924
anke.szczepanski@wellington.goethe.org
Marlene Wallnisch Portrait Marlene Wallnisch
Kaiako
Waea.: +64 4 3856924
Marlene.Wallnisch@goethe.de
Mahi Christidou - Goethe-Institut Neuseeland Mahi Christidou
Kaiako
Waea.: +64 4 3856924
mahi.christidou@wellington.goethe.org
Gaby Neumayr - Goethe-Institut Neuseeland Gaby Neumayr
Kaiako
Waea.: +64 4 3856924
gaby.neumayr@wellington.goethe.org
Elaine Jones Portrait Elaine Jones
Kaiako
Waea.: +64 4 3856924
Elaine-Raewyn.Jones@wellington.goethe.org
Ella Fischer - Goethe-Institut Neuseeland Ella Fischer
Kaiako
Waea.: +64 4 3856924
ella.fischer@wellington.goethe.org
Teacher Jess Morteln Jess Morteln
Kaiako
Waea.: +64 4 3856924
jess.morteln@wellington.goethe.org
Kathrin Kübler
Kaiako
Waea.: +64 4 3856924
kathrin.kübler@wellington.goethe.org
Portrait Petra Scheffer-Cosslett Petra Scheffer-Cosslett
Kaiako
Waea.: +64 4 3856924
Petra.Scheffer-Cosslett@goethe.de
Judith Geare - Goethe-Institut Neuseeland Judith Geare
Ūpoko Tari Reo
Deputy Director
Waea.: +64 4 3856924
judith.geare@wellington.goethe.org
Heike Papenthin - Goethe-Institut Neuseeland Heike Papenthin
Kaitohu Reo Tiamana
Waea.: +64 9 623 8899 Ext 48 661
german@ilep.ac.nz
Elke Diedrichs - Goethe-Institut Neuseeland Elke Diedrichs
Head of Administration, IT-Manager
Waea.: +64 4 3813758
elke.diedrichs@wellington.goethe.org
Friederike Laun
Tauira Tikanga
Ann-Christina Barsch Portrait Annika Müller
Tauira Tari Reo