Zaposlenici

Možete se obratiti direktno zaposlenicima Goethe-Instituta Kroatien.

 

IL GI Kroatien Dr. Matthias Müller-Wieferig
Ravnatelj
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
il-Zagreb@goethe.de
Yvonne Klietz
Zamjenica ravnatelja
Savjetnica za nastavu
Tel.: +385 1 5811184
yvonne.klietz@goethe.de
IL GI Kroatien Dr. Matthias Müller-Wieferig
Ravnatelj
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
il-Zagreb@goethe.de
Ivana Korpar
Referentica u području kulturnog programa
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
ivana.korpar@goethe.de
Petra Vidović
Koordinatorica projekata
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
Petra.Vidovic@goethe.de
Jasmina Vukas
Koordinatorica projekata
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
Jasmina.Vukas@goethe.de
Snježana Božin
Voditeljica knjižnice
Tel.: +385 1 6195000
lib-zagreb@goethe.de
Višnja Bosnar Jus
Knjižničarka | Webmaster
Tel.: +385 1 6195000
Visnja.Bosnar-Jus@goethe.de
Darko Crnolatac
Asistent u knjižnici
Tel.: +385 1 6195000
Darko.Crnolatac@goethe.de
Ivana Vrbec Ivana Vrbec
Koordinatorica za tečajeve
ivana.vrbec@goethe.de
Anđa Andrušić Anđa Andrušić
Koordinatorica za ispite
andja.andrusic@goethe.de
Matea Beštak Vujić Matea Beštak Vujić
Nastavnica
matea.bestak@goethe.de
Katarina Đorić Katarina Đorić
Nastavnica
katarina.doric@goethe.de
Christina Jukić
Asistentica za područje tečajeva i ispita
christina.jukic.extern@goethe.de
Yvonne Klietz
Zamjenica ravnatelja
Savjetnica za nastavu
Tel.: +385 1 5811184
yvonne.klietz@goethe.de
Ana Vlahek Horvat
Koordinatorica projekta
Inicijativa "Škole: partneri budućnosti"
Ana.Vlahek.Horvat@goethe.de
Darko Crnolatac
Asistent za obrazovnu suradnju u nastavi njemačkog jezika
Darko.Crnolatac@goethe.de
Sandra Georgina Jakopović
Voditeljica odjela računovodstva i općih poslova
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
Verwaltung-Zagreb@goethe.de
Snježana Antunović
Recepcija |Asistentica u upravi i računovodstvu
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
Snjezana.Antunovic@goethe.de
Daniel Pošta
Informatičar | tehničar
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
Daniel.Posta@goethe.de
Danijel Miklenić
Domar| tehničar
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
Danijel.Miklenic@goethe.de
Vesna Marić
Spremačica
vesna.maric@goethe.de
Roze Požega
Spremačica
roze.pozega@goethe.de