De scholen

U ziet hier alle scholen die aan het project hebben meegedaan.

Unser Tanz für Europa - Die Schulen © Colourbox/Europanetzwerk Deutsch

Onze Dans voor Europa - De Scholen

B

België

Brussel Brussel (© Colourbox) Conservatoire de la Danse de Bruxelles, Brussel
Danser: Pablo Goethals
Leiding : Jean-Paul Dimmers

Gecontacteerd door: Françoise Ponsard, Federaal Buitenlands Kantoor Frankrijk



Bulgarije

Hristo Botev School Dolno Drianovo © Hristo Botev School Dolno Drianovo Hristo Botev School, Dolno Drianovo
Dansers: Elmir Rifaz, Enes Hyusein Rifaz, Nedreza Shukrieva Shukrieva, Magbole Veysal Bilzhak, Ayzen Veli Shukrieva, Ines Ismailova Leshkova, Inna Kemalova Petrelikova, Yasmin Riza Metun, Nerihan Asan Nizam, Ines Ilinova Saeva, Emel Hasanoua Hadzhiyska
Leiding: Radoslav Kinevirski

Gecontacteerd door: Angelika Gros-Tchorbadjiyska, EU Commissie DG HOME

C

Cyprus


Gymnasium Ayios Stylianos, Strovolos © Gymnasium Ayios Stylianos, Strovolos Gymnasium Ayios Stylianos Strovolos, Nicosia
Dansers: Adamantios Christoforou  and Christina Pavlou (main dancers)
Pavlina Vonditsiano, Satvroula Gregoriou Thoma, Anastasia Kalogirou,, Palama Maria, Nicolas Hadginikola, Christos Christodoulou, Panayiotis Karamallakis, George Michael, Theothorides Georgios
Leiding: Maria Alexandrou, Despina Peppou, Charis Zevlaris, Christos Miltiadou

Gecontacteerd door: Lenia Samuel, EU Commissie DG EMPL
 

D

Denemarken

Aabybro Aabybro (© CC BY-SA 3.0) Aabybro Efterskole, Aabybro
Dansers: Fie Tarp Pedersen, Julie Bols, Rasmus Raunholt Sørensen, Nicklas Hjelm Mouridsen
Leiding: Ruth Sørensen

Gecontacteerd door: Jesper Svenningsen, Rechter Europees Hof



Duitsland

Mariengymnasium Kaufbeuren © Mariengymnasium Kaufbeuren Marien-Gymnasium Kaufbeuren
Dansers: Luna Backes, Alina Leibbrandt, Viktoria Loheit, Leonie Ulbricht, Christina Janecke, Jennifer Lindner, Barbara Niederthanner, Lena Böck, Veronika Steinheber, Marina Rothsching, Mona Welches, Viktoria Bartenschlager, Sophia Dalmeir, Esther Waldschmidt, Sophie Gastel, Charlotte Gehri
Leiding: Birgit Stonawski

Gecontacteerd door: Margit-C Pfaender, vertegenwoordiger Europanetzwerk Deutsch Brussel


E

Estland

Tartu Miina Härma Gymnasium © Tartu Miina Härma Gymnasium Tartu Miina Härma Gymnasium, Tartu
Dansers: Pärl Pind, Tuuli Neerot, Pipi- Lota Laineste, Marta Lemberg, Laura Kuusik, Karola Punger, Marian Laur, Nils Illimar Esko, Mart Sisask, Uku Andreas Reigo, Rene Dapon, Kristjan Tigane, Hendrik Matvejev, Karl Läänelaid
Leiding: Anita Kreen, Jaanus Sepp

Gecontacteerd door: Kärt Merilain, estlands ministerie van justitie
 

F

Finland

Deutsche Schule Helsinki © Deutsche Schule Helsinki Deutsche Schule Helsinki
Dansers: Studenten van het jaar 11
Leiding: Thomas Dietrich, Sylvia Borrusch

Gecontacteerd door: Helena Piron, senior commissaris voor institutionele betrekkingen bij de Europese Rekenkamer



Frankrijk

Château du Sart, Villeneuve-d'Ascq Château du Sart, Villeneuve-d'Ascq (© PIERRE ANDRE LECLERCQ) Collège Arthur Rimbaud, Villeneuve d’Ascq
Directie: Sylvie Bottiglione

Gecontacteerd door: Dorothee Ulrich, hoofd van het Goethe-Instituut Lille
 





G

Griekenland

Ellinogermaniki Agogi, Pallini Attikis © Ellinogermaniki Agogi, Pallini Attikis Ellinogermaniki Agogi, Pallini Attikis
Dansers: Anastasis Tsampras, Marianthi Akrivou, Alexandros Karalis, Nikoletta Papadopoulou, Ioanna Vamvaka, Eleni Konti, Anastasia Pane, Stefania Tsiplakoglou, Vasiliki Lamprou, Dimitra Dagre, Maria-Eleni Pavlidou
Leiding: Daniela Stai, Christina Mpourella

Gecontacteerd door: Magdalini Topouzidou, milieu-inspecteur bij het Grieks ministerie van Milieu


H

Hongarie

Vörösmarty Mihály Ének-zenei Nyelvi Általános Iskola és Gimnáziu, Budapest © Vörösmarty Mihály Ének-zenei Nyelvi Általános Iskola és Gimnáziu, Budapest Vörösmarty Mihály Ének-zenei Nyelvi Általános Iskola és Gimnáziu, Budapest
Dansers: Bianka Borbély, Samu Krassói, Inez Gyalog, Vince Balog-Bodor, Emese Molnár, Károly Martinek, Csenge Molnár, Marcell Bozzay, Rubin Kószó, Dénes Borbély, Nguyen Pham Thuy Tien, Bence Solymos, Lara Deák, Olivér Berkes, Petra Boris, Simon Máté, Panna Márton, Vanda Kremm, Boglárka Lakat, Nikoletta Virágos
Leiding: Edina Józsa, Tímea Zafner

Gecontacteerd door: Réka Kovács, Hongaarse ministerie van sociale hulpbronnen
 


I

Ierland

Scoil Mhuire, Trim Co. Meath © Scoil Mhuire, Trim Co. Meath Scoil Mhuire, Trim Co. Meath
Dansers: GLUAIS (Zoé Murray-Coudray, Catríona Farrell, Tara Howley, Ciara Mulvey, Karen Sherlock, Ali Sherlock, Jane-Ann Duffy, Jennifer Spain, Ciara Brady, Aoife Slattery, Órlaith Slattery, Chloe Corcoran Hanlon, Caoimhe Quinn, Orla Murphy, Allie Stack, Alannah Lynch, Síofra Lynch, Emma Murray, Emily Garrigan, Máire Ní Churraoin, Aoife Hayden, Abby Murphy, Clodagh Conway, Rebecca Bloomfield, Lorna, Heneghan, Ciara Duffy, Saibh Kirca, Caitlín Hamilton, Amber Cooke Allen, Megan Jones, Aisling O’Toole, Aoife Caldwell, Sadhbh Doyle, Grace Nally, Ellen Blake, Rachelle Rotterton, Shannon Morgan, Emma Coloe, Niamh Clifford, Jane Dobie)
Leiding: Mícheál Kerr

Gecontacteerd door: Martina Ni-Cheallaigh, EU Commissie DG EMPL

Italië

Gruppo Folkloristico Trevigiano, Treviso © Gruppo Folkloristico Trevigiano, Treviso Gruppo Folkloristico Trevigiano, Treviso
Dansers: Christian Bolzan, Anastasia Bulian, Eletra Bulian, Sara Cestaro, Stella Comunale, Valentina Dalle Crode, Seynabou Diouf, Alice Fanciulli, Arianna Gallina, Gabriele Gallina, Teresa Granà, Gabriel Puscasu, Margherita Reginato, Matilde Rizzato, Michele Russo, Milena Scattolin, Annasofia Spigariol, Blu Tognoli, Maya Tognoli, Neve Tognoli, Sonia Tosatto, Giada Vanin, Alessia Vidotto, Erika Vidotto, Gian Maria Vilotta, Nicole Sandra Zak
Leiding: Fabio Di Silvestre; leraars: Teresa, Chiara, Silvia, Sara; muziek: : Margherita, Paolo; montage en klank: Placido Falqueto

Gecontacteerd door: Manuela Spadotto-Guggeis, hoofd van de eenheid van de Juridische Dienst, Raad van de EU


K

Kroatië

Osnovna škola Brestje, Zagreb © Osnovna škola Brestje, Zagreb Osnovna škola Brestje, Zagreb
Dansers: Marijana Karamatić, Lea Jurjako, Sara Paunović, Kristina Čale, Melani Kapular, Karla Ancić, Filip Majer, Marija Franka Podgorski, Nika Gros, Ana Ražić, Dora Domazet, Iva Grubišić, Veronika Gabriela Kisić, Josipa Ćenan, Nina Zelenika, Josipa Kovačić, Ivana Pavić, Laura Škrapec, Lana Breškić, Marija Bagarić, Sara Zelenika, Mia Benić, Antonija Nekić, Viktorija Šturlić – Tupek , Lora Šturlić – Tupek, Elena Šantavec, Matej Smetko, Tea Pechar, Lucija Mandurić, Petar Kovač, Karlo Bukal, Magdalena Čvek, Doris Žižek, Marta Marković, Anastazija Šolčić, Luka Lalić, Matea Ivančić, Josipa Kozina, Ana Gudasić, Luka Ćurić, Patricia Pavlović, Ivica Žugčić, Ljiljana Flegar
Leiding: Bono Rajić

Gecontacteerd door: Mirela Zečević, Kroatisch ministerie van Economie, directoraat handel en interne markt
 

L

Letland

Valmieras Valsts Ģimnāzija © Valmieras Valsts Ģimnāzija Valmiera State Gymnasium, Valmiera
Dansers: Annija Anete Logina, Dārta Beāte Minebone, Davis Sina, Elza Mellsārde, Evelina Elva Sirmā, Karlis Janis Krauja, Kitija Kristiana Berga, Marga Fimbauere,  Monto Ozoliņa, Nils Sārs, Paula Strade, Peteris Štāls, Rihards Valters Blaubergs, Roberts Ērglis, Roberts Černavskis, Roberts Georgs Fimbauers
Leiding: Artūrs Skrastiņš, Liesma Ērgle

Gecontacteerd door: Andris Piebalgs, Letse diplomaat en voormalig EU-commissaris

Litouwen

Vytauto Didžiojo Gimnazija, Klaipėda © Vytauto Didžiojo Gimnazija, Klaipėda Vytauto Didžiojo Gimnazija, Klaipėda
Dansers: Austėja Daukšaitė, Neilas Ceinorius, Arnas Meliešius, Saulė Tamošaitytė, Gantas Liutkus, Titas Meliešius, Greta Vaičytė, Vakarė Tauraitė                                        
Leiding: Giedrė Sabūnienė

Gecontacteerd door: Ieva Valutyte, Europees Parlement, delegatie voor de betrekkingen met Wit-Rusland


Luxemburg

Luxemburg Luxemburg (© Colourbox) ART IN MOTION, Luxemburg
Dansers: Laura Dominicy, Chloé Pardaens
Leiding: Marc Folschette

Gecontacteerd door: Dr. Henning Marmulla, vertegenwoordiger van het Goethe-Institut in het IPW Luxemburg

 

M

Malta

Mgarr, Malta Mgarr, Malta (© Myriam Thyes) San Andrea School, Mgarr
Dansers: Miguel Azzopardi, Dana Vella, Amalia Bezzina, Letizia Bonnici, Elisa Buhagiar, Leila Busuttil Delbridge
Leiding: Christopher Schembri, David Micallef

Gecontacteerd door: Gordon Buhagiar, DG Concurrentie EU-Commissie; Nicolette Camilleri,
Vertegenwoordiging van de Europese Commissie op Malta


N

Nederland

Pierrot Dans, Breda © Pierrot Dans, Breda Pierrot Dans, Breda
Dansers: Hannah Berefo, Roos Schreuder, Germaine Jagtenberg, Carlijn van Ingen, Vera van Lieshout, Veerle Warlich
Leiding: Peter Vree

Gecontacteerd door: Luuk van Middelaar, bijzonder adviseur voor Frans Timmermans
 


O

Oostenrijk

LFS Winklhof Salzburg © LFS Winklhof Salzburg LFS Winklhof Salzburg
Dansers: Anna Weissenbacher, Lisa Brandauer, Verena Sieder, Magdalena Kendlbacher, Christian Steiner, Florian Schwarzenbacher, Thomas Höllbacher, Josef Wonnebauer
Muziek: Gerhard Auer
Leiding: David Zechner, Christina Stockhammer

Gecontacteerd door: Gritlind Kettl, Hoofd van EU Citizen Services en Europe Direct in Salzburg
 

P

Polen

Zespol Piesni i Tanca Beskidy © Zespol Piesni i Tanca Beskidy Zespol Piesni i Tanca Beskidy, Warschau
Dansers: ZUZANNA MATLAK, KAROLINA ŁUKASZEWSKA, JUDYTA ŁUKASZEWSKA, ANETA BŁAŻYCZEK, MARIA HOŁUBIŃSKA, MARIA KOLONKO, JUDYTA CHRAPEK, KLAUDIA KAMIENIECKA, JOANNA SŁODCZYK, DOMINIKA ORAWCZAK, DARIA KWAŚNA, MAGDALENA BRONOWSKA, HANNA CZADER, JUSTYNA TARATUTA, EMILIA CHROBOK, PAWEŁ PRZYBYLSKI, TYMOTEUSZ CHRAPEK, MATEUSZ RADZIO, KACPER PĄCZEK, SZYMON KAMIŃSKI, WOJCIECH TARĘDŹ
Leiding: Ewa Słodczyk, Romana Polok, Barbara Rybczyk, Marek Sztefko

Gecontacteerd door: Przemek Kordasiewicz, EU Commissie DG CNECT

Portugal

Escola Pedro Nunes, Lissabon Lissabon ( © Colourbox) Escola Pedro Nunes
Tänzer : Alice Rodrigues Freitas Canneiro, Beatriz Delgado Pereira Cotrim Simões, Diana Revez Pedrosa Fernandez, Duante Valagad Alvez de Sousa Alucmille, Ana Salisdon Jamba Segunda, Jack Demuro Kruppa, Laura Crisóstomo Gavinho Gorreia Amaral, Maria Lópes Alves, Marta Cavallotti Ferreira Nunes, Matilde Dunkad Marques Teles Martices, Pedro Bica Brigantio Pinto Ferreiro, Salvator Anaucci Marques, Vasco Valagad Alvez de Sousa Alucmille, Vitoria Bourbou Babone Ides da Seuseca
Leiding: Dr. Rodrigo Ribeiro

Gecontacteerd door: Ana Paula Ramalho de Almeida, Portugees ministerie van Binnenlandse Zaken
 


R

Roemenië

Colegiul Naţional "Mihai Viteazul", Ploieşti © Colegiul Naţional "Mihai Viteazul", Ploieşti Colegiul Naţional "Mihai Viteazul", Ploieşti
Dansers: Diana Maria Cişmaru, Ioana Daniela Manole, Maria Cătălina Procopie, Theodor Octavian Pîrvu, Octavian Alexandru Ispas, Corina Andreea Banu, Andreea Denisa Zaharia, Alexandra Elena Vulcan, Ariana Gabriela Vulcan, Gabriel Ionică Răzvan, Costin-Andrei Niculescu, Daria Maria Tangerică, Ramona Ţenea, Ambra Maria Dinu, Andrada-Ana-Maria Bozianu, Irena Mihaela Stan, Alex Ion Barbu, Ioana Maria Jessica Tănase, Adina Florentina Pavel, Andrei Cristea
Leiding: Octavia Maria Popescu, Ţaga Gabriel
 
Gecontacteerd door: Mihai Macovei, EU Commissie DG FISMA
 

S

Slovenië

Otroška Folklorna skupina © Otroška Folklorna skupina Otroška Folklorna skupina
Dansers: Manja Podgoršek, Vanja Vidmar, Patricija Kern, Lala Vidmar, Gabrijel Petkovšek, Nika Trnovšek, Vita Malus, Tjaša Demšar, Neja Hafner, Maruša Podgoršek, Sara Lipovšek, Hana Vidmar, Ožbej Malus
Leiding: Marjan Rozman

Gecontacteerd door: Jorg Kristijan Petrovič, Vice-voorzitter van de Rekenkamer van de Republiek Slovenië

Slowakije

Gymnázium Dominika Tatarku, Poprad © Gymnázium Dominika Tatarku, Poprad Gymnázium Dominika Tatarku, Poprad
Dansers: Ivanka MEČÁROVÁ, Lenka BUDZÁKOVÁ, Karolína LOJEKOVÁ
Leiding: Jana Dudová, Dušan Nebus, Katarína BRUGOŠOVÁ, Braňo BUDZÁK, Filip BAŠISTA, Roman ŠKRAB

Gecontacteerd door: Katarina Jastrzembska, Europees Parlement, beleidsbeheerder


Spanje

Deutsche Schule Barcelona © Deutsche Schule Barcelona Deutsche Schule Barcelona
Dansers: Blanca Boqué, Ignasi Casasnovas Gual, Alex Arnufat Miñano, Josep Aulet Salazar, Joan López Giese, Anouk Moreno i Coll, Lucia Mannarelli, Natalia Giménez Carballo, Lila Català Bleicher, Alejandra Fernàndez Romàn, Júlia Azpeitia Bergós, Hector Magnus Graf Gonzàlez, Eduard Villalba Lázaro, Lilian Klasen Moner, Sara Fleig Vidal, Marc Levy Berché, Anna Bassi Ródenas, Malena Puig Beck, Gerard Casanova Pagès, Noel Tavárez Ariza, Marc Kersting, Mercè Segurana Olivella, Sara Lleó Meinke, Gisela Borrás Madrenas, Nicolas Stamm, Valeria MirGarcía, Andrea Ortuño Peña
Leiding: Annegret Otte, Nuria Escura, Isabel Schulze

Gecontacteerd door: Ferran Tarradellas, Hoofd van de regionale vertegenwoordiging van de Europese Commissie in Barcelona
 

T

Tsjechië

Základní škola Velká Bíteš © Základní škola Velká Bíteš Základní škola Velká Bíteš
Dansers: Adéla Antošová, Naďa Burinová, Sarah Desová, Nina Geisselreiterová, Nikola Jurčová, Vendula Kmentová, Marie Kratochvílová, Tereza Kučerová, Tomáš Lunda, Anna Sklenářová, Tereza Smutná, Anežka Spurná
Leiding: Silva Smutna, Hana Sedlakova

Gecontacteerd door: Dr. Petr Bilzkovsky, Directeur-Generaal Directoraat B, Raad van de EU
 

V

Verenigd Koninkrijk

High Storrs School, Sheffield © High Storrs School, Sheffield High Storrs School
Dansers: Sam Robinson, Jack Skelton, Theo Bebbington, Cameron Reid, Charlotte Pailing, Chernice Angel Whyte, Leoni Martin, Anna Leggett, Maya Tsaneva, Amy Civil, Geoargia Crossland, Heidi Goodhill, Leah Chappel, Archie Potesta, Eve Armstrong, Mia Gibson
Leiding: Sean Selby, Chris Hanlon

Gecontacteerd door: David Edward, voormalig rechter; John Edward, voorzitter van de Schotse Raad van onafhankelijke scholen
 

Z

Zweden

Dans i Skolan © Dans i Skolan Dans i Skolan
(Scholen: Sameskolan, Kiruna, Storkyrkoskolan, Gamla stan, Engelska skolan, Skärholmen, Sofiaskolan, Äppelviksskolan, Bromma)
Dansers: Ellen Göransson, Samuel Longele Bonganya,Gloria Pola Monica Bonganya,
Maija Keinil, Simon Enoksson, Nils Markus Marakatt, Niillas Svonni, Nils Edwin Svonni, Anton Simma, Joas Pounu, Joel Gunnare, Ante Allas, Anna Mi Svonni, Elina Simma, Nadia Nilsson Huuva, Mina Kuhmunen, Ellen Hetta, Elisa Blind, Edit-Elisa Blind, Alice Björk, Joakim Trägärdh, Samuel Sikku, Emanuel Tyni Grönberg, Ovlla Jannok, Isak Persson, Lisa Poggats Sarri, Sissel Trägärdh, Jessica Allas, Ebba Jannok, Áila Kenni Päiviö, Viggo Hildingsson, Siri Hylin.
Leiding: Cecilia Björklund Dahlgren, Katarina Sixten Inga

Gecontacteerd door: Lars Magnusson, EU Commissie DG BUDG