Çalışanlarımız

Goethe-Institut Ankara'nın Çalışanları / Webfoto © Louisa Marie Summer

Ankara’daki Goethe Enstitüsü çalışanlarıyla doğrudan iletişime geçebilirsiniz.Birimlerimizden birinde size yardımcı olacak ve sorularınızı yanıtlayacak bir yetkili mutlaka vardır.

Dr. Friedrich Dahlhaus
Enstitü Müdürü
Friedrich.Dahlhaus@goethe.de
Dr. Christiana Krämer-Hus-Hus / Webfoto Dr. Christiane Krämer-Hus Hus
Dil Bölümü Müdürü
Enstitü Müdür Yardımcısı
Christiane.Kraemer-Hus-Hus@goethe.de
Nuran Yıldırım Nuran Yıldırım
Halkla İlişkiler ve Dijitial Medya Uzmanı
Nuran.Yildirim@goethe.de
Dr. Friedrich Dahlhaus
Enstitü Müdürü
Friedrich.Dahlhaus@goethe.de
Sibel Ekmekcioğlu - Goethe-Institut Ankara Sibel Ekmekçioğlu
Kültürel Etkinlikler Uzmanı (müzik, tiyatro/ dans)
Sibel.Ekmekcioglu@goethe.de
Linda Rödel / Web-Calisanlar Linda Rödel Çiftçi
Kültürel Etkinlikler Uzmanı
(Film, Sergi)
Linda.Roedel@goethe.de
Ahmet Terkivatan Dr. Ahmet Terkivatan
Kütüphane ve Bilgi Merkezi Müdürü
Atatürk Bulvarı 131
Bakanlıklar / Kızılay
Tel.: 0 312 471 41 41
Ahmet.Terkivatan@goethe.de
Deniz Kaya - Goethe-Institut Ankara Deniz Kaya
Kütüphane Çalışanı
Deniz.Kaya@goethe.de
Rüzgar Aydemir - Goethe-Institut Ankara Deniz Gürsoy
Kütüphane Çalışanı
Deniz.Gürsoy@goethe.de
Dr. Christiana Krämer-Hus-Hus Dr. Christiane Krämer-Hus Hus
Dil Bölümü Müdürü
Enstitü Müdür Yardımcısı
Christiane.Kraemer-Hus-Hus@goethe.de
Cihan Yavuzyılmaz Cihan Yavuzyılmaz
Dil Kursları ve Sınavları Müdürü
Cihan.Yavuzyilmaz@goethe.de
Hilal Aksular Hilal Aksular
Dil Kursları ve Sınavları Uzmanı
Hilal.Aksular@goethe.de
Betül Kardes Betül Kardeş
Dil Kursları ve Sınavları Uzmanı
Betuel.Kardes@goethe.de
Yeşim Özcan
Start Deutsch 1 Sınavları Uzmanı
Yesim.Oezcan@goethe.de
Hidayet Utkan Tan Hidayet Utkan Tan
Start Deutsch 1 Sınavları Uzmanı ve Danışma
Hidayet-Utkan.Tan@goethe.de
Nagihan Basol Baran Nagihan Basol Baran
Start Deutsch 1 Sınavları Uzmanı
Nagihan.Basol.Baran@goethe.de
Dr. Christiana Krämer-Hus-Hus / Webfoto Dr. Christiane Krämer-Hus Hus
Dil Bölümü Müdürü
Enstitü Müdür Yardımcısı
Christiane.Kraemer-Hus-Hus@goethe.de
Zarife Soyluçiçek - Goethe-Institut Ankara Zarife Soyluçiçek
Proje Müdürü „Okullar: Geleceğin Ortakları“
Eğitim Uzmanı
Zarife.Soylucicek@goethe.de
Eda Pak-Gökçebağ - Goethe-Institut Ankara Eda Pak-Gökçebağ
Proje Koordinatörü „Okullar: Geleceğin Ortakları" Girişimi
Eda.Pak-Goekcebag@goethe.de
Dilek Eşmeli Dilek Eşmeli
Eğitim İşbirliği Müdürü
Dilek.Esmeli@goethe.de
Z. Nazli Gögericn Z. Nazlı Gögercin
Proje Birim Elemanı „Okullar: Geleceğin Ortakları" Girişimi
Zuelfue.Nazli.Goegercin@goethe.de
Nilgün Öncel Nilgün Öncel
İdari ve Mali İşler Müdürü
Nilguen.Oencel@goethe.de
  Hüsniye Kocak Hüsniye Koçak
İdari ve Mali İşler Uzmanı
Huesniye.Kocak@goethe.de
Gülten Aydın-Elmas Gülten Aydın-Elmas
İdari ve Mali İşler Uzmanı
Guelten.Aydin-Elmas@goethe.de
Aysun Türkyılmaz Aysun Türkyılmaz
İdari ve Mali İşler Uzmanı
Aysun.Tuerkyilmaz@goethe.de
Nuran Yıldırım Nuran Yıldırım
Telefon santralı görevlisi
Nuran.Yildirim@goethe.de
Funda Bilgiç / Goethe-Institut Ankara Funda Bilgiç
Telefon santralı görevlisi
Funda.Bilgic@goethe.de
Sebahattin Sayınbay Sebahattin Sayınbay
Bina sorumlusu
Sebahattin.Sayinbay@goethe.de
Tamer Altınbaş Tamer Altınbaş
Bina sorumlusu
Tamer.Altinbas@goethe.de
Osman Ayaşlı
Medya Teknikeri ve Şoför
Osman.Ayasli@goethe.de
Murat Alabay Murat Alabay
Bilgi işlem sorumlusu
Murat.Alabay@goethe.de