Snelle toegang:

Direct naar inhoud gaan (Alt 1)Direct naar secundaire navigatie gaan (Alt 3)Direct naar hoofdnavigatie gaan (Alt 2)

Medewerkers


U kan direct contact opnemen met alle medewerkers van het Goethe-Institut Brussel. We helpen u graag verder. 
Elke Kaschl-Mohni Dr. Elke Kaschl Mohni
Directrice van het Instituut
Directrice van de Regio "Zuidwest-Europa"
Verantwoordelijke voor de EU-contacten van het Goethe-Institut
Tel.: +32 2 5858506
Dir-Bruessel@goethe.de
Uwe Rau Uwe Rau
Plaatsvervangend Instituutsdirecteur
Directeur taalafdeling van de regio "Zuidwest-Europa"
Tel.: +32 2 5858510
Uwe.Rau@goethe.de
Chantal Boersen Chantal Boersen
Assistent van het direction
Tel.: +32 2 5858506
Chantal.Boersen@goethe.de
Kerstin Schwabe
Zakelijk Directrice van de Regio "Zuidwest-Europa"
Plaatsvervangend Directrice van de Regio "Zuidwest-Europa"
Tel.: +32 2 5858580
kerstin.schwabe@goethe.de
Ana Ratón Ferro Ana Ratón Ferro
Controlling
Tel.: +32 2 5858581
Ana.Raton-Ferro@goethe.de
 Ingrid Floreal Aloña Elizalde
Directrice culturele programmatie van de regio "Zuidwest-Europa"
Tel.: +32 2 5858540
Alonia.Elizalde@goethe.de
Julian Volz Julian Volz
Cultuurprogramma/ Filmarchief | Coördinatie van het project Unzivilgesellschaft
Tel.: +32 2 5858541
Julian.Volz@goethe.de
Marlena Von Wedel Marlena Von Wedel
Cultuurprogramma
Tel.: +32 2 5858542
Marlena.Von.Wedel@goethe.de
 Ingrid Floreal Anne Kurr
Coördinatie van het project Post-Corona-Lehren
Tel.: +32 2 5858543
Anne.Kurr@goethe.de
Andrea Bélafi Andrea Bélafi
Directrice informatie afdeling van de regio "Zuidwest-Europa"
Tel.: +32 2 5858530
Andrea.Belafi@goethe.de
Benjamin Panten Benjamin Panten
Interneteditor en communicatie
Tel.: +32 2 5858531
Benjamin.Panten@goethe.de
TWD Tanya Wittal-Düerkop
Pers en PR
Tel.: +32 2 5858532
Tanya.Wittal-Dueerkop@goethe.de
Carolin Fröhlich  Carolin Fröhlich
Internationale jeugdvrijwilligster
Tel.: +32 2 5858533
Carolin.Froehlich.extern@goethe.de
Philip Hanna Philip Hanna
Directeur EU-programmatie
Tel.: +32 2 5858550
Philip.Hanna@goethe.de
Simone Rudolf Simone Rudolf
EU-verbindingsbureau
Tel.: +33 1 44439299
Simone.Rudolf@goethe.de
 Ingrid Floreal Elisabeth Thienemann
EU-verbindingsbureau
Tel.: +32 2 5858552
Elisabeth.Thienemann@goethe.de
Sophie Schneider
EU-verbindingsbureau
Tel.: +32 2 5858553
Sophie.Schneider@goethe.de
Sina Lebert Sina Lebert
EU-verbindingsbureau
Tel.: +32 2 5858554
Sina.Lebert@goethe.de
 Ingrid Floreal Marie Laville
Assistentie EU-bureau
Tel.: +32 2 5858507
Marie.Laville@goethe.de
Jan Wilker Jan Wilker
Coördinatie van het project StartNet
Tel.: +32 2 5858560
Jan.Wilker@goethe.de
Gesa Spätling Gesa Spätling
Project StartNet | Project Skills for Life
Tel.: +32 2 5858561
Gesa.Spaetling@goethe.de
 Ingrid Floreal Diana Sutea
Project Skills for Life | Project You(th) Can Impact
Tel.: +32 2 5858562
Diana.Sutea@goethe.de
Dubravka Jurisic Dubravka Jurišić
Coördinatie van het project Creative FLIP
Tel.: +32 2 5858563
Dubravka.Jurisic@goethe.de
Wanda Poitschke Wanda Poitschke
Project Creative Flip
Tel.: +32 2 5858564
Wanda.Poitschke@goethe.de
Rie Alkemade Rie Alkemade
Project Cultural Relations Platform
Tel.: +32 2 5858571
Rie.Alkemade@goethe.de
Alan Quireyns
Coördinatie van het project i-Portunus
Tel.: + 32 2 5858565
Alan.Quireyns@goethe.de
Elisa Sjödin Elisa Sjödin
EU Controlling & Monitoring | Project i-Portunus
Tel.: +32 2 5858555
Elisa.Sjoedin@goethe.de
Ernest Thiesmeier Ernest Thiesmeier
Project Voices of Culture en i-Portunus
Tel.: +32 2 5858569
Ernest.Thiesmeier@goethe.de
Maud Qamar Maud Qamar
Coördinatie van het project EU-LAS Culture
Tel.: +32 2 5858566
Maud.Qamar@goethe.de
Uwe Rau Uwe Rau
Plaatsvervangend Instituutsdirecteur
Directeur taalafdeling van de regio "Zuidwest-Europa"
Tel.: +32 2 5858510
Uwe.Rau@goethe.de
Anne Swietlik Anne Swietlik
Verantwoordelijke cursussen en examens
Tel.: +32 2 5858511
Anne.Swietlik@goethe.de
Dr. Franziska Humphreys Dr.
Tel.: +32 2 5858525
Franziska.Humphreys@goethe.de
Isabel Stüker
Tel.: +32 2 5858526
Isabel.Stueker@goethe.de
Anja Pohler Anja Pohler
Lesgever | Multimedia en gecombineerd onderwijs
Tel.: +32 2 5858512
Anja.Pohler@goethe.de
Friederike Beulshausen Friederike Beulshausen
Secretariaat taalcursussen
Tel.: +32 2 5858501
Friederike.Beulshausen@goethe.de
Daniela Martins Daniela Martins
Secretariaat taalcursussen
Tel.: +32 2 5858502
Daniela.Martins@goethe.de
Paulina Kniola
Internationale jeugdvrijwilligster
Tel.: +32 2 5858522
Paulina.Kniola.extern@goethe.de
Uwe Rau Uwe Rau
Plaatsvervangend Instituutsdirecteur
Directeur taalafdeling van de regio "Zuidwest-Europa"
Tel.: +32 2 5858510
Uwe.Rau@goethe.de
Gerhard Salbeck Gerhard Salbeck
Onderwijsexpert
Tel.: +32 2 5858520
Gerhard.Salbeck@goethe.de
Sandra Kuna Sandra Kuna
Coördinatie Duits voor educatieve samenwerking/PASCH
Tel.: +32 2 5858521
Sandra.Kuna@goethe.de
 Ingrid Floreal Diana Sutea
Project Skills for Life | Project You(th) Can Impact
Tel.: +32 2 5858562
Diana.Sutea@goethe.de
Annette Huerre Annette Huerre
Hoofd administratie
Tel.: +32 2 5858585
Annette.Huerre@goethe.de
Monika Raschke Monika Raschke
Boekhouding
Tel.: +32 2 5858582
Monika.Raschke@goethe.de
Alexander Alles
Boekhouding
Tel.: +32 2 5858583
Alexander.Alles@goethe.de
Heinz Hune Heinz Hune
ICT
Tel.: +32 2 5858588
Heinrich.Hune@goethe.de
 Ingrid Floreal Ingrid Floreal
Onthaal
Tel.: +32 2 5858598
Ingrid.Floreal@goethe.de
Michaela Freisberg Michaela Freisberg
Onthaal
Tel.: +32 2 5858599
Michaela.Freisberg@goethe.de
Paraskevi Tharrouniatis Paraskevi Tharrouniatis
Schoomaakpersoneel
Leo Fischer
Internationale jeugdvrijwilliger
Tel.: +32 2 5858586
Leo.Fischer.extern@goethe.de
Top