Ekibimiz

Goethe-Institut Dresden - Team Foto: Goethe-Institut/Thomas Koy
Ekibimiz sizleri Goethe Enstitüsü'nde sevgiyle selamlar. Dil kurslarımıza, sınavlarımıza ya da etkinliklerimize ilişkin sorularınızı memnuniyetle cevaplandırmaya hazırız.
Tanja Krüger
Enstitü yönetimi
Tel.: +49 351 80011-12
tanja.krueger@goethe.de
Robert Sobotta
Pedagojik yönetim
Tel.: +49 351 80011-18
robert.sobotta@goethe.de
Beatrix Bartel
İşletme yönetim servisi
Tel.: +49 351 80011-14
beatrix.bartel@goethe.de
Anke Vetter
Kurs danışmanlığı
Sınavlar
Tel.: +49 351 80011-28
anke.vetter@goethe.de
Susann Müller
Müşteri yönetimi
Tel.: +49 351 80011-13
susann.mueller@goethe.de
Robert Czernik
Muhasebe
Tel.: +49 351 80011-16
robert.czernik@goethe.de
Henry Weidig
Teknisyeni
Tel.: +49 351 80011-26
dresden@goethe.de

Uluslararası kültürel eğitim merkezi

Claudia Gräfe
Kültürel eğitim kadın proje yöneticisi
Tel.: +49 351 80011-17
Claudia.Graefe@goethe.de
Anja Epperlein
Kültürel eğitim kadın proje koordinatörü
Tel.: +49 351 80011-11
Anja.Epperlein@goethe.de