Қызметкерлер

Қызметкерлер © Goethe-Institut Kasachstan
 Эва Мариа Шмитт Фридерике ван Степхаудт
Институт директоры
Тел.: +7 727 2798234
director-almaty@goethe.de
Марек Грыглевич Марек Грыглевич
Тіл бөлімінің басшысы
Тел.: +7 727 2797899
marek.gryglewicz@goethe.de
Алия Бисенова Алия Бисенова
Мәдениет бөлімінің референті
Тел.: +7 727 2797904, 2798012
Aliya.Bissenova@goethe.de
ф.ғ.к. Шырынгүл Зухай Мәдениет бөлімінің референті ф.ғ.к. Шырынгүл Зухай
Мәдениет бөлімінің референті
Тел.: +7 727 2798012
Schyryngul.Suchai@goethe.de
Гүлмира Жандыбаева Гүлмира Жандыбаева
БАҚ-байланысы референті, жобалар үйлестірушісі
Тел.: +7 727 2797899
Gulmira.Shandybajewa@goethe.de
Шолпан Кызайбаева Шолпан Кызайбаева
Информация/Кітапхана бөлімі жетекшісі
Тел.: +7 727 2797904
Scholpan.Kysaibaewa@goethe.de
Салтанат Аширова Салтанат Аширова
Инфоцентр/Кітапхана қызметкері
Тел.: +7 727 2798012
Saltanat.Aschirowa@goethe.de
Гульнар Нургалеева Гульнара Нургалеева
INFOLAB@ координаторы
Тел.: +7 7172 571240
infolab-astana@goethe.de
Багдат Тансыккожина Багдат Тансыккожина
Тіл бөлімінің референті
Тел.: +7-727-2797904
Bagdat.Tansykkoshina@goethe.de
Гульнар Акимбаева Гүлнар Акимбаева
Емтиханға жауапты қызметкер
Тел.: +7 727 2797904, 2798012
Gulnar.Akimbayeva@goethe.de
Салтанат Атышева Салтанат Атышева
Тіл курстарына жауапты қызметкер
Тел.: +7 727 2797904, 2798012
Saltanat.Atyschewa@goethe.de
Анна Мельник Анна Мельник
Педагогикалық бөлімнің референті
Тел.: +7 727 2797904
Anna.Melnik@goethe.de
Александра Смитс Александра Смитс
Қазақстан, Қырғызстан мен Түркменстандағы „Мектеп: Болашақ серіктестер“ проектісінің координаторы
Тел.: +7 7172 57 12 40
Alexandra.Smits@goethe.de
Татьяна Калошина Татьяна Калошина
„Мектеп: Болашақ серіктестер“ проектісінің ассистенті
Тел.: +7 727 2798234
Tatjana.Kaloschina@goethe.de
Аида Нарынбек қызы Аида Нарынбек Кызы
Қырғызстандағы „Мектеп: Болашақ серіктестер“ проектісінің ассистенті
Тел.: +996 555 690 950
Aida.Narynbek@goethe.de
Маншук Ешмухамбетова Маншук Ешмухамбетова
Администрация бөлімінің референті
Тел.: +7 727 2798012
Manschuk.Eschmuchambetowa@goethe.de
Зауре Маратқызы Зәуре Маратқызы
Администрация бөлімінің референті
Тел.: +7 727 2798012
Zaure.Maratkyzy2@goethe.de
Максат Борткенов Мақсат Бөрткенов
Рецепционист
IT-маманы
Тел.: +7 727 2797899
Maksat.Bortkenov@goethe.de
Владислав Роган Владислав Роган
Жүргізуші
Тел.: +7 727 2797904
Бауыржан Даулетбаев Бауыржан Даулетбаев
Шаруашылық меңгерушісі
Тел.: +7 727 2797904
Жәмила Чандич Жәмила Чандич
Хатшы
Тел.: +7 727 2797899
Zhamila.Candic@goethe.de
Халида Абдуллаева Халида Абдуллаева
Неміс тілі мұғалімі
Тел.: +7 727 279 78 99
Khalida.Abdullayeva.extern@goethe.de
Марика Ахметжанова Марика Ахметжанова
Неміс тілі мұғалімі
Тел.: +7 727 279 78 99
Marika.Achmetshanowa@goethe.de
Любовь Бабкова Любовь Бабкова
Неміс тілі мұғалімі
Тел.: +7 727 2797899
Lyubow.Babkova@goethe.de
Амангуль Игиссинова Амангуль Игиссинова
Неміс тілі мұғалімі
Тел.: +7 727 279 78 99
Amangul.Igissonova.extern@goethe.de
 Таня Калошина Татьяна Калошина
Неміс тілі мұғалімі
Тел.: +7 727 2797899
Tatjana.Kaloschina@goethe.de
Ержигит Куттубаев Ержигит Куттубаев
Неміс тілі мұғалімі
Тел.: +7 727 2797899
Erjijgit.Khuttubaev@goethe.de
Динара Куникбаева
Неміс тілі мұғалімі
Тел.: +7 727 279 78 99
dinara.kunikbayeva@goethe.de
Елена Курашова Елена Курашова
Неміс тілі мұғалімі
Тел.: +7 727 2797899
Elena.Kuraschowa@goethe.de
Лена Ли Лена Ли
Неміс тілі мұғалімі
Тел.: +7 727 2797899
elena.li@goethe.de
Елена Мелёхина Елена Мелёхина
Неміс тілі мұғалімі
Тел.: +7 727 279 78 99
Yelena.Melyokhina.extern@goethe.de
Анар Халық Анар Примаханова
Неміс тілі мұғалімі
Тел.: +7 727 279 78 99
Anar.Primakhanova.extern@goethe.de
Айтолқын Сатинов Айтолқын Сатинова
Неміс тілі мұғалімі
Тел.: +7 727 279 78 99
Aitolkyn.Satinova.extern@goethe.de
Зухра Сыздыкова Зухра Сыздыкова
Неміс тілі мұғалімі
Тел.: +7 727 279 78 99
Suchra.Sysdykowa@goethe.de
Нелли Нефф Нелли Нефф
Проект кеңесшісі Неміс тілін үйрету орталықтары
Тел.: +7 727 2797904, 2798012
Nelly.Neff@goethe.de
Светлана Умирова
Проект кеңесшісі
Тел.: +7 717 257 12 40
Svetlana.Umirova@goethe.de
Анна Ахтамзянова Анна Ахматзянова
SLZ және DMI жобаларының референтi
Тел.: +7 727 2797904, 2798012
Anna.Achtamsjanowa@goethe.de

Сіздің Қазақстандағы Гёте-Институтының қызметкерлерімен тікелей хабарласуға мүмкіншілігіңіз бар.Біздің әр бөлімімізде Сіздің сұрақтарыңызға жауап бере алар қызметкер бар дегенге сенімдіміз.

Сізге зор ықыласпен көмектесуге даярмыз!