Ekibimiz

Ekibimiz sizleri Goethe Enstitüsü'nde sevgiyle selamlar. Dil kurslarımıza ya da etkinliklerimize ilişkin sorularınızı memnuniyetle cevaplandırmaya hazırız.
Dr. Gabriele Gauler
Enstitü yönetimi
gabriele.gauler@goethe.de
Karin Thelemann
Pedagojik yönetim
karin.thelemann@goethe.de
Daniela Kügele
İşletme yönetim servisi
daniela.kuegele@goethe.de
Annette Kraft
İşletme organizasyonu
annette.kraft@goethe.de
Lara Niehaus-Schmidt
Resepsiyon
berlin@goethe.de
Adrienne Boros
Dil kursları ve sınavlar
adrienne.boros@goethe.de
Julia Jaite
Koordinasyon
Müşteri yönetimi
julia.jaite@goethe.de
Isabel Albers
Sınavlar
isabel.marie.albers@goethe.de
Mouna Meliani
Müşteri yönetimi
meliani@goethe.de
Antje Schütz
Müşteri yönetimi
antje.schuetz@goethe.de
Anna Eckl
Müşteri yönetimi
Akşam kursları
anna.eckl@goethe.de
Eliana de la Fontaine
Bireysel ve küçük gruplar halinde ders
eliana.delafontaine@goethe.de
Silviane Obst
Sınavlar
berlin.pruefungen@goethe.de
Magdalena Ucar
Konaklama yönetimi
berlin.zimmervermittlung@goethe.de
Petra Stürmann
Muhasebe
stuermann@goethe.de
Younghyae Seo
Muhasebe
Ulrich Neumann
Etüt merkezi
neumann@goethe.de
Sarah Alami
Kültür ve boş zamanları değerlendirme programı
sarah.alami@goethe.de

İleri eğitim merkezi Berlin

Claudia Salokannel
Yönetimi
Claudia.Salokannel@goethe.de
Nour El Nasr
Eğitim Yönetimi
nour.el-nasr@goethe.de
Eva Greiner
Eğitim Yönetimi
eva.greiner@goethe.de