Kaimahi

Goethe-Institut Team New Zealand / Aotearoa © Goethe-Institut Neuseeland
E āhei ana koe te toro tika ki ngā kaimahi o te rōpū Goethe-Institut i Aotearoa.
Tirohia ngā tūhono kei raro o ia tari hei rapu i te tangata pai hei whakautu i tō pātai. Ka pai ki a mātou te āwhina atu i a koe.

Christian Kahnt - Portrait Christian Kahnt
Kaitohutohu
Waea.: +64 4 3856924
christian.kahnt@goethe.de
Judith Geare - Goethe-Institut Neuseeland Judith Geare
Ūpoko Tari Reo
Deputy Director
Waea.: +64 4 3856924
judith.geare@goethe.de

Christian Kahnt - Portrait Christian Kahnt
Kaitohutohu
Waea.: +64 4 3856924
christian.kahnt@goethe.de
Ulrike Rosenfeld - Goethe-Institut Neuseeland Ulrike Rosenfeld
Āpiha Tikanga
Kaiwhakahaere ipurangi
Waea.: +64 4 3856924
ulrike.rosenfeld@goethe.de

Christian Kahnt - Portrait Christian Kahnt
Kaitohutohu
Waea.: +64 4 3856924
christian.kahnt@goethe.de
Ulrike Rosenfeld - Goethe-Institut Neuseeland Ulrike Rosenfeld
Āpiha Tikanga
Kaiwhakahaere ipurangi
Waea.: +64 4 3856924
ulrike.rosenfeld@goethe.de

Judith Geare - Goethe-Institut Neuseeland Judith Geare
Ūpoko Tari Reo
Deputy Director
Waea.: +64 4 3856924
judith.geare@goethe.de
Gowtham Balaji - Goethe-Institut New Zealand Sophia Matschke
Tari Reo
Waea.: +64 4 3856924
sophia.matschke@goethe.de
Anke Szczepanski - Goethe-Institut Neuseeland Anke Szczepanski
Kaiako
anke.szczepanski@goethe.de
Yasmin Rosner - Portrait Yasmin Rosner
Kaiako
Jess Macauley Portrait Jess Macauley
Kaiako
Mahi Christidou - Goethe-Institut Neuseeland Mahi Christidou
Kaiako
Arrenda Maryzona - Goethe-Institut Neuseeland Arrenda Maryzona
Kaiako
Portrait Julia Rietze Julia Rietze
Kaiako
Janelle Wood - Portrait Janelle Wood
Kaiako
Ulrike Fister, Portrait Ulrike Fister
Kaiako

Judith Geare - Goethe-Institut Neuseeland Judith Geare
Ūpoko Tari Reo
Deputy Director
Waea.: +64 4 3856924
judith.geare@goethe.de
Alexandra Töniges - Goethe-Institut Neuseeland Alexandra Töniges
Kaitohu Reo Tiamana
Waea.: +64 27 261 42 79
alexandra.toeniges@goethe.de

Elke Diedrichs - Goethe-Institut Neuseeland Elke Diedrichs
Head of Administration, IT-Manager
Waea.: +64 4 3813758
elke.diedrichs@goethe.de

Portrait Yona Brand Yona Sofie Brand
Tauira Hōtaka Tikanga