Snelle toegang:
Direct naar inhoud gaan (Alt 1)Direct naar secundaire navigatie gaan (Alt 3)Direct naar hoofdnavigatie gaan (Alt 2)

Medewerkers

  • Gruppenfoto Goethe-Institut Brüssel © Caroline Lessire
  • Goethe-Institut Brüssel 2016 © Goethe-Institut Brüssel Photo: Caroline Lessire
  • Goethe-Institut Brüssel 2015 © Goethe-Institut Brüssel Photo: Saskia Vanderstichele

U kan direct contact opnemen met alle medewerkers van het Goethe-Institut Brussel. We helpen u graag verder. Op dit moment zijn we enkel via e-mail bereikbaar!
Elke Kaschl-Mohni Dr. Elke Kaschl Mohni
Directrice van het Instituut
Directrice van de Regio "Zuidwest-Europa"
Verantwoordelijke voor de EU-contacten van het Goethe-Institut
Tel.: +32 2 2381164
Dir-Bruessel@goethe.de
Uwe Rau Uwe Rau
Plaatsvervangend Instituutsdirecteur
Directeur taalafdeling van de regio "Zuidwest-Europa"
Tel.: +32 2 2345783
Uwe.Rau@goethe.de
Chantal Boersen Chantal Boersen
Assistent van het direction
Tel.: +32 2 2381164
Chantal.Boersen@goethe.de
Fredo Samuel Fredo Samuel
Zakelijk Directeur van de Regio "Zuidwest-Europa"
Plaatsvervangend Directeur van de Regio "Zuidwest-Europa"
Tel.: +32 2 2381167
fredo.samuel@goethe.de
Ana Ratón Ferro Ana Ratón Ferro
Controlling
Tel.: +32 2 238 11 65
Ana.Raton-Ferro@goethe.de
 Ingrid Floreal Aloña Elizalde
Directrice culturele programmatie van de regio "Zuidwest-Europa"
Tel.: +32 2 2352638
Alonia.Elizalde@goethe.de
Julian Volz Julian Volz
Cultuurprogramma/ Filmarchief
Tel.: +32 2 2381166
Julian.Volz@goethe.de
Maud Qamar Maud Qamar
Coördinatie van het project "Freiraum"
Tel.: +32 2 2742045
Maud.Qamar@goethe.de
Jana Haeckel Dr. Jana J. Haeckel
Projectcoordinatie „Everything passes except the past"
Cultuurprogramma
Jana.Haeckel@goethe.de
Marlena Von Wedel Marlena Von Wedel
Cultuurprogramma / Project Voorzitterschap van de Raad van de EU 2020
Tel.: +32 2 274 20 47
Marlena.Von.Wedel@goethe.de
Andrea Bélafi Andrea Bélafi
Directrice informatie afdeling van de regio "Zuidwest-Europa"
Tel.: +32 2 2345784
Andrea.Belafi@goethe.de
Benjamin Panten Benjamin Panten
Interneteditor en communicatie
Tel.: +32 2 274 20 40
Benjamin.Panten@goethe.de
TWD Tanya Wittal-Düerkop
Pers en PR
Tanya.Wittal-Dueerkop@goethe.de
Antonia Blau Antonia Blau
Directrice EU-verbindingsbureau
Tel.: +32 2 2381162
Antonia.Blau@goethe.de
Sven Scoric Sven Skoric
EU-verbindingsbureau
Tel.: +32 2 2136022
Sven.Skoric@goethe.de
Wanda Poitschke Wanda Poitschke
Creative Flip en Assistentie EU-bureau
Tel.: +32 2 213 60 27
Wanda.Poitschke@goethe.de
Simone Rudolf Simone Rudolf
EU-verbindingsbureau
Tel.: +33 1 44439299
Simone.Rudolf@goethe.de
 Ingrid Floreal Elisabeth Thienemann
Bureau européen
Tel.: +32 2 238 11 65
Elisabeth.Thienemann@goethe.de
Sina Lebert Sina Lebert
EU Liaison Officer
Tel.: +32 2 2105282
Sina.Lebert@goethe.de
Elisa Sjödin Elisa Sjödin
EU Controlling & Monitoring
Elisa.Sjoedin@goethe.de
Jan Wilker Jan Wilker
Projectleider StartNet
Tel.: +32 2 2381160
Jan.Wilker@goethe.de
Gesa Spätling Gesa Spätling
Project StartNet
Tel.: +32 2 213 6021
Gesa.Spaetling@goethe.de
Dubravka Jurisic Dubravka Jurisic
Projektleidster Creative FLIP
Tel.: +32 2 2742042
Dubravka.Jurisic@goethe.de
Rie Alkemade Rie Alkemade
Project Cultural Relations Platform
Rie.Alkemade@goethe.de
Ernest Thiesmeier Ernest Thiesmeier
Assistentie Voices of Culture en i-Portunus
Tel.: +32 2 274 20 46
Ernest.Thiesmeier@goethe.de
Uwe Rau Uwe Rau
Plaatsvervangend Instituutsdirecteur
Directeur taalafdeling van de regio "Zuidwest-Europa"
Tel.: +32 2 2345783
Uwe.Rau@goethe.de
Anne Swietlik Anne Swietlik
Verantwoordelijke cursussen en examens
Tel.: +32 2 2381161
Anne.Swietlik@goethe.de
Isabel Stüker Isabel Stüker
Project "Europanetzwerk Deutsch“
Tel.: +32 2 235 26 37
Isabel.Stueker@goethe.de
Anja Pohler Anja Pohler
Lesgever | Multimedia en gecombineerd onderwijs
Tel.: +32 2 2352632
Anja.Pohler@goethe.de
 Carine Van de Steene Carine Van de Steene
Secretariaat taalcursussen
Tel.: +32 2 2345785
Carine.Van-de-Steene@goethe.de
Uwe Rau Uwe Rau
Plaatsvervangend Instituutsdirecteur
Directeur taalafdeling van de regio "Zuidwest-Europa"
Tel.: +32 2 2345783
Uwe.Rau@goethe.de
Gerhard Salbeck Gerhard Salbeck
Onderwijsexpert
Tel.: +32 2 235 26 34
Gerhard.Salbeck@goethe.de
Sandra Kuna Sandra Kuna
Coördinatie Duits voor educatieve samenwerking/PASCH
Tel.: +32 2 2345787
Sandra.Kuna@goethe.de
Annette Huerre Annette Huerre
Hoofd administratie
Tel.: +32 2 234 57 88
Annette.Huerre@goethe.de
Monika Raschke Monika Raschke
Boekhouding
Tel.: +32 2 2352631
Monika.Raschke@goethe.de
Jasmina Boughriba Jasmina Boughriba
Boekhouding
Tel.: +32 2 2352635
Jasmina.Boughriba@goethe.de
Heinz Hune Heinz Hune
ICT
Tel.: +32 2 2381169
Heinrich.Hune@goethe.de
 Ingrid Floreal Ingrid Floreal
Onthaal
Tel.: +32 2 2303970
Ingrid.Floreal@goethe.de
Michaela Freisberg Michaela Freisberg
Onthaal
Tel.: +32 2 2303970
Michaela.Freisberg@goethe.de
Paraskevi Tharrouniatis Paraskevi Tharrouniatis
Schoomaakpersoneel
Tel.: +32 2 2303970
Foto Adrian Mengedoth Adrian Mengedoht
Internationale jeugdvrijwilliger
Tel.: +32 2 2345788
Adrian.Mengedoht.extern@goethe.de
Top