Saradnice i saradnici

Saradnici Foto: Goethe-Institut/Marija Piroški

Sa saradnicama i saradnicima Goethe-Instituta Beograd možete direktno da stupite u kontakt, u nekom od naših odeljenja sigurno ćete pronaći nekoga ko može da odgovori na Vaše pitanje. Rado ćemo Vam pomoći.

Frank Baumann Frank Baumann
Direktor instituta i Odeljenja za kulturne programe
Tel.: +381 11 4427110
Faks: +381 11 2636746
Frank.Baumann@goethe.de
Bernd Schneider Dr. Bernd Schneider
Rukovodilac Odeljenja za nemački jezik i zamenik direktora Instituta
Tel.: +381 11 4427108
Faks: +381 11 2636746
Bernd.Schneider@belgrad.goethe.org
Milica Lalić Milica Lalić
Sekretarijat
Tel.: +381 11 4427110
Faks: +381 11 2636746
Milica.Lalic@goethe.de
Frank Baumann Frank Baumann
Direktor instituta i Odeljenja za kulturne programe
Tel.: +381 11 4427110
Faks: +381 11 2636746
Frank.Baumann@goethe.de
Mag. Sunčica Šido Mag. Sunčica Šido
Koordinatorka programa kulture
Tel.: +381 11 4427109
Faks: +381 11 2636746
Suncica.Sido@goethe.de
Zorica Milisavljević Zorica Milisavljević
Koordinatorka za specijalne projekte, komunikaciju i medije
Tel.: +381 11 4427116
Faks: +381 11 2636746
Zorica.Milisavljevic@goethe.de
Milica Lalić Milica Lalić
Sekretarijat
Tel.: +381 11 4427110
Faks: +381 11 2636746
Milica.Lalic@goethe.de
Dr. Selman Trtovac Dr. Selman Trtovac
Upravnik biblioteke
Tel.: +381 11 4427104
Faks: +381 11 2636746
Selman.Trtovac@goethe.de
Biljana Pajić Biljana Pajić
Bibliotekarka
Tel.: +381 11 4427105
Faks: +381 11 2636746
Biljana.Pajic@goethe.de
Mila Marinković-Broćić Mila Marinković-Broćić
Biblioteka - rad sa korisnicima, Informacije
Tel.: +381 11 4427101
Faks: +381 11 2636746
Mila.Marinkovic-Brocic@goethe.de
Momir Petrović Momir Petrović
Biblioteka - rad sa korisnicima, film
Tel.: +381 11 4427101
Faks: +381 11 2636746
Momir.Petrovic@goethe.de
Bernd Schneider Dr. Bernd Schneider
Rukovodilac Odeljenja za nemački jezik i zamenik direktora Instituta
Tel.: +381 11 4427108
Faks: +381 11 2636746
Bernd.Schneider@belgrad.goethe.org
Ivana Topalović Ivana Topalović
Neposredni rukovodilac odeljenja za kurseve i ispite
Tel.: +381 11 4427120
Faks: +381 11 2636746
Ivana.Topalovic@goethe.de
Milan Kolarević Milan Kolarević
Asistent u odeljenju za kurseve i ispite
Tel.: +381 11 4427115 / +381 11 4427112
Faks: +381 11 2636746
Milan.Kolarevic@goethe.de
Čedomir Milovanović Čedomir Milovanović
Asistent u odeljenju za kurseve i ispite
Tel.: +381 11 4427115 / +381 11 4427112
Faks: +381 11 2636746
Cedomir.Milovanovic@goethe.de
Teodora Litvai Teodora Litvai
Saradnica na EU-projektu
Tel.: +381 11 4427117
Faks: +381 11 2636746
Teodora.Litvai@goethe.de
Aleksandra Čukuranović Aleksandra Čukuranović
aleksandra.cukuranovic@goethe.de
Aleksandra Obradović Aleksandra Obradović
aleksandra.obradovic@goethe.de
Ana Radonja Ana Radonja
ana.radonja@goethe.de
Andrea Žerajić Andrea Žerajić
andrea.zerajic@goethe.de
Borislav Rakočević Borislav Rakočević
borislav.rakocevic@goethe.de
Deana Ilić Deana Ilić
deana.ilic@goethe.de
Dragan Vulić Dragan Vulić
dragan.vulic@goethe.de
Dunja Vučinić Dunja Vučinić
dunja.vucinic@goethe.de
Gordana Rakić Gordana Rakić
gordana.rakic@goethe.de
Ivana Mladenović Ivana Mladenović
ivana.mladenovic@goethe.de
Jasmina Malušić Jasmina Malušić
jasmina.malusic@goethe.de
Jelena Petrović Jelena Petrović
jelena.petrovic@goethe.de
Julia Popović Julia Popović
julia.popovic@goethe.de
Katarina Krželj Katarina Krželj
katarina.krzelj@goethe.de
Lana Kabić Lana Kabić Stančetić
lana.kabic-stancetic@goethe.de
Larisa Stambolija Larisa Stambolija
larisa.stambolija@goethe.de
Leonora Rakićević Leonora Rakićević
leonora.rakicevic@goethe.de
Ljiljana Šotra Ljiljana Šotra
ljiljana.sotra@goethe.de
Milena Petaković Milena Petaković
milena.petakovic@goethe.de
Mirjana Vojnović Mirjana Vojnović
mirjana.vojnovic@goethe.de
Nataša Hartweger Nataša Hartweger
natasa.hartweger@goethe.de
Nemanja Vlajković Nemanja Vlajković
nemanja.vlajkovic@goethe.de
Prodromos Grigoriadis Prodromos Grigoriadis
prodromos.grigoriadis@goethe.de
Sylvia Brysch Sylvia Brysch
sylvia.brysch@goethe.de
Vesna Nikolovski Vesna Nikolovski
vesna.nikolovski@goethe.de
Vesna Vraneš Vesna Vraneš
vesna.vranes@goethe.de
Virginia Pascu Virginia Pascu
virginia.pascu@goethe.de
Vladimir Babić Vladimir Babić
vladimir.babic@goethe.de
Wolfram Baier Wolfram Baier
wolfram.baier@goethe.de
Bernd Schneider Dr. Bernd Schneider
Rukovodilac Odeljenja za nemački jezik i zamenik direktora Instituta
Tel.: +381 11 4427108
Faks: +381 11 2636746
Bernd.Schneider@belgrad.goethe.org
Danica Vučinić Danica Vučinić
Koordinatorka za saradnju u obrazovanju - nemački jezik
Tel.: +381 11 4427107
Faks: +381 11 2636746
Danica.Vucinic@goethe.de
Jakob Konrath Jakob Konrath
Stručni savetnik za nastavu
Srbija/Crna Gora/Kosovo
Tel.: +381 11 4427118
Jakob.Konrath@goethe.de
Magdalena Milinković Magdalena Milinković
Saradnica na programu PASCH
Tel.: +381 11 4427117
Faks: +381 11 2636746
Magdalena.Milinkovic@goethe.de
Sanja Dukić Sanja Dukić
Rukovodilac upravnih i računovodstvenih poslova
Tel.: +381 11 4427106
Faks: +381 11 2636746
Sanja.Dukic@goethe.de
Mira Luković Mira Luković
Asistent u odeljenju uprave i računovodstva
Tel.: +381 11 4427106
Faks: +381 11 2636746
Mira.Lukovic@goethe.de
Aleksandar Vlahović Aleksandar Vlahović
Tehničar
Tel.: +381 11 4427119
Faks: +381 11 2636746
Aleksandar.Vlahovic@goethe.de
Vladimir Kovačević Vladimir Kovačević
Recepcija, prijem i pomoćni tehničar
Tel.: +381 11 4427119
Faks: +381 11 2636746
Vladimir.Kovacevic@goethe.de
Edi Kostić Edi Kostić
Domar
Tel.: +381 11 4427119
Faks: +381 11 2636746
Edi.Kostic@goethe.de
Bosanka Stamenković Bosanka Stamenković
Spremačica
Tel.: +381 11 4427114
Faks: +381 11 2636746