Työntekijät

Das Team des Goethe-Instituts Finnland lächelt in die Kamera im Nationalpark Nuuksio. © Goethe-Institut Finnland

Voit olla suoraan yhteydessä kaikkiin työntekijöimme. Palvelemme mielihyvin!

Irene Bark Dr. Irene Bark
johtaja
puh.: +358 44 7222708
irene.bark@goethe.de
Petra Hannus
kulttuuriprojektit (teatteri, tanssi, musiikki)
puh.: +358 44 7222707
petra.hannus@goethe.de
Lena Kingelin
kulttuuriprojektit (elokuva, kuvataide, kirjallisuus)
puh.: +358 44 7222705
lena.kingelin@goethe.de
Jana Bobkova Jana Bobkova
viestintä, kirjasto
puh.: +358 44 7222700
jana.bobkova@goethe.de
Amiirah Salleh-Hoddin Amiirah Salleh-Hoddin
projektikoordinaattori DRIN
puh.: +358 44 7222704
amiirah.salleh-hoddin@goethe.de
Maija Toivonen
projektityöntekijä DRIN
puh.: +358 44 7222703
maija.toivonen@goethe.de
Ulrike Eichstädt
kieliosaston johtaja, instituutin varajohtaja
puh.: +358 44 7222709
ulrike.eichstadt@goethe.de
Hanna Laajalahti
saksankurssit ja -tutkinnot
puh.: +358 44 7222701
hanna.laajalahti@goethe.de
Regine Ehlert Regine Ehlert
regine.ehlert@goethe.de
Heidi Hübner
heidi.hubner@goethe.de
Moritz Jesche
moritz.jesche@goethe.de
Dejana Kerošević Isosalo
dejana.kerosevic@goethe.de
Andrea Liebschner Andrea Liebschner
andrea.liebschner@goethe.de
Marianne Müller
marianne.mueller@goethe.de
Petra Schirrmann
petra.schirrmann@goethe.de
Julia Tarasenko
julia.tarasenko@goethe.de
Stefan Thomas
stefan.thomas@goethe.de
Tommi Reinikainen
hallintopäällikkö
puh.: +358 44 7222702
tommi.reinikainen@goethe.de
Markku Hartikainen
hallinnon assistentti
puh.: +358 50 4773760
markku.hartikainen@goethe.de
Hanna Laajalahti
vastaanotto
puh.: +358 44 7222710
hanna.laajalahti@goethe.de
Ville-Veikko Jylhämäki
talonhoitaja, IT
puh.: +358 50 4773729
ville-veikko.jylhamaki@goethe.de