Zaposlenici

Zaposlenici Goethe-Instituta Foto: Goethe-Institut/Marko Mihaljević

Možete se obratiti direktno zaposlenicima Goethe-Instituta Kroatien.

 

IL GI Kroatien Dr. Matthias Müller-Wieferig
Ravnatelj
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
il@zagreb.goethe.org
Kristine Petrušić
Voditeljica jezičnog odjela
Zamjenica ravnatelja
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
ls@zagreb.goethe.org
IL GI Kroatien Dr. Matthias Müller-Wieferig
Ravnatelj
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
il@zagreb.goethe.org
Petra Vidović
Koordinatorica projekata
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
Petra.Vidovic@Zagreb.goethe.org
Marta Klepo
Koordinatorica projekata
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
marta.klepo@goethe.de
Snježana Božin
Voditeljica knjižnice
Tel.: +385 1 619 50 00
Fax: +385 1 627 43 55
LIB@zagreb.goethe.org
Višnja Bosnar Jus
Webmaster
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
Visnja.Bosnar-Jus@zagreb.goethe.org
Martina Ćosić Vuglec
Asistentica u knjižnici | Social media
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
martina.cosic-vuglec@zagreb.goethe.org
Kristine Petrušić
Voditeljica jezičnog odjela
Zamjenica ravnatelja
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
ls@zagreb.goethe.org
Dr. Gerald Hühner
Stručni savjetnik za nastavu
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
Gerald.Huehner@goethe.de
Milka Jurković
Koordinatorica projekta
Inicijativa "Škole: partneri budućnosti"
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
milka.jurkovic@zagreb.goethe.org
Matea Beštak
Asistentica u jezičnom odjelu
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
matea.bestak@zagreb.goethe.org
Ivana Vrbec
Asistentica u jezičnom odjelu

Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
ivana.vrbec@zagreb.goethe.org
Sandra Georgina Jakopović
Voditeljica odjela računovodstva i općih poslova
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
verw@zagreb.goethe.org
Snježana Antunović
Recepcija |Asistentica u upravi i računovodstvu
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
Snjezana.Antunovic@Zagreb.goethe.org
Daniel Pošta
Informatičar | tehničar
Tel.: +385 1 6195000
Fax: +385 1 6274355
Daniel.Posta@Zagreb.goethe.org
Roze Požega
Spremačica
Vesna Marić
Spremačica