Medewerkers

  • Gruppenfoto Goethe-Institut Brüssel © Caroline Lessire
  • Goethe-Institut Brüssel 2016 © Goethe-Institut Brüssel Photo: Caroline Lessire
  • Goethe-Institut Brüssel 2015 © Goethe-Institut Brüssel Photo: Saskia Vanderstichele


U kan direct contact opnemen met alle medewerkers van het Goethe-Institut Brüssel. Links vindt u onder de verschillende afdelingen de persoon die u het beste met uw vraag kan helpen. We helpen u graag verder!

Susanne Höhn Susanne Höhn
Directrice van het Instituut
Directrice van de Regio Zuidwest-Europa
Verantwoordelijke voor de EU-contacten van het Goethe-Institut
Tel.: +32 2 2381164
dir-bruessel@goethe.de
Klaus Brodersen Klaus Brodersen
Plaatsvervangend Instituutsdirecteur
Directeur taalafdeling met regionale bevoegdheid over Zuidwest-Europa
Tel.: +32 2 2345783
klaus.brodersen@goethe.de
Chantal Boersen Chantal Boersen
Secretariaat
Tel.: +32 2 2381164
chantal.boersen@goethe.de
Fredo Samuel Fredo Samuel
Zakelijk Directeur van de Regio Zuidwest-Europa
Plaatsvervangend Directeur van de Regio
Tel.: +32 2 2381167
fredo.samuel@goethe.de
Ana Ratón Ferro
Controlling
Ana.Raton-Ferro@goethe.de
Cristina Nord Cristina Nord
Hoofd culturele programmatie
Tel.: +32 2 2352638
cristina.nord@goethe.de
Julian Volz Julian Volz
Cultuurprogramma/ Filmarchief
Tel.: +32 2 2381166
julian.volz@goethe.de
Maud Qamar Maud Qamar
Coördinatie van het project "Freiraum"
Tel.: +32 2 2742045
maud.qamar@goethe.de
Jana Haeckel Jana J. Haeckel
Projectcoordinatie excellentieproject „Everything passes except the past"
Cultuurprogramma
jana.haeckel@goethe.de
Andrea Bélafi Andrea Bélafi
Hoofd informatie afdeling
Tel.: +32 2 2345784
andrea.belafi@goethe.de
Benjamin Panten Benjamin Panten
Intranet | Webredactie | Social Media | WWW-A
Tel.: +32 2 274 20 40
benjamin.panten@goethe.de
TWD Tanya Wittal-Düerkop
Pers en PR
Tanya.Wittal-Dueerkop@goethe.de
Antonia Blau Antonia Blau
Hoofd EU-verbindingsbureau
Tel.: +32 2 2381162
antonia.blau@goethe.de
Jacqueline Cabaço Jacqueline Cabaço
EU-verbindingsbureau
Tel.: +32 2 238 11 65
jacqueline.cabaco@goethe.de
 Samira Nasr Rima Habasch
Europese projecten
rima.habasch@goethe.de
Wanda Poitschke Wanda Poitschke
Assistentie EU-bureau en i-Portunus
Tel.: +32 2 213 60 27
wanda.poitschke@goethe.de
Simone Rudolf Simone Rudolf
Medewerkster EU-verbindingsbureau
Tel.: +33 1 44439299
simone.rudolf@goethe.de
Sven Scoric Sven Skoric
Medewerker EU-verbindingsbureau
Tel.: +32 2 2136022
sven.skoric@goethe.de
Jan Wilker Jan Wilker
Projectleider Europese leerplatform
Tel.: +32 2 2381160
jan.wilker@goethe.de
Dubravka Jurisic Dubravka Jurisic
Projektleidster Creative FLIP
Tel.: +32 2 2742042
Dubravka.Jurisic@goethe.de
Gesa Spätling Gesa Spätling
Medewerkster Europese leerplatform
Project Creative FLIP
Tel.: +32 2213 6021
gesa.spaetling@goethe.de
Eva Blaute Eva Blaute
Projectleidster i-Portunus
Tel.: +32 2 2352633
Eva.Blaute@goethe.de
Ernest Thiesmeier
Assistentie Voices of Culture en i-Portunus
Ernest.Thiesmeier@goethe.de
Klaus Brodersen Klaus Brodersen
Plaatsvervangend Instituutsdirecteur
Directeur taalafdeling met regionale bevoegdheid over Zuidwest-Europa
Tel.: +32 2 2345783
klaus.brodersen@goethe.de
Anne Swietlik Anne Swietlik
Verantwoordelijke cursussen en examens
Tel.: +32 2 2381161
anne.swietlik@goethe.de
Margit-C. Pfänder Margit-C. Pfaender
"Duits in Europa"
Tel.: +32 2 2352637
margit.pfaender@goethe.de
Isabel Stüker Isabel Stüker
Projectmedewerkster „Europanetzwerk Deutsch“
Tel.: +32 2 235 26 37
Isabel.Stueker@goethe.de
Anja Pohler Anja Pohler
Lesgever | Multimedia en gecombineerd onderwijs
Tel.: +32 2 2352632
anja.pohler@goethe.de
Sonja Kreuzinger Sonja Kreuzinger
Secretariaat taalcursussen
Tel.: +32 2 235 2630
sonja.kreuzinger@goethe.de
 Carine Van de Steene Carine Van de Steene
Secretariaat taalcursussen
Tel.: +32 2 2345785
carine.van-de-steene@goethe.de
Klaus Brodersen Klaus Brodersen
Plaatsvervangend Instituutsdirecteur
Directeur taalafdeling met regionale bevoegdheid over Zuidwest-Europa
Tel.: +32 2 2345783
klaus.brodersen@goethe.de
Gerhard Salbeck Gerhard Salbeck
Expert voor onderwijs
Tel.: +32 2 235 26 34
Gerhard.Salbeck@goethe.de
Sandra Kuna Sandra Kuna
Coördinatie Duits voor educatieve samenwerking/PASCH
Tel.: +32 2 2345787
Sandra.Kuna@goethe.de
Annette Huerre Annette Huerre
Hoofd administratie
Tel.: +32 2 234 57 88
annette.huerre@goethe.de
Monika Raschke Monika Raschke
Boekhouding
Tel.: +32 2 2352631
monika.raschke@goethe.de
Jasmina Boughriba Jasmina Boughriba
Boekhouding
Tel.: +32 2 2352635
jasmina.boughriba@goethe.de
Heinz Hune Heinz Hune
ICT
Tel.: +32 2 2381169
heinrich.hune@goethe.de
 Ingrid Floreal Ingrid Floreal
Onthaal | Telefooncentrale
Tel.: +32 2 2303970
ingrid.floreal@goethe.de
Michaela Freisberg Michaela Freisberg
Onthaal | Telefooncentrale
Tel.: +32 2 2303970
michaela.freisberg@goethe.de
 Samira Nasr Samira Nasr
Schoomaakpersoneel
Tel.: +32 2 2303970
Paraskevi Tharrouniatis Paraskevi Tharrouniatis
Schoomaakpersoneel
Tel.: +32 2 2303970
Annika Krämer Annika Krämer
Vrijwilligerswerk
Tel.: +32 2 2345788
Annika.Kraemer.extern@goethe.de