Сътрудници

Гьоте-институт София - групова снимка © Васил Кършев
Можете директно да се свържете с нашите сътрудници в България.

Марина Лудеман Марина Лудеман
директор на Гьоте-институт
ръководител отдел Културна програма
marina.ludemann@goethe.de
Dr. Axel Beier д-р Аксел Байер
зам.-директор на Гьоте-институт
ръководител на Езиковия отдел
axel.beier @goethe.de

Марина Лудеман Марина Лудеман
директор на Гьоте-институт
ръководител отдел Културна програма
marina.ludemann@goethe.de
Мирослав Христов Мирослав Христов
отдел Културна програма
miroslav.hristov@goethe.de
Елизабета Зайкова Елизабета Зайкова
отдел Културна програма
Elizabeta.Zaykova@goethe.de
Калива Иванова Калина Иванова
Връзки с обществеността
Гьоте-институт България
Kalina.Ivanova@goethe.de

Руслана Стефанова Руслана Стефанова
ръководител отдел Информация и библиотека
Ruslana.Stefanova@goethe.de
Лора Коцева Лора Коцева
сътрудник отдел Информация и библиотека
Lora.Kozeva@goethe.de
Библиотека
Гьоте-институт България
bibliothek-sofia@goethe.de

Dr. Axel Beier д-р Аксел Байер
зам.-директор на Гьоте-институт
ръководител на Езиковия отдел
axel.beier @goethe.de
Ирина Мартинова Ирина Мартинова
референт за езикови курсове и изпити
Irina.Martinova@goethe.de
Ралица Кангалджиева Ралица Кангалджиева
сътрудник в отдел Езикови курсове
Ralica.Kangaldzhieva@goethe.de
Гергана Генкова-Иванова Гергана Генкова-Иванова
сътрудник в отдел Езикови курсове
Gergana.Genkova-Ivanova@goethe.de
Susanne Wunderlich Сузане Вундерлих
сътрудник - организация на изпити
susanne.wunderlich@goethe.de
Мая Николова Мая Николова
Маркетинг езикови курсове и изпити, консултация на клиенти
Maya.Nikolova@goethe.de

Румяна Алексиева Румяна Алексиева
Rumyana.Aleksieva@goethe.de
Вибке Байхе Вибке Байхе
Wiebke.Beiche.extern@goethe.de
Мелани Бержерон Мелани Бержерон
Melanie.Bergeron.extern@goethe.de
Диляна Бранкова Диляна Бранкова
Dilyana.Brankova.extern@goethe.de
Венцислава Дикова Венцислава Дикова
Ventsislava.Dikova.extern@goethe.de
Гергана Димитрова
Gergana.Dimitrova.extern@goethe.de
Ива Джангозова Ива Джангозова
Iva.Dzhangozova.extern@goethe.de
Елмира Габерова Елмира Габерова
Elmira.Gaberova.extern@goethe.de
Цвете Генадиева Цвете Генадиева
Tzvete.Genadieva.extern@goethe.de
Виолета Гечева Виолета Гечева
Violetta.Getcheva.extern@goethe.de
Невена Хаджиева Невена Хаджиева
Nevena.Hadzhieva.extern@goethe.de
Таня Халиминска Таня Халиминска
Tanya.Haliminska.extern@goethe.de
Ирина Илиева Ирина Илиева
Irina.Ilieva.extern@goethe.de
Магдалена Кедева Магдалена Кедева
Magdalena.Kedeva.extern@goethe.de
Хрисимира Кирова Хрисимира Кирова
Hrisimira.Kirova.extern@goethe.de
Ани Колева Ани Колева
Ani.Koleva.extern@goethe.de
Петя Колева Петя Колева
Petya.Koleva.extern@goethe.de
Красимира Кръстанова Красимира Кръстанова
Krassimira.Krastanova.extern@goethe.de
Нора Кръстева Нора Кръстева
Nora.Krasteva.extern@goethe.de
Любов Мавродиева Любов Мавродиева
Ljubov.Mavrodieva@goethe.de
Галина Павлова Галина Павлова
Galina.Pavlova.extern@goethe.de
Мирослав Петров
Miroslav.Petrov@goethe.de
Евгения Петкова Евгения Петкова
Evgeniya.Petkova.extern@goethe.de
Илияна Рашкова
Iliana.Raschkova@goethe.de
Деница Шьон
Denitsa.Schoen.extern@goethe.de
Мая Швелбле
Maja.Schwäble.extern@goethe.de
Соня Симеонова Соня Симеонова
Sonja.Simeonova@goethe.de
Кристина Станкулова Кристина Станкулова
Krystina.Stankulowa@goethe.de
Магдалена Стефанова
Magdalena.Stefanova.extern@goethe.de
Емануила Стоянова Емануила Стоянова
Emanuila.Stojanova@goethe.de
Мария Стронгилу
Maria.Strongylou.extern@goethe.de
Костадинка Тонева Костадинка Тонева
Kostadinka.Toneva@goethe.de
Пламен Цветков
Plamen.Tsvetkov.extern@goethe.de
Росица Ваклинова Росица Ваклинова
Rositsa.Vaklinova.extern@goethe.de
Роси Василева
Катя Ваташка Катя Ваташка
Katja.Vatashka.extern@goethe.de
Мария Люцканова Мария Люцканова
Maria.Lyutskanova@goethe.de

Dr. Axel Beier д-р Аксел Байер
зам.-директор на Гьоте-институт
ръководител на Езиковия отдел
axel.beier @goethe.de
Габриела Радойнова Габриела Радойнов
сътрудник
Gabriela.Radojnov@goethe.de

Ивона Зимон Ивона Зимон
ръководител Административен отдел
Ivona.Simon@goethe.de
Дорина Ножделова Дорина Ножделова
сътрудник Административен отдел
Dorina.Noshdelova@goethe.de
Петър Георгиев Петър Георгиев
отг. интернет и компютърни системи
Petar.Georgiev@goethe.de
Борис Димитров Борис Димитров
медиен техник/домакин
Boris.Dimitrov@goethe.de
Мария Люцканова Мария Люцканова
рецепция
Maria.Lyutskanova@goethe.de
Александра Александрова Александра Александрова
рецепция
Alexandra.Alexandrova@goethe.de
Антонио Андонов Антонио Андонов
рецепция/шофьор
empfang-sofia@goethe.de
Цветанка Андонова Цветанка Андонова
хигиенисти
Милен Димков Милен Димков
хигиенисти