Zaposlenici

Zaposlenici Goethe-Instituta Foto: Goethe-Institut/Marko Mihaljević

Možete se obratiti direktno zaposlenicima Goethe-Instituta Kroatien.

 

IL GI Kroatien Dr. Matthias Müller-Wieferig
Ravnatelj
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
il-Zagreb@goethe.de
Kristine Petrušić
Voditeljica jezičnog odjela
Zamjenica ravnatelja
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
LS-Zagreb@goethe.de
IL GI Kroatien Dr. Matthias Müller-Wieferig
Ravnatelj
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
il-Zagreb@goethe.de
Petra Vidović
Koordinatorica projekata
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
Petra.Vidovic@goethe.de
Jasmina Vukas
Koordinatorica projekata
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
Jasmina.Vukas@goethe.de
Snježana Božin
Voditeljica knjižnice
Tel.: +385 1 619 50 00
Fax: +385 1 627 43 55
LIB-Zagreb@goethe.de
Višnja Bosnar Jus
Webmaster
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
Visnja.Bosnar-Jus@goethe.de
Martina Ćosić Vuglec
Asistentica u knjižnici | Social media
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
martina.cosic-vuglec@goethe.de
Ivana Vrbec
Koordinatorica za tečajeve i ispite
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
ivana.vrbec@goethe.de
Matea Beštak
Nastavnica
Katarina Dorić
Nastavnica
Kristine Petrušić
Voditeljica jezičnog odjela
Zamjenica ravnatelja
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
LS-Zagreb@goethe.de
Milka Jurković
Koordinatorica projekta
Inicijativa "Škole: partneri budućnosti"
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
milka.jurkovic@goethe.de
Petra Večerin
Asistentica za obrazovnu suradnju u nastavi njemačkog jezika
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
petra.vecerin@goethe.de
Ivana Vrbec
Koordinatorica za tečajeve i ispite
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
ivana.vrbec@goethe.de
Sandra Georgina Jakopović
Voditeljica odjela računovodstva i općih poslova
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
verw@zagreb.goethe.org
Snježana Antunović
Recepcija |Asistentica u upravi i računovodstvu
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
Snjezana.Antunovic@goethe.de
Daniel Pošta
Informatičar | tehničar
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
Daniel.Posta@goethe.de
Roze Požega
Spremačica
roze.pozega@goethe.de
Vesna Marić
Spremačica
vesna.maric@goethe.de