Ekibimiz

Ekibimiz sizleri Goethe Enstitüsü'nde sevgiyle selamlar. Dil kurslarımıza ya da etkinliklerimize ilişkin sorularınızı memnuniyetle cevaplandırmaya hazırız.
Susan Zerwinsky
Enstitü yönetimi
Tel.: +49 621 83385-0
susan.zerwinsky@goethe.de
Antje Riethmüller
İşletme yönetim servisi
Tel.: +49 621 83385-42
antje.riethmueller@goethe.de
Bonka von Bredow
Müşteri yönetimi
Dil kursları
Tel.: +49 621 83385-20
bonka.vonbredow@goethe.de
Alessandra Rutica
Müşteri yönetimi
Entegrasyon kursu
Tel.: +49 621 83385-28
alessandra.rutica@goethe.de
Ani Mkrtchyan
Entegrasyon kursu
Tel.: +49 621 83385-27
ani.mkrtchyan@goethe.de
Katharina Karwat
Müşteri yönetimi
Sınavlar
Tel.: +49 621 83385-0
katharina.karwat@goethe.de
Sevde Atmaca
Müşteri yönetimi
Muhasebe
Tel.: +49 621 83385-22
sevde.atmaca@goethe.de
Darijo Zivkovic
Seminer
Tel.: +49 621 83385-29
darijo.zivkovic@goethe.de
Manuel Schlick
Teknisyeni
Tel.: +49 176 72824119
manuel.schlick@goethe.de