Uposlenice i uposlenici

Možete se direktno obratiti uposlenicima Goethe-Instituta Bosne i Hercegovine. U nekom od naših odjela sigurno ćete naći nekoga ko će moći odgovoriti na Vaš upit. Rado ćemo Vam pomoći.

Martin Schumacher
Direktor instituta
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
martin.schumacher@goethe.de
Dr. Alexandra Mittler
Direktorica jezičkog odjela i zamjenica direktora instituta
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
alexandra.mittler@goethe.de
Azra Malagić
Sekretarijat i uprava/knjigovodstvo
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
azra.malagic@goethe.de
Martin Schumacher
Direktor instituta
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
martin.schumacher@goethe.de
Ajla Eljšani-Arnautlija
Koordinatorica kulturnih programa
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
ajla.eljsani-arnautlija@goethe.de
Azra Malagić
Sekretarijat i uprava/knjigovodstvo
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
azra.malagic@goethe.de
Amina Badnjević
Koordinatorica projekta
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
amina.badnjevic@goethe.de
Tayfun Kesgin
Koordinator kulturnih programa
Tel.: 033/570-000
tayfun.kesgin@goethe.de
Dragana Lasica
Voditeljica biblioteke
Tel.: +387 33 200 920
Faks: +387 33 570 030
dragana.lasica@goethe.de
Amira Zvizdić
Koordinatorica za informacije i bibliotečku saradnju
Tel.: +387 33 200 920
Faks: +387 33 570 030
amira.zvizdic@goethe.de
Nina Muratović
Koordinatorica kurseva i ispita
Tel.: + 387 33 570 000
Faks: + 387 33 570 030
kursevi-sarajevo@goethe.de
Sabina Đapo
Koordinatorica ispita
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
ispiti-sarajevo@goethe.de
Irmela Fatić-Adilović
Koordinator kurseva za firme i savjetovanje za ispite
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
ispiti-sarajevo@goethe.de
Dr. Alexandra Mittler
Direktorica jezičkog odjela i zamjenica direktora instituta
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
alexandra.mittler@goethe.de
Mirza Kovačević
Koordinator za kooperaciju u obrazovanju - njemački jezik
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
mirza.kovacevic@goethe.de
Adnan Čevra
Koordinator za PASCH
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
Adnan.Cevra@goethe.de
Lejla Đelilović
Saradnica na projektu AMIF
Tel.: +387 33 570 015
lejla.djelilovic@goethe.de
Azra Salihbašić-Selimović
Rukovodilac upravnih poslova
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
azra.salihbasic-selimovic@goethe.de
Mirela Rizvo
Uprava/knjigovodstvo
Tel.: +387 33 570 007
Faks: +387 33 570 030
mirela.rizvo@goethe.de
Azra Malagić
Sekretarijat i uprava/knjigovodstvo
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
azra.malagic@goethe.de
Nermin Šahman
Stručni saradnik IT & WWW
Tel.: +387 33 570 013
Faks: +387 33 570 030
nermin.sahman@goethe.de
Alma Hadžić
Recepcija
Tel.: +387 33 570 000
Faks: +387 33 570 030
alma.hadzic@goethe.de
Sumedin Pljevljak
Vozač
Tel.: +387 33 570 013
Faks: +387 33 570 030
sumedin.pljevljak@goethe.de