Співробітники і співробітниці
-
-
-
Франциска Гьофлер
референтка проєктів «Східне Партнерство» та спеціальних програм
-
Дар'я Москалевич
керівник проєкту Європейського Союзу EU4Culture в Україні
-
Катерина Жуковська
адміністративно-фінансовий відділ
асистент проєкту Європейського Союзу EU4Culture в Україні -
-
Мар'яна Максим'як
фахівець проєкту «Стабілізаційний фонд культури й освіти в Україні»
-
Ірина Мартинюк
фахівець проєкту «Стабілізаційний фонд культури й освіти в Україні»
-
-
-
-
-
Тетяна Манзюк
стипендії, гранти мобільності, гранти на переклад та на персональні проєкти
-
Ольга Колиханова
стипендії, гранти мобільності, гранти на переклад та на персональні проєкти
-
Роксолана Ханас
асистентка, стипендії, гранти мобільності, гранти на переклад та на персональні проєкти
-
Ілона Демченко
гранти міжнародної співпраці та інфраструктурні гранти
-
Олена Оногда
асистентка, гранти міжнародної співпраці та інфраструктурні гранти
-
Віра Маноля
асистентка, гранти міжнародної співпраці та інфраструктурні гранти
-
Катерина Алимова
лабораторія культурної трансформації, Digital Labs: професіонали у сфері культури та Digital Labs: освітяни
-
-
-
Антон Савіді
зв'язки з громадськістю, програми для регіонів та креативних індустрій
-
Оксана Дяченко
асистентка, зв'язки з громадськістю, програми для регіонів та креативних індустрій
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Ірина Душко
адміністративно-фінансовий відділ, асистентка керівника програми
-
-
-
-
-
-
Юлія Конопляна
реалізація проекту з підтримки промоції перекладів та організації авторських читань у Німеччині
-
-
-
-
-
-
-
-
Світлана Балашова
координаторка проєктів педагогічної кооперації з німецької мови
-
-
-
Д-р Руслан Iваницький
керівник проєкту «Центри німецької мови в Україні»
-
-
Марина Полякова
асистент проєкту «Підтримка німецької спільноти в Україні»
-
-
-
-
-
-
-
Катерина Жуковська
адміністративно-фінансовий відділ
асистент проєкту Європейського Союзу EU4Culture в Україні -
-
-
-
-
Вірослава Бондар
-
Таїса Бубенко
-
Ігор Демків
-
Олексій Дорошенко
-
Ольга Федченкова
-
Наталка Кляйнерт
-
Ольга Кучма
-
Ольга Мінка
-
Ольга Неледва
-
Анна Патеюк
-
Вікторія Ростопора
-
Анна Рулевська
-
Ганна Сахарова
-
Світлана Вельбицька
-
Олена Жукова
-
Олена Журавель
-
Марина Зубковська
-
-
-
Анке Кляйншмідт
Керівниця мовного відділу регіону Східна Європа та Центральна Азія
-
-
-
-
Лєна Деммелер
Регіональний відділ Інформація і бібліотека
-