Djelatnici

Zaposlenici Goethe-Instituta Foto: Goethe-Institut/Marko Mihaljević

Možete se obratiti direktno djelatnicima Goethe-Instituta Kroatien.

U nekom od naših odjela sigurno ćete naći nekoga tko će moći odgovoriti na Vaš upit. Rado ćemo Vam pomoći.

IL GI Kroatien Dr. Matthias Müller-Wieferig
Institutsleiter
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
il@zagreb.goethe.org
Kristine Petrušić
Voditeljica jezičnog odjela
Zamjenica ravnatelja
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
ls@zagreb.goethe.org
IL GI Kroatien Dr. Matthias Müller-Wieferig
Institutsleiter
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
il@zagreb.goethe.org
Petra Vidović
Koordinatorica projekata
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
Petra.Vidovic@Zagreb.goethe.org
Jasmina Vukas
Koordinatorica projekata
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
Jasmina.Vukas@Zagreb.goethe.org
Snježana Božin
Voditeljica knjižnice
Tel.: +385 1 619 50 00
Fax: +385 1 627 43 55
LIB@zagreb.goethe.org
Višnja Bosnar Jus
Webmaster
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
Visnja.Bosnar-Jus@zagreb.goethe.org
Martina Ćosić Vuglec
Asistentica u knjižnici
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
martina.cosic-vuglec@zagreb.goethe.org
Kristine Petrušić
Voditeljica jezičnog odjela
Zamjenica ravnatelja
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
ls@zagreb.goethe.org
Ralf Klötzke
Stručni savjetnik za nastavu
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
exu@zagreb.goethe.org
Anđa Andrušić
Asistentica u jezičnom odjelu
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
andja.andrusic@zagreb.goethe.org
Nika Ana Novak
Asistentica projekta Inicijativa "Škole: partneri budućnosti"
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
pasch@zagreb.goethe.org
Milka Jurković
BOD- Voditeljica projekta
Projekt: DIP in SOE
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
milka.jurkovic@zagreb.goethe.org
Ivana Vrbec
BOD-Asistentica projekta
Projekt: DIP in SOE
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
ivana.vrbec@zagreb.goethe.org
Sandra Georgina Jakopović
Voditeljica odjela računovodstva i općih poslova
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
verw@zagreb.goethe.org
Snježana Antunović
Recepcija
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
Snjezana.Antunovic@Zagreb.goethe.org
Daniel Pošta
Informatičar | tehničar
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
Daniel.Posta@Zagreb.goethe.org
Dario Majdandžić
Tehničar | domar
Tel.: +385 1 6195000
dario.majdandzic@zagreb.goethe.org
Vesna Marić
Spremačica
Roze Požega
Spremačica