Çalışanlarımız

Tüm Kıbrıs Goethe- Institut çalışanlarıyla doğrudan iletişime geçebilirsiniz.
Birimlerimizden birinde size yardımcı olacak ve sorularınızı yanıtlayacak bir yetkili mutlaka vardır.

Karin Varga Karin Varga
Enstitü müdürü
Dil bölümü yöneticisi ve kültürel program yöneticisi
karin.varga@goethe.de
Elli Michael Elli Michael
İletişim ve Dijital Medya
Tel.: +357 22 674608
elli.michael@goethe.de
Karin Varga Karin Varga
Enstitü müdürü
Dil bölümü yöneticisi ve kültürel program yöneticisi
karin.varga@goethe.de
Natalie Stylianou Natalie Stylianou
Kültür ve Öğrenim
Tel.: +357 22 674606
natalie.stylianou@goethe.de
Karin Varga Karin Varga
Enstitü müdürü
Dil bölümü yöneticisi ve kültürel program yöneticisi
karin.varga@goethe.de
Christiane Wassmann Christiane Wassmann
Dil Kursları ve Sınavları Müdürü
Tel.: +357 22 666614
christiane.wassmann@goethe.de
Andrea Schuster Andrea Schuster
Dil Kursları ve Sınavlar
Tel.: +357 22 674608
andrea.schuster@goethe.de
Elena Diou Elena Diou
Projeler Dil Bölümü
Tel.: +357 22 674608
elena.diou@goethe.de
Karin Varga Karin Varga
Enstitü müdürü
Dil bölümü yöneticisi ve kültürel program yöneticisi
karin.varga@goethe.de
Natalie Stylianou Natalie Stylianou
Kültür ve Öğrenim
Tel.: +357 22 674606
natalie.stylianou@goethe.de
Nicole König Nicole König
İdari Yönetim
Tel.: +357 22 674608
nicole.koenig@goethe.de
Monika Kashiotis Monika Kashiotis
Hizmetli Personel
Tel.: +357 22 674608