Співробітники

Ви маєте можливість звернутись безпосередньо до кожного співробітника Goethe-Institut в Україні. Будь-ласка, подивіться нижче у відділах інституту, хто з нас найкраще зможе Вам допомогти. Ми зробимо це з задоволенням.

Беате Кьолер Беате Кьолер
директор
керівник відділу культурних програм
beate.koehler@goethe.de
Беате Кьолер Беате Кьолер
директор
керівник відділу культурних програм
beate.koehler@goethe.de
Катаріна Ґьоріґ. Фото: Іван Дініус / Goethe-Institut Катаріна Ґьоріґ
референт з питань культурних програм та педагогічної кооперації
katharina.goerig@goethe.de
Олена Лиховодова. Фото: Goethe-Institut / Микола Іващенко Олена Лиховодова
асистент відділу культурних програм
зв'язки з громадськістю
olena.lykhovodova@goethe.de
Ніна Гончаренко. Фото: Goethe-Institut / Микола Іващенко Ніна Гончаренко
асистент відділу культурних програм
nina.goncharenko@goethe.de
Михайло Юрченко. Фото: Goethe-Institut / Микола Іващенко Михайло Юрченко
редактор журналу та соціальних мереж
перекладач
mykhailo.iurchenko@goethe.de
Марія Савєлова. Фото: Goethe-Institut / Микола Іващенко Марія Савелова
асистент спеціальні програми
mariia.savelova@goethe.de
Ілона Демченко. Фото: Goethe-Institut / Микола Іващенко Ілона Демченко
асистент спеціальні програми
ilona.demchenko@goethe.de
Марія Шубчик. Фото: Goethe-Institut / Микола Іващенко Mарія Шубчик
асистент відділу «Інформація та бібліотека»
асистент проекту «Культурні товариства»
mariia.shubchyk@goethe.de
Беттіна Венцель | Фото: приватне Беттіна Венцель
керуюча відділом «Інформація та бібліотека»
Тел.: +380 44 4961280
Факс: +380 44 4969789
bettina.wenzel@goethe.de
Анна Журавльова. Фото: Goethe-Institut / Микола Іващенко Анна Журавльова
асистент відділу «Інформація та бібліотека»
anna.zhuravlyova@goethe.de
Марія Шубчик. Фото: Goethe-Institut / Микола Іващенко Mарія Шубчик
асистент відділу «Інформація та бібліотека»
асистент проекту «Культурні товариства»
mariia.shubchyk@goethe.de
Світлана Бердникова. Фото: приватне Світлана Бердникова
Технічний працівник
svitlana.berdnykova@goethe.de
Сюзанне Бекер. Фото: Goethe-Institut/Микола Іващенко Сюзанне Бекер
Заступник директора та керівник мовного відділу
susanne.becker@goethe.de
Єва Корб Єва Корб
референт відділу «Педагогічна кооперація з німецької мови»
eva.korb@goethe.de
Ігор Бердников. Фото: Goethe-Institut/Микола Іващенко Ігор Бердников
завідуючий мовними курсами та іспитами
igor.berdnykov@goethe.de
Інна Рачок. Фото: приватне Інна Рачок
асистент мовного відділу
inna.rachok@goethe.de
Ірина Шабаєва. Фото: Goethe-Institut / Іван Дініус Ірина Шабаєва
асистент мовного відділу
iryna.shabaeva@goethe.de
Ірина Цейгер Ірина Цейгер
асистент мовного відділу
iryna.zeiger@goethe.de
Олена Зіпцер | Фото: приватне Олена Зіпцер
асистент мовного відділу
olena.ziptser@goethe.de
Яна Осадча. Фото: Goethe-Institut/Микола Іващенко Яна Осадча
асистент відділу «Педагогічна кооперація з німецької мови»
yana.osadcha@goethe.de
Світлана Балашова. Фото: Goethe-Institut/Микола Іващенко Світлана Балашова
асистент відділу «Педагогічна кооперація з німецької мови»
svitlana.balashova@goethe.de
Катерина Жуковська. Фото: Goethe-Institut/Микола Іващенко Катерина Жуковська
асистент проекту «Іспити у школах»
асистент відділу управління
kateryna.zhukovska@goethe.de
Руслан Іваницький. Фото: Goethe-Institut/Микола Іващенко Д-р Руслан Iваницький
Уповноважений з діяльності Центрів німецької мови в Україні
ruslan.ivanytskyi@goethe.de
Олена Гайдар. Фото: Goethe-Institut/Микола Іващенко Олена Гайдар
асистент проекту «Центри вивчення німецької мови»
olena.gaydar@goethe.de
Інна Корейба Канд. пед. н. Інна Корейба
уповноважена з підтримки етнічних німців
inna.koreiba@goethe.de
Марина Полякова. Фото: Goethe-Institut / Іван Дініус Марина Полякова
асистент проекту «Німецька спільнота»
marina.poliakova@goethe.de
Вайкко Фрауенштайн. Фото: Goethe-Institut/Микола Іващенко Вайкко Фрауенштайн
керівник проекту «Школи: партнери майбутнього»
національний координатор Jugend debattiert international
veikko.frauenstein@goethe.de
Ольга Кісельова. Фото: Goethe-Institut/Микола Іващенко Ольга Кісельова
асистент проекту «Школи: партнери майбутнього»
olga.kiselova@goethe.de
Олена Недоходюк | Фото: приватне Олена Недоходюк
асистент проекту «Школи: партнери майбутнього»
olena.nedokhodiuk@goethe.de
Вікторія Коржик. Фото: Goethe-Institut / Микола Іващенко Вікторія Коржик
асистент проекту «Українсько-німецький рік мов 2017-2018»
viktoria.korzhyk@goethe.de
Леся Васько. Фото: приватне Леся Васько
асистент проекту «Українсько-німецький рік мов 2017-2018»
lesia.vasko@goethe.de
Ірина Сич. Фото: Goethe-Institut / Микола Іващенко Ірина Сич
асистент відділу управління
асистент проекту «Українсько-німецький рік мов 2017-2018»
iryna.sych@goethe.de
Platzhalter Personbild Олександра Новiкова
асистент мовного відділу
у декретній відпустці
Олена Рюмшина. Фото: Goethe-Institut / Микола Іващенко Олена Рюмшина
керуюча справами
olena.riumshyna@goethe.de
Анна Чигирик. Фото: приватне Анна Чигирик
асистент керуючої справами
anna.chyhyryk@goethe.de
Ірина Сич. Фото: Goethe-Institut / Микола Іващенко Ірина Сич
асистент відділу управління
асистент проекту «Українсько-німецький рік мов 2017-2018»
iryna.sych@goethe.de
Тетяна Карпенко. Фото: Goethe-Institut / Микола Іващенко Тетяна Карпенко
асистент відділу управління
tetiana.karpenko@goethe.de
Катерина Жуковська. Фото: Goethe-Institut/Микола Іващенко Катерина Жуковська
асистент проекту «Іспити у школах»
асистент відділу управління
kateryna.zhukovska@goethe.de
Марина Кущенко. Фото: Goethe-Institut/Іван Дініус Марина Кущенко
секретар
maryna.kushchenko@goethe.de
Ольга Орел. Фото: Марина Кущенко Ольга Орел
секретар
olga.orel@goethe.de
Ігор Пунь. Фото: Goethe-Institut / Микола Іващенко Iгор Пунь
медiатехнік
igor.pun@goethe.de
Іван Дініус. Фото: Марина Кущенко Іван Дініус
обслуговування комп'ютерної техніки та мережі
ivan.dinius@goethe.de
Сергій Ковальчук. Фото: Goethe-Institut / Микола Іващенко Сергій Ковальчук
завгосп
serhiy.kovalchuk@goethe.de
Олег Раічев. Фото: Goethe-Institut / Микола Іващенко Олег Райчев
технічний працівник
Валеріан Олексюк. Фото: Goethe-Institut / Микола Іващенко Валеріан Олексюк
водій
Зінаїда Блінова. Фото: приватне Зінаїда Блінова
працівниця гардеробу
Михайло Ромашко. Фото: Goethe-Institut / Микола Іващенко Михайло Ромашко
працівник гардеробу
Олена Бекетова
Olena.Beketova@goethe.de
Таїсія Бережко
Taisiia.Berezhko@goethe.de
Наталія Богушевська
Nataliia.Bohushevska@goethe.de
Тетяна Бойко
Tetiana.Boiko@goethe.de
Таїса Бубенко
Tayisa.Bubenko@goethe.de
Керстін Далльо
kerstin.dalljo@goethe.de
Ігор Демків
Igor.Demkiv@goethe.de
Олексій Дорошенко
Oleksii.Doroshenko@goethe.de
Тетяна Двініна
Tetiana.Dvinina@goethe.de
Аліна Феоктистова
Alina.Feoktistova@goethe.de
Марина Хуберт
marina.hubert@goethe.de
Ірина Яременко
Iryna.Iaremenko@goethe.de
Марія Іваницька
Mariia.Ivanytska@goethe.de
Надія Худик
Nadiia.Khudyk@goethe.de
Наталка Кляйнерт
Natalka.Kleinert@goethe.de
Надія Клюєва
Nadiia.Kliuieva@goethe.de
Ірина Корнійко
Iryna.Korniiko@goethe.de
Єкатерина Кремер
Ekaterina.Kraemer@goethe.de
Ольга Кучма
Olga.Kuchma@goethe.de
Наталя Маяцька
Nataliia.Mayatska@goethe.de
Ольга Мінка
olga.minka@goethe.de
Марина Мітюрьова
Maryna.Mitiurova@goethe.de
Катерина Очеретіна
kateryna.ocheretina@kiew.goethe.org
Лілія Пашунова
Liliia.Pashunova@goethe.de
Тетяна Павлова
Tetiana.Pavlova@goethe.de
Оксана Петрова
Oksana.Petrova@goethe.de
Євгенія Платошина
Yevgeniia.Platoshyna@goethe.de
Людмила Романюк
Liudmyla.Romaniuk@goethe.de
Вікторія Ростопора
Viktoriia.Rostopora@goethe.de
Анна Рулевська
anna.rulevska@goethe.de
Ганна Сахарова
Ganna.Sakharova@goethe.de
Олена Савіцька
olena.savitska@goethe.de
Наталія Середа
Nataliia.Sereda@goethe.de
Вікторія Щербакова
viktoriia.shcherbakova@goethe.de
Ольга Швабська
Olga.Shvabska@goethe.de
Ніна Тебеніхіна
Nina.Tebenikhina@goethe.de
Олена Трегуб
Olena.Tregub@goethe.de
Євгенія Тимченко
Yevgeniia.Tymchenko@goethe.de
Олена Жукова
Olena.Zhukova@goethe.de
Олена Журавель
Olena.Zhuravel@goethe.de
Світлана Журавльова
Svitlana.Zhuravlyova@goethe.de