Medewerkers

  • Gruppenfoto Goethe-Institut 2017 © Goethe-Institut Brüssel Foto: Caroline Lessire
  • Goethe-Institut Brüssel 2016 © Goethe-Institut Brüssel Photo: Caroline Lessire
  • Goethe-Institut Brüssel 2015 © Goethe-Institut Brüssel Photo: Saskia Vanderstichele


U kan direct contact opnemen met alle medewerkers van het Goethe-Institut Brüssel. Links vindt u onder de verschillende afdelingen de persoon die u het beste met uw vraag kan helpen. We helpen u graag verder!

Susanne Höhn
Directrice van het Instituut
Directrice van de Regio Zuidwest-Europa
Verantwoordelijke voor de EU-contacten van het Goethe-Institut
Tel.: +32 2 2381164
Fax: +32 2 2307725
dir@bruessel.goethe.org
Klaus Brodersen Klaus Brodersen
Plaatsvervangend Instituutsdirecteur
Directeur taalafdeling met regionale bevoegdheid over Zuidwest-Europa
Tel.: +32 2 2345783
Fax: +32 2 2307725
klaus.brodersen@goethe.de
Chantal Boersen Chantal Boersen
Secretariaat
Tel.: +32 2 2381164
Fax: +32 2 230 77 25
chantal.boersen@goethe.de
Fredo Samuel
Zakelijk Directeur van de Regio Zuidwest-Europa
Plaatsvervangend Directeur van de Regio
Tel.: +32 2 2381167
Fax: +32 2 2307725
fredo.samuel@goethe.de
Jacqueline Cabaço Jacqueline Cabaço
Controlling voor de Regio Zuidwest-Europa
Tel.: +32 2 238 11 65
Fax: +32 2 230 77 25
jacqueline.cabaco@goethe.de
Cristina Nord Cristina Nord
Hoofd culturele programmatie
Tel.: +32 2 2352638
Fax: +32 2 230 77 25
cristina.nord@goethe.de
Julian Volz Julian Volz
Cultuurprogramma
Tel.: +32 2 2381166
Fax: +32 2 230 77 25
julian.volz@goethe.de
Thomas Küchenberg
Cultuurprogramma
Tel.: +32 2 2345786
Fax: +32 2 230 77 25
thomas.kuechenberg@goethe.de
Maud Qamar Maud Qamar
Coördinatie van het project "Freiraum"
Tel.: +32 2 2742045
Fax: +32 2 230 77 25
maud.qamar@goethe.de
Andrea Bélafi Andrea Bélafi
Leiterin Information mit regionalem Fachauftrag
Tel.: +32 2 2345784
Fax: +32 2 2307725
andrea.belafi@goethe.de
Benjamin Panten Benjamin Panten
Intranet | Webredactie | Social Media
Tel.: +32 2 274 20 40
Fax: +32 2 230 77 25
benjamin.panten@goethe.de
 Ingrid Floreal Sophie Rottiers
Pers en PR
Tel.: +32 2 2352633
Fax: +32 2 2307725
sophie.rottiers@goethe.de
Antonia Blau
Hoofd EU-verbindingsbureau
Tel.: +32 2 2381162
Fax: +32 2 230 77 25
antonia.blau@goethe.de
Simone Rudolf Simone Rudolf
Medewerkster EU-verbindingsbureau
Tel.: +33 1 44439299
simone.rudolf@goethe.de
Sven Skoric
Medewerker EU-verbindingsbureau
Tel.: +32 22804683
Fax: +32 2 230 77 25
sven.skoric@goethe.de
Sebastian Seiffert Sebastian Seiffert
Medewerker EU-verbindingsbureau
Tel.: +32 2 2345789
Fax: +32 2 230 77 25
sebastian.seiffert@goethe.de
Jan Wilker Jan Wilker
Projektleiter Europäische Lernplattform
Tel.: +32 2 2381160
Fax: +32 2 2307725
jan.wilker@goethe.de
Gesa Spätling Gesa Spätling
Projekt Europäische Lernplattform
Tel.: +32 2 2381160
Fax: +32 2 2307725
gesa.spaetling@goethe.de
Klaus Brodersen Klaus Brodersen
Plaatsvervangend Instituutsdirecteur
Directeur taalafdeling met regionale bevoegdheid over Zuidwest-Europa
Tel.: +32 2 2345783
Fax: +32 2 2307725
klaus.brodersen@goethe.de
Anne Swietlik
Verantwoordelijke cursussen en examens
Tel.: +32 2 2381161
Fax: +32 2 2307725
anne.swietlik@goethe.de
Margit-C. Pfänder Margit-C. Pfänder
"Duits in Europa"
Tel.: +32 2 2352637
Fax: +32 2 2307725
margit.pfaender@goethe.de
Anja Pohler
Lesgever | Multimedia en gecombineerd onderwijs
Tel.: +32 2 2352632
Fax: +32 2 2307725
anja.pohler@goethe.de
Christel Geuenich
Lesgever
Tel.: +32 2 2303970
Fax: +32 2 2307725
christel.geuenich@goethe.de
Sonja Kreuzinger
Medewerkster taalafdeling
Tel.: +32 2 235 2630
Fax: +32 2 2307725
sonja.kreuzinger@goethe.de
Carine Van de Steene
Medewerkster taalafdeling
Tel.: +32 2 2345785
Fax: +32 2 2307725
carine.van-de-steene@goethe.de
Klaus Brodersen Klaus Brodersen
Plaatsvervangend Instituutsdirecteur
Directeur taalafdeling met regionale bevoegdheid over Zuidwest-Europa
Tel.: +32 2 2345783
Fax: +32 2 2307725
klaus.brodersen@goethe.de
Gerhard Salbeck
Expert voor onderwijs
Tel.: +32 2 235 26 34
Gerhard.Salbeck@goethe.de
Sandra Kuna Sandra Kuna
Medewerkster taalafdeling met regionale bevoegdheid over Zuidwest-Europa
Tel.: +32 2 2345787
Sandra.Kuna@goethe.de
Annette Huerre Annette Huerre
Hoofd administratie
Tel.: +32 2 234 57 88
Fax: +32 2 230 77 25
annette.huerre@goethe.de
Monika Raschke Monika Raschke
Boekhouding
Tel.: +32 2 2352631
Fax: +32 2 2307725
monika.raschke@goethe.de
Jasmina Boughriba Jasmina Boughriba
Boekhouding
Tel.: +32 2 2352635
Fax: +32 2 2307725
jasmina.boughriba@goethe.de
Heinz Hune Heinz Hune
ICT
Tel.: +32 2 2381169
Fax: +32 2 2307725
heinrich.hune@goethe.de
 Ingrid Floreal Ingrid Floreal
Onthaal | Telefooncentrale
Tel.: +32 2 2303970
Fax: +32 2 2307725
ingrid.floreal@goethe.de
Michaela Freisberg
Onthaal | Telefooncentrale
Tel.: +32 2 2303970
Fax: +32 2 2307725
michaela.freisberg@goethe.de
 Samira Nasr Samira Nasr
Schoomaakpersoneel
Tel.: +32 2 2303970
Fax: +32 2 2307725
Paraskevi Tharrouniatis Paraskevi Tharrouniatis
Schoomaakpersoneel
Tel.: +32 2 2303970
Fax: +32 2 2307725
Tobias Schramm Tobias Schramm
Vrijwilligerswerk
Tel.: +32 2 2345788
Fax: +32 2 2307725
tobias.schramm@goethe.de