Çalışanlarımız

Goethe-Institut Ankara'nın Çalışanları © Goethe-Institut Ankara/Bestcolor

Ankara’daki Goethe Enstitüsü çalışanlarıyla doğrudan iletişime geçebilirsiniz.Birimlerimizden birinde size yardımcı olacak ve sorularınızı yanıtlayacak bir yetkili mutlaka vardır.

Dr. Eva Marquardt Dr. Eva Marquardt
Enstitü Müdürü
Eva.Marquardt@goethe.de
Dr. Barbara Frankenberg - Goethe-Institut Ankara Dr. Frankenberg Barbara
Enstitü Müdür Yardımcısı
Dil Bölümü Müdürü
Barbara.Frankenberg@goethe.de
Dr. Eva Marquardt Dr. Eva Marquardt
Enstitü Müdürü
Eva.Marquardt@goethe.de
Sibel Ekmekcioğlu - Goethe-Institut Ankara Sibel Ekmekçioğlu
Kültürel Etkinlikler Uzmanı (müzik, tiyatro/ dans)
Sibel.Ekmekcioglu@goethe.de
Mehtap Yapıcı Mehtap Yapıcı
IDEAS BOX Bölge Proje Koordinatörü
Mehtap.Yapici@goethe.de
Deniz Gürsoy Deniz Gürsoy
IDEAS BOX Proje Koordinatörü Türkiye
Deniz.Guersoy@goethe.de
Ahmet Terkivatan Dr. Ahmet Terkivatan
Kütüphane ve Bilgi Merkezi Müdürü
Ahmet.Terkivatan@goethe.de
Deniz Kaya - Goethe-Institut Ankara Deniz Kaya
Kütüphane Çalışanı
Deniz.Kaya@goethe.de
Rüzgar Aydemir - Goethe-Institut Ankara Rüzgar Aydemir
Kütüphane Çalışanı
Ruezgar.Aydemir@goethe.de
Dr. Barbara Frankenberg Dr. Barbara Frankenberg
Enstitü Müdür Yardımcısı
Dil Bölümü Müdürü
Barbara.Frankenberg@goethe.de
Cihan Yavuzyılmaz Cihan Yavuzyılmaz
Dil Kursları ve Sınavları Müdürü
Cihan.Yavuzyilmaz@goethe.de
Hilal Aksular Hilal Aksular
Dil Kursları ve Sınavları Uzmanı
Hilal.Aksular@goethe.de
Şuayp Beyazıt Çiy Şuayp Beyazıt Çiy
Dil Kursları ve Sınavları Uzmanı
Suayp-Beyazit.Ciy@goethe.de
Suzan Oktay Avcıbaşı Suzan Oktay Avcıbaşı
Dil Kursları ve Sınavları Uzmanı
Suzan.Oktay@goethe.de
Hidayet Utkan Tan Hidayet Utkan Tan
Dil Kursları ve Sınavları Uzmanı
Hidayet-Utkan.Tan@goethe.de
Recep Kurt Recep Kurt
Danışma
kurs@ankara.goethe.org
Dr. Barbara Frankenberg - Goethe-Institut Ankara Dr. Frankenberg Barbara
Enstitü Müdür Yardımcısı
Dil Bölümü Müdürü
Barbara.Frankenberg@goethe.de
Zarife Soyluçiçek - Goethe-Institut Ankara Zarife Soyluçiçek
Proje Müdürü „Okullar: Geleceğin Ortakları“
Eğitim Uzmanı
Zarife.Soylucicek@goethe.de
Eda Pak-Gökçebağ - Goethe-Institut Ankara Eda Pak-Gökçebağ
Proje Koordinatörü „Okullar: Geleceğin Ortakları" Girişimi
Eda.Pak-Goekcebag@goethe.de
Alev Yazıcı - Goethe-Institut Ankara Alev Yazıcı
Eğitim İşbirliği Müdürü
Alev.Yazici@goethe.de
Melek Ozansoy - Goethe-Institut Ankara Melek Ozansoy
Eğitim İşbirliği Uzmanı
Melek.Ozansoy@goethe.de
Semiha Tütüncü Semiha Tütüncü
PASCH Proje Asistanı
Semiha.Tuetuencue@goethe.de
Nilgün Öncel Nilgün Öncel
İdari ve Mali İşler Müdürü
Nilguen.Oencel@goethe.de
Gülten Aydın-Elmas Gülten Aydın-Elmas
İdari ve Mali İşler Uzmanı
Guelten.Aydin-Elmas@goethe.de
Aysun Türkyılmaz Aysun Türkyılmaz
İdari ve Mali İşler Uzmanı
Aysun.Tuerkyilmaz@goethe.de
Nuran Yıldırım Nuran Yıldırım
Telefon santralı görevlisi
Nuran.Yildirim@goethe.de
Pelin Yurdakurban Pelin Yurdakurban
Telefon santralı görevlisi
Pelin.Yurdakurban@goethe.de
Sebahattin Sayınbay Sebahattin Sayınbay
Bina sorumlusu
Sebahattin.Sayinbay@goethe.de
Tamer Altınbaş Tamer Altınbaş
Bina sorumlusu
Tamer.Altinbas@goethe.de
Murat Alabay Murat Alabay
Bilgi işlem sorumlusu
Murat.Alabay@goethe.de
Sinan Nefes Sinan Nefes
Medya teknisyeni
Sinan.Nefes@goethe.de
Murat Kozan Murat Kozan
Medya teknisyeni
Murat.Kozan@goethe.de