Kaimahi

Goethe-Institut Team New Zealand / Aotearoa © © Goethe-Institut Neuseeland Goethe-Institut Team New Zealand / Aotearoa © Goethe-Institut Neuseeland

E āhei ana koe te toro tika ki ngā kaimahi o te rōpū Goethe-Institut i Aotearoa.
Tirohia ngā tūhono kei raro o ia tari hei rapu i te tangata pai hei whakautu i tō pātai. Ka pai ki a mātou te āwhina atu i a koe.


Christian Kahnt
Kaitohutohu
Waea.: +64 4 3856924
director@wellington.goethe.org
Judith Geare
Ūpoko Tari Reo
Deputy Director
Waea.: +64 4 3856924
judith.geare@wellington.goethe.org

Christian Kahnt
Kaitohutohu
Waea.: +64 4 3856924
director@wellington.goethe.org
Ulrike Rosenfeld
Āpiha Tikanga
Kaiwhakahaere ipurangi
Waea.: +64 4 3856924
arts@wellington.goethe.org

Christian Kahnt
Kaitohutohu
Waea.: +64 4 3856924
director@wellington.goethe.org
Ulrike Rosenfeld
Āpiha Tikanga
Kaiwhakahaere ipurangi
Waea.: +64 4 3856924
arts@wellington.goethe.org

Judith Geare
Ūpoko Tari Reo
Deputy Director
Waea.: +64 4 3856924
judith.geare@wellington.goethe.org
Martina Scharfenorth
Kaiako
Waea.: +64 21 829027
martina.scharfenorth@goethe.de
Arne Mucha
Kaiako
Arne.Mucha.extern@goethe.de
Anke Szczepanski
Kaiako
Waea.: +64 4 3856924
anke.szczepanski@wellington.goethe.org
Mahi Christidou
Kaiako
Waea.: +64 4 3856924
mahi.christidou@wellington.goethe.org
Elaine Jones
Kaiako
Waea.: +64 4 3856924
Elaine-Raewyn.Jones@wellington.goethe.org

Judith Geare
Ūpoko Tari Reo
Deputy Director
Waea.: +64 4 3856924
judith.geare@wellington.goethe.org
Heike Papenthin
Kaitohu Reo Tiamana
Waea.: +64 4 3856924
heike.papenthin@goethe.de

Elke Diedrichs
Head of Administration, IT-Manager
Waea.: +64 4 3813758
elke.diedrichs@wellington.goethe.org

Nora Müller
Tauira Tari Reo
Friederike Petereit
Tauira Hōtaka Tikanga