Uposlenice i uposlenici

Možete se direktno obratiti uposlenicima Goethe-Instituta Bosne i Hercegovine. U nekom od naših odjela sigurno ćete naći nekoga ko će moći odgovoriti na Vaš upit. Rado ćemo Vam pomoći.

Martin Schumacher Martin Schumacher
Direktor instituta
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
martin.schumacher@goethe.de
Alexandra Mittler Dr. Alexandra Mittler
Direktorica jezičkog odjela i zamjenica direktora instituta
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
alexandra.mittler@goethe.de
Azra Malagić Azra Malagić
Sekretarijat i uprava/knjigovodstvo
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
azra.malagic@goethe.de
Martin Schumacher Martin Schumacher
Direktor instituta
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
martin.schumacher@goethe.de
Ajla Eljsani-Arnautlija Ajla Eljšani-Arnautlija
Koordinatorica kulturnih programa
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
ajla.eljsani-arnautlija@goethe.de
Azra Malagić Azra Malagić
Sekretarijat i uprava/knjigovodstvo
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
azra.malagic@goethe.de
Amina Badnjevic Amina Badnjević
Koordinatorica projekta
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
amina.badnjevic@goethe.de
Tayfun Kesgin
Koordinator kulturnih programa
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
tayfun.kesgin@goethe.de
Dragana Lasica Dragana Lasica
Voditeljica biblioteke
Tel.: +387 33 200 920
Faks: +387 33 570 030
dragana.lasica@goethe.de
Amira Zvizdic Amira Zvizdić
Koordinatorica za informacije i bibliotečku saradnju
Tel.: +387 33 200 920
Faks: +387 33 570 030
amira.zvizdic@goethe.de
Nina Muratovic Nina Muratović
Koordinatorica kurseva i ispita
Tel.: + 387 33 570 000
Faks: + 387 33 570 030
kursevi-sarajevo@goethe.de
Sabina Djapo Sabina Đapo
Koordinatorica ispita
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
ispiti-sarajevo@goethe.de
Irmela Fatic-Adilovic Irmela Fatić-Adilović
Koordinator kurseva za firme i savjetovanje za ispite
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
ispiti-sarajevo@goethe.de
Alexandra Mittler Dr. Alexandra Mittler
Direktorica jezičkog odjela i zamjenica direktora instituta
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
alexandra.mittler@goethe.de
Mirza Kovacevic Mirza Kovačević
Koordinator za kooperaciju u obrazovanju - njemački jezik
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
mirza.kovacevic@goethe.de
Adnan Cevra Adnan Čevra
Koordinator za PASCH
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
Adnan.Cevra@goethe.de
Lejla Djelilovic Lejla Đelilović
Koordinatorica projekta AMIF
Tel.: +387 33 570 015
lejla.djelilovic@goethe.de
Vedrana Grgaca Vedrana Grgača
Nastavnica
Tel.: 033570000
vedrana.grgaca@goethe.de
Branka Tomic Branka Tomić
Nastavnica
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
branka.tomic@goethe.de
Maja Todorovic Maja Todorović
Nastavnica
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
maja.todorovic@goethe.de
Arleta Hadzimuratovic Arleta Hadžimuratović
Nastavnica
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
arleta.hadzimuratovic@goethe.de
Erna Cekic Erna Čekić
Nastavnica
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
erna.cekic@goethe.de
Dina Rizvo Dina Rizvo
Nastavnica
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
dina.rizvo@goethe.de
Anela Ćosić
Nastavnica
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
anela.cosic@goethe.de
Dona Prohić
Nastavnica
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
dona.prohic@goethe.de
Azra Salihbasic-Selimovic Azra Salihbašić-Selimović
Rukovodilac upravnih poslova
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
azra.salihbasic-selimovic@goethe.de
Mirela Rizvo Mirela Rizvo
Uprava/knjigovodstvo
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
mirela.rizvo@goethe.de
Azra Malagić Azra Malagić
Sekretarijat i uprava/knjigovodstvo
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
azra.malagic@goethe.de
Nermin Sahman Nermin Šahman
Stručni saradnik IT & WWW
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
nermin.sahman@goethe.de
Alma Hadzic Alma Hadžić
Recepcija
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
alma.hadzic@goethe.de
Sumedin Pljevljak Sumedin Pljevljak
Vozač
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
sumedin.pljevljak@goethe.de
Zaim Turkusic Zaim Turkušić
Domar
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
zaim.turkusic@goethe.de
Amel Sejdic Amel Sejdić
Recepcija - Centar za kurseve
Tel.: +387 33 203 267
Faks: +387 33 570 030
amel.sejdic@goethe.de
Muamer Turkusic Muamer Turkušić
Recepcija - Centar za kurseve
Tel.: +387 33 203 267
Faks: +387 33 570 030
muamer.turkusic@goethe.de
Zekija Poljak Zekija Poljak
Spremačica - Bentbaša
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
zekija.poljak@goethe.de
Alma Hrustemovic Alma Hrustemović
Spremačica - Centar za kurseve
Tel.: +387 33 203 267
Faks: +387 33 570 030
alma.hrustemovic@goethe.de