Snelle toegang:

Direct naar inhoud gaan (Alt 1)Direct naar secundaire navigatie gaan (Alt 3)Direct naar hoofdnavigatie gaan (Alt 2)

Medewerkers


U kan direct contact opnemen met alle medewerkers van het Goethe-Institut Brussel. We helpen u graag verder. 
Elke Kaschl-Mohni Dr. Elke Kaschl Mohni
Directrice van het Instituut
Directrice van de Regio "Zuidwest-Europa"
Verantwoordelijke voor de EU-contacten van het Goethe-Institut
Tel.: +32 2 5858506
Dir-Bruessel@goethe.de
Uwe Rau
Plaatsvervangend Instituutsdirecteur
Directeur taalafdeling van de regio "Zuidwest-Europa"
Tel.: +32 2 5858510
Uwe.Rau@goethe.de
Chantal Chantal Boersen
Assistent van het direction
Tel.: +32 2 5858506
Chantal.Boersen@goethe.de
Kerstin Schwabe
Zakelijk Directrice van de Regio "Zuidwest-Europa"
Plaatsvervangend Directrice van de Regio "Zuidwest-Europa"
Tel.: +32 2 5858580
kerstin.schwabe@goethe.de
Ana Ana Ratón Ferro
Controlling
Tel.: +32 2 5858581
Ana.Raton-Ferro@goethe.de
Alonia Aloña Elizalde
Directrice culturele programmatie van de regio "Zuidwest-Europa"
Tel.: +32 2 5858540
Alonia.Elizalde@goethe.de
Julian Volz Julian Volz
Cultuurprogramma/ Filmarchief
Tel.: +32 2 5858541
Julian.Volz@goethe.de
Marlena Von Wedel Marlena Von Wedel
Cultuurprogramma
Tel.: +32 2 5858542
Marlena.Von.Wedel@goethe.de
Brigitte Döllgast
Directrice informatie afdeling van de regio "Zuidwest-Europa"
Brigitte.Doellgast@goethe.de
Magdalena Rausch Magdalena Rausch
Pers en PR
Magdalena.Rausch@goethe.de
Benjamin Panten Benjamin Panten
Internetredactie en communicatie
Tel.: +32 2 5858531
Benjamin.Panten@goethe.de
Karen Kuntze Karen Kuntze
Internationale jeugdvrijwilligster
Tel.: +32 2 5858533
Karen.Kuntze.extern@goethe.de
Philip Philip Hanna
Directeur EU-programmatie
Tel.: +32 2 5858550
Philip.Hanna@goethe.de
Simone Rudolf Simone Rudolf
EU-verbindingsbureau
Tel.: +33 1 44439299
Simone.Rudolf@goethe.de
 Ingrid Floreal Elisabeth Thienemann
EU-verbindingsbureau (momenteel met ouderschapsverlof)
Tel.: +32 2 5858552
Elisabeth.Thienemann@goethe.de
 Ingrid Floreal Pinar Elman
EU-verbindingsbureau (als vertegenwoordiger)
Pinar.Elman@Goethe.de
Robert Skvarc
EU-verbindingsbureau
Tel.: +3225858555
Robert.Skvarc@goethe.de
Sina Lebert Sina Lebert
EU-verbindingsbureau
Tel.: +32 2 5858554
Sina.Lebert@goethe.de
Ulrike Bausch Bausch Ulrike
EU-verbindingsbureau
Tel.: +3225858556
Ulrike.Bausch@goethe.de
Georg Georg Huber-Grabenwarter
EU-verbindingsbureau
Tel.: +33 1 44 43 92 74
Georg.Huber-Grabenwarter@goethe.de
Portrait van Victoria Bulla Victoria Bulla
Assistentie EU-bureau
Tel.: +3225858508
Victoria.Bulla@goethe.de
Jan Wilker Jan Wilker
Coördinatie van het project StartNet
Tel.: +32 2 5858560
Jan.Wilker@goethe.de
Diana Diana Sutea
Project Skills for Life
Tel.: +32 2 5858562
Diana.Sutea@goethe.de
Dubravka Jurisic Dubravka Jurišić
Coördinatie van het project Creative FLIP
Tel.: +32 2 5858563
Dubravka.Jurisic@goethe.de
Wanda Poitschke Wanda Poitschke
Project Creative FLIP
Tel.: +32 2 5858564
Wanda.Poitschke@goethe.de
Rie Alkemade Rie Alkemade
Project Cultural Relations Platform
Tel.: +32 2 5858571
Rie.Alkemade@goethe.de
Ernest Thiesmeier Ernest Thiesmeier
Project Voices of Culture en i-Portunus
Tel.: +32 2 5858569
Ernest.Thiesmeier@goethe.de
Maud Qamar Maud Qamar
Coördinatie van het project EU-LAS Culture
Tel.: +32 2 5858566
Maud.Qamar@goethe.de
Dounya Dounya Hallaq
Projectassistent Halaqat
dounya.hallaq@goethe.de
Vera Uvarova Vera Uvarova
Internationale jeugdvrijwilligster
Tel.: +32 2 5858557
Vera.Uvarova.extern@goethe.de
Uwe Rau
Plaatsvervangend Instituutsdirecteur
Directeur taalafdeling van de regio "Zuidwest-Europa"
Tel.: +32 2 5858510
Uwe.Rau@goethe.de
Anne Swietlik Anne Swietlik
Verantwoordelijke cursussen en examens
Tel.: +32 2 5858511
Anne.Swietlik@goethe.de
Dr. Franziska Humphreys Dr. Franziska Humphreys
Verantwoordelijke van het programma "Europanetzwerk Deutsch"
Tel.: +32 2 5858525
Franziska.Humphreys@goethe.de
Isabel Stüker Isabel Stüker
Programma "Europanetzwerk Deutsch“
Tel.: +32 2 5858526
Isabel.Stueker@goethe.de
Anja Pohler Anja Pohler
Lesgever
Tel.: +32 2 5858512
Anja.Pohler@goethe.de
Sabine Merzenich
Lesgever
Tel.: +32 2 5858513
Sabine.merzenich@goethe.de
Lissi Mélissa-Amélie Gibis-Roth
Secretariaat taalcursussen
Tel.: +32 2 5858502
Melissa-amelie.gibis-roth@goethe.de
Margit Oberleiter
Secretariaat taalcursussen
Margit.Oberleiter@Goethe.de
Mara Guht Mara Guht
Internationale jeugdvrijwilligster
Tel.: +32 2 5858522
Mara.Guht.extern@goethe.de
Uwe Rau
Plaatsvervangend Instituutsdirecteur
Directeur taalafdeling van de regio "Zuidwest-Europa"
Tel.: +32 2 5858510
Uwe.Rau@goethe.de
Gerhard Salbeck Gerhard Salbeck
Onderwijsexpert
Tel.: +32 2 5858520
Gerhard.Salbeck@goethe.de
Sandra Kuna Sandra Kuna
Coördinatie Duits voor educatieve samenwerking/PASCH
Tel.: +32 2 5858521
Sandra.Kuna@goethe.de
Anja Pohler Anja Pohler
Verantwoordelijke van Duits voor educatieve samenwerking
Tel.: +32 2 5858512
Anja.Pohler@goethe.de
Diana Diana Sutea
Project Skills for Life
Tel.: +32 2 5858562
Diana.Sutea@goethe.de
Olivia Pieczewski
Uitzendkracht student
Olivia.Pieczewski.extern@goethe.de
Annette Huerre Annette Huerre
Hoofd administratie
Tel.: +32 2 5858585
annette.huerre@goethe.de
Alexander Alles
Boekhouding
Tel.: +32 2 5858583
Alexander.Alles@goethe.de
Pamela Stauber Pamela Stauber
Boekhouding
Tel.: +32 2 5858 584
Pamela.Stauber@goethe.de
Foto Steffi Engelmann Steffi Engelmann
Boekhouding
Tel.: +32 2 5858589
Steffi.engelmann@goethe.de
Guido Guido Ronconi
Boekhouding
Guido.Ronconi@Goethe.de
Heinz Hune Heinz Hune
ICT
Tel.: +32 2 5858588
Heinrich.Hune@goethe.de
Annett Mollica-Ernst
Klerk Bestuur
Tel.: +32 2 5858586
Annett.Mollica-Ernst@goethe.de
 Ingrid Floreal Ingrid Floreal
Onthaal
Tel.: +32 2 5858598
Ingrid.Floreal@goethe.de
Michaela Freisberg Michaela Freisberg
Onthaal
Tel.: +32 2 5858599
Michaela.Freisberg@goethe.de
Paraskevi Tharrouniatis Paraskevi Tharrouniatis
Schoomaakpersoneel
Anne Ehmke Anne Ehmke
Internationale jeugdvrijwilligster
Tel.: +32 2 5858587
Anne.Ehmke.extern@goethe.de
Top