Ekibimiz

Ekibimiz sizleri Goethe Enstitüsü'nde sevgiyle selamlar. Dil kurslarımıza, sınavlarımıza ya da etkinliklerimize ilişkin sorularınızı memnuniyetle cevaplandırmaya hazırız.
Susan Zerwinsky
Enstitü yönetimi
Tel.: +49 621 83385-40
susan.zerwinsky@goethe.de
Anita Budimir-Bekan
İşletme yönetim servisi
Tel.: +49 621 83385-42
antje.riethmueller@goethe.de
Kathrin Heiden
Tel.: +49 621 83385-41
kathrin.heiden@goethe.de
Helena Höflacher
Müşteri yönetimi
Entegrasyon kursu
Tel.: +49 621 83385-28
helena.hoeflacher@goethe.de
Evangeline Beisinger
Müşteri yönetimi
Sınavlar
Tel.: +49 621 83385-0
evangeline.beisinger@goethe.de
Katharina Karwat
Müşteri yönetimi
Sınavlar
Tel.: +49 621 83385-0
katharina.karwat@goethe.de
Iryna Rivera Aedo
Müşteri yönetimi
Muhasebe
Tel.: +49 621 83395-50
Iryna.Riveraaedo@goethe.de
Robert Domjancic
Teknisyeni
Tel.: +49 621 83385-0
robert.domjancic@goethe.de
Marie Helen Meuer
Kültür ve boş zamanları değerlendirme programı
marie.meuer@goethe.de

ULUSLARARASI KÜLTÜREL EĞİTİM MERKEZİ

Bonka von Bredow
Kültürel eğitim kadın proje yöneticisi
Tel.: +49 621 83385-20
bonka.vonbredow@goethe.de
Meike Weber
Kültürel eğitim kadın proje koordinatörü
Tel.: +49 621 83385-26
meike.weber@goethe.de