Mūsu darbinieki

Telefoniste Foto: Goethe-Institut/Bernhard Ludewig
Ārents Reskenss (Arendt Röskens) Ārents Reskenss (Arendt Röskens)
Institūta direktors
Tel.: +371 67 508200
Arendt.Roeskens@goethe.de
Gizela Vāla Gizela Vāla
Valodas nodaļas vadītāja/ Institūta direktora vietniece /
Tel.: +371 67 508 201
gisela.wahl@goethe.de
Ārents Reskenss (Arendt Röskens) Ārents Reskenss (Arendt Röskens)
Institūta direktors
Tel.: +371 67 508200
Arendt.Roeskens@goethe.de
Antra Balode Antra Balode
Kultūras programmas koordinatore
Tel.: +371 67 508187
antra.balode@goethe.de
Līga Raituma Līga Raituma
Tulks
Tel.: +371 67 508191
Fakss: +371 67 323999
liga.raituma@goethe.de
Zigrīda Murovska Zigrīda Murovska
Informācijas centra un bibliotēkas vadītāja
Tel.: +371 67 508190
Zigrida.Murovska@goethe.de
Indra Petrova Indra Petrova
Bibliotēkas darbiniece
Tel.: +371 67 508197
indra.petrova@goethe.de
Britta Ringere Brita Ringere
Bibliotēkas darbiniece
Atbildīgā par sociālajiem medijiem
Tel.: +371 67 508189
britta.ringer@goethe.de
Gizela Vāla Gizela Vāla
Valodas nodaļas vadītāja/ Institūta direktora vietniece /
Tel.: +371 67 508 201
gisela.wahl@goethe.de
Gunta Akmeņkalne Gunta Akmeņkalne
Valodas nodaļas lietvede
Tel.: +371 67 508196
gunta.akmenkalne@goethe.de
Nina Opmane Ņina Opmane
Vācu valodas skolotāja
Tel.: +371 67 508202
nina.opmane@goethe.de
Ieva Blumberga Ieva Blumberga
Vācu valodas skolotāja
Tel.: Tel.: +371 67 508203
ieva.blumberga@goethe.de
Agnija Dudareva Agnija Dudareva
Vācu valodas skolotāja
Tel.: +371 67 508203
agnija.dudareva@goethe.de
Iveta Lubeja Iveta Lubeja
Vācu valodas skolotāja
Tel.: Tel.: +371 67 508203
iveta.lubeja@goethe.de
Ieva Meistare-Kasinska Ieva Meistare-Kasinska
Telefoniste - lietvede
Vācu valodas skolotāja
Tel.: +371 67 508200
ieva.meistare@goethe.de
Svetlana Slemeneva Svetlana Slemeneva
Eksāmenu un stipendiju koordinatore / Vācu valodas skolotāja
Tel.: +371 67508196
svetlana.slemeneva@goethe.de
Sanita Sere Sanita Šere
Vācu valodas skolotāja
Tel.: +371 67 508200
sanita.sere@goethe.de
Sarmīte Veide Sarmite Veide
Vācu valodas skolotāja
Tel.: +371 67 508203
sarmite.veide@goethe.de
Liga Vestfale Līga Vestfāle
Vācu valodas skolotāja
Tel.: Tel.: +371 67 508203
liga.vestfale@goethe.de
Gizela Vāla Gizela Vāla
Valodas nodaļas vadītāja/ Institūta direktora vietniece /
Tel.: +371 67 508 201
gisela.wahl@goethe.de
Gunta Akmeņkalne Gunta Akmeņkalne
Valodas nodaļas lietvede
Tel.: +371 67 508196
gunta.akmenkalne@goethe.de
Sandra Saida-Šaina Sandra Saida-Šaina
Izglītības kooperācijas nodaļas lietvede
Tel.: +371 67 508193
sandra.saida-saina@goethe.de
Gabriela Ozoliņa Gabriela Ozoliņa
Projekta "Pasaules jaunatne debatē" koordinatore
Tel.: +371 67 508200
Fakss: +371 67 323999
Gabriela.Ozolina.extern@goethe.de
Svetlana Slemeneva Svetlana Slemeneva
Eksāmenu un stipendiju koordinatore / Vācu valodas skolotāja
Tel.: +371 67508196
svetlana.slemeneva@goethe.de
Ineta Balode Ineta Balode
Vācu valodas skolotāja
Ieva Blumberga Ieva Blumberga
Vācu valodas skolotāja
Tel.: Tel.: +371 67 508203
ieva.blumberga@goethe.de
Ilga Brigzna Ilga Brigzna
Vācu valodas skolotāja
Agnija Dudareva Agnija Dudareva
Vācu valodas skolotāja
Tel.: +371 67 508203
agnija.dudareva@goethe.de
Iveta Lubeja Iveta Lubeja
Vācu valodas skolotāja
Tel.: Tel.: +371 67 508203
iveta.lubeja@goethe.de
Signe Mainule-Meidropa Signe Mainule-Meidropa
Vācu valodas skolotāja
Ieva Meistare-Kasinska Ieva Meistare-Kasinska
Telefoniste - lietvede
Vācu valodas skolotāja
Tel.: +371 67 508200
ieva.meistare@goethe.de
Nina Opmane Ņina Opmane
Vācu valodas skolotāja
Tel.: +371 67 508202
nina.opmane@goethe.de
Sandra Ozolina Sandra Ozoliņa
Vācu valodas skolotāja
Svetlana Slemeneva Svetlana Slemeneva
Eksāmenu un stipendiju koordinatore / Vācu valodas skolotāja
Tel.: +371 67508196
svetlana.slemeneva@goethe.de
Sanita Sere Sanita Šere
Vācu valodas skolotāja
Tel.: +371 67 508200
sanita.sere@goethe.de
Sarmīte Veide Sarmite Veide
Vācu valodas skolotāja
Tel.: +371 67 508203
sarmite.veide@goethe.de
Liga Vestfale Līga Vestfāle
Vācu valodas skolotāja
Tel.: Tel.: +371 67 508203
liga.vestfale@goethe.de
Gerda Markus Gerda Markus
Administrācijas vadītāja
Tel.: +371 67 508 200
gerda.markus@goethe.de
Kristīne Kļaustiņa Kristīne Kļaustiņa
Administrācijas lietvede un grāmatvede
Tel.: +371 67 508204
kristine.klaustina@goethe.de
Tatjana Gromova Tatjana Gromova
Telefoniste - lietvede
Tel.: +371 67 508200
tatjana.gromova@goethe.de
Ieva Meistare-Kasinska Ieva Meistare-Kasinska
Telefoniste - lietvede
Vācu valodas skolotāja
Tel.: +371 67 508200
ieva.meistare@goethe.de
Ivars Drikis Ivars Driķis
Atbildīgais par informācijas tehnoloģijām
Tel.: +371 67 508195
ivars.drikis@goethe.de
Edvins Martinsons Edvīns Mārtinsons
Šoferis / ēkas uzraugs
Tel.: +371 67 508195
edwins.martinsons@goethe.de